• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logowanie
Gdy loguje się do gry to wyskakuje mi błąd i nie moge nic zrobic (mam tak na kazdej przeglądarce) na innych urządzeniach np tel działa normalnie

Na jakim przeglądarkach próbowałeś się zalogować? Czy problem jest tylko w tej grze? Zainstalowałeś adobe flash player?

(01.04.2018, 14:43)Kami napisał(a): Na jakim przeglądarkach próbowałeś się zalogować? Czy problem jest tylko w tej grze? Zainstalowałeś adobe flash player?

Tak prproblem typko na pokewars adobe flash playr mam

Jeżeli tylko PokeWars to najprawdopodobniej masz coś zablokowane, co się dzieje podczas próby zalogowania się?

(01.04.2018, 18:28)Kami napisał(a): Jeżeli tylko PokeWars to najprawdopodobniej masz coś zablokowane, co się dzieje podczas próby zalogowania się?

wyskakuje błąd 400
od razu po wciśnięciu zaloguj

Usuń ciasteczka.
Google chrome :
1.Kliknij na zakładkę „Narzędzia” i wybierz „Opcje”.
2.Kliknij w zakładkę „Dla zaawansowanych”, wybierz opcję „Prywatność” i kliknij w przycisk „Wyczyść dane przeglądarki”.
3.Wybierz „Usuń pliki cookies i inne dane witryn”, aby usunąć wszystkie pliki cookies z listy.
4.Możesz również usunąć wszystkie pliki cookies utworzone w określonym czasie. W tym celu wybierz odpowiedni okres, z którego chcesz usunąć pliki.
5.Wybierz opcję „Wyczyść historię przeglądarki”, aby usunąć wszelkie ślady po odwiedzanych witrynach.
6.Wybierz opcję „Wyczyść historię pobierania”, aby usunąć zapisy dotyczące plików i programów, które pobierałeś.
7.Wybierz opcję „Wyczyść pamięć podręczną”, aby usunąć z pamięci wybierane strony internetowe. Możesz również usunąć zapisane hasła, które pozwalały ci logować się na strony internetowe i zachowane dane formularzy, takie jak nazwa, czy adres. W tym celu kliknij na opcję „Wyczyść dane przeglądania”.
Po zakończeniu kliknij na opcję „Zamknij”.

Mozilla Firefox:
1.Kliknij na zakładkę „Narzędzia”, a następnie „Opcje”. W systemie Linux – Edycja > Preferencje.
2.Wybierz zakładkę „Prywatność”.
3. Kliknij na „Wyświetl ciasteczka”.
4.Aby usunąć pojedyncze pliki cookies, kliknij na wybrany plik znajdujący się na liście i wybierz opcję „Usuń ciasteczka”.
5. Aby usunąć wszystkie pliki cookies, kliknij na opcję „Usuń wszystkie ciasteczka”.

Próbowałem juz wiele razy niestety nie pomogło Sad chyba zostaje tylko format

Hejka Pomorzanie bo nikt z adminów mi nie odpisuje chce odblokować pokewars mojego brata ponieważ go zbanowali i niechcący odblokować a wydał prawdziwe pieniądze Pomorzanie mi jego nick dawny repcak122 a jego teraz KacperSnow 12 proszę powiedzcie mi gdzie mogę zgłośić ten błąd że go zbanowali za nic grał fer przynajmniej chciał żeby mu zarzucili póki na nowe konto baliście gdzie mogę to zgłośić pli

https://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=103

Tam ma napisać wątek, pod linkiem.

I dzięki za odgrzebanie tematu!

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]

Skocz do:

Szukanie: 1 gości