• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci sie ta propozycja?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 2.1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ognisty owoc
no tak zapomnialem ze tanki wygrywaja kazdy turniej w kazdej klasie Smile
jak pocisniesz samo HP to owszem, inaczej nie Wink to ze zrobisz czegos wiecej niz nie zmienia Smile bo rownie dobrze ataker moze miec sam atak zrobiony, czemu nie? bo inny ataker go pocisnie? inny tank? ZADEN argument Smile

wspomagace dla ataku:
zdolnosci +30%, +50%
mikstura energi +5%
mikstura ataku +5%
liechi berry +2%.
ognisty owoc +10%

wspomagace dla HP:
mikstura energii+5%

Odpisz
To ja proponuje, by podnosiło o 10% wszystkie statystyki. Wilk syty i owca cała.

Odpisz
bardzo dobry pomysł dodał bym go jako składnik do megaewolucji nawet Wink

Odpisz
Jestem na tak

Odpisz
(13.05.2018, 11:53)magi91magu napisał(a): bardzo dobry pomysł dodał bym go jako składnik do megaewolucji nawet Wink

A potem było by marudzenie że za duży koszt za mało korzyści. Jestem na nie.

Odpisz
do mikstury mega ewo to już przesada Wink

Odpisz
skoro tak to zamknij pomysł bo właśnie o tym mowa Tongue

Odpisz
przeczytaj jeszcze raz co napisałem w pomyśle Smile

Odpisz
Myślę Że Może Zostać To Przyjęte Big Grin mimo co Pomysł mi się podoba I jestem na Tak

Odpisz
Ogólnie jestem na nie zadanego pomysłu, ale coś dodatkowego dla ognistego by faktycznie się przydało, jednak to musi być działanie nie bardzo pożądane, acz przydatne. Śmieszy mnie, ze niektórzy tutaj uważają, że jakby cena owocu miała spaść to źle, albo wzrosnąć to dobrze bo opłacałoby się szukać... W tym momencie jak ktoś zauważył są ludzie, którzy mają po parędziesiąt tych owoców i im one nie schodzą wcale albo bardzo słabo. Kiedyś na 1 evencie, gdy trzeba było zrobić evo owocem cena skoczyła z 3-4, czy maks 5kk do 20 i potem ustabilizowała się na poz 8-12 co jest wybitnie wygórowaną ceną. Gdyby owoc był w starej cenie znacznie więcej osób by go kupowało, i robiło chociażby zadania z ewolucją dla oaka, co w tej chwili się nie opłaca strasznie. Byłby zbyt i zarobiłoby się na nich więcej, niż wystawiając za obecne ceny i kisząc. Dlatego dodatkowe działanie dla owocu jak najbardziej, ale takie, żeby jego cena spadła do tych, moim zdaniem sprawiedliwych, 5kk i tam pozostała. Może coś w stylu, jak pokemon zje to mamy 10% szans więcej na spotkanie poka w dziczy o tym samym typie? Co ułatwiłoby polowanie na rzadsze poki, ale nie dawało jakiegoś wielkiego bustu. Kwestia przedmiotu, który zwiększałby szanse na polowanie na dany typ przewalała sie tutaj juz wiele razy.

Odpisz
Jestem na nie. Lepiej jakby podnosił na stałe to nie jakaś jednorazowa mikstura. Ognisty jest jednym z droższych itemów a można go użyć do np:
zadania oaka
warsztatu

Odpisz
Jego użycie jest tak małe, że niektórzy mają tego po 100 w plecakach Big Grin

Odpisz
(02.04.2018, 20:54)Raz00rex napisał(a): To ja proponuje, by podnosiło o 10% wszystkie statystyki. Wilk syty i owca cała.

Kop kop

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości