• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy administracja powinna coś takiego zrobić?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oaki za poprawne zgłoszenia.
Często osoby na chacie źle się zachowują. Mamy możliwość szybkiego zgłoszenia takiej wiadomości taką trąbką śmieszną, lecz ludzie tego nadużywają (zgłaszanie byle czego, fałszywe zgłoszenia itp.). Na chacie ktoś podał ciekawy pomysł - Oaki za poprawne zgłoszenia (takie kończące się ukaraniem delikwenta). 1 poprawne zgłoszenie = 1 oak. Mogłyby być dawane jak dodatek do warsballi - taka nagroda za aktywną grę bez banów oraz pilnowanie porządku na chacie.

No to dopiero będzie masa zgłoszeń.

Jestem przeciwny. Oczywiście jeśli jakiś nadzorca/moderator/admin widzą ze ktoś często zgłasza słusznie to nie miałbym nic przeciwko podarować takiej osobie oaka czy dwóch, ale nagradzać za wszystkie zgłoszenia to jestem przeciwny.

Jestem na nie, za dużo zgłoszeń o byle co by było na zasadzie "a nóż w widelec zostanie zbanowany i dostanę oaka" nie mówiąc o tym że dużo wiadomości będzie wyrwane z kontekstu a zgłaszając zespół nie ma bodajże wglądu w poprzednie wiadomości, do kogo były kierowane, czy nie został sprowokowany do odpyskowania itp. itd. nadzorcy i tak nie mają tyle czasu ile by chcieli poświęcać na to a po takim czymś zasypani będą zgłoszeniami głównie bezpodstawnymi. Jak ktoś ma być zgłoszony to i tak zostanie, oak za 1 kliknięcie ikonki report obok wiadomości na czacie.

jestem na nie Smile dopiero zacznie sie zglaszanie ludzi Big Grin

Moim zdaniem npodniosło by to "grzeczność" graczy Wink. I tak za dużo osób używa toksyczności i na PW i na ogólnym. Ale i tak nie mam zdania

zdecydowanie nie

aaaale już za udowodniony niesłuszny ban to jak najbardziej większe rekompensaty powinny być niż pare oaków

Przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości