• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem takiej innowacji?
Tak!
Nie!
Jest mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bonusy do zadań stowarzyszeń
#1
Zacznijmy od tego, że niektóre zadania stowarzyszeń wymagają dużo klikania, a tak naprawdę mamy na nie niewiele czasu. Niekiedy bywa tak (dość często), że gdy dostajemy zadanie stowarzyszenia, nagle rzadziej nam wypadają do niego pokemony danego typu, wydarzenia w lokacjach, czy trenerzy, które są nam potrzebne do wykonania zadania. Naprzeciw temu wychodzę z pomysłem-innowacją, która może wprowadzić przyjemne zmiany.  Wink

Wyglądałoby to tak, że na łapanie pokemonów, spotykanie trenerów, wydarzeń w lokacjach; mamy nieograniczony czas. To znaczy, że postęp w łapaniu itd. będzie się nam (stowarzyszeniu) zapisywał w czasie jego postępu;
-będzie to suma wszystkich graczy, która będzie wpływać na całokształt.

Określona ilość złapania pokemona danego typu, spotkanie wydarzenia w lokacji, czy trenera przez stowarzyszenie daje nam bonus, który wynosiłby 5% do spotkania wyżej wymienionych, gdy otrzymujemy zadanie stowarzyszenia związane z danymi akcjami.

NA PRZYKŁAD:
-żeby stowarzyszenie dostało bonus 5% do złapania pokemonów typu "grass" (podczas zadania złap ... ilość pokemonów tego typu) - stowarzyszenie musi złapać 100 tysięcy pokemonów ów typu ( i tak dalej z innymi typami)
-żeby stowarzyszenie dostało bonus 5% do spotkania zdarzenia w lokacji (podczas zadania związanego z lokacją) - stowarzyszenie musi spotkać wydarzenie z lokacją 100 tysięcy razy.
-żeby stowarzyszenie dostało bonus 5% do  spotkania trenera w lokacji (podczas zadania zawalcz z trenerem w lokacji) - stowarzyszenie musi spotkać trenerów w lokacji 100 tysięcy razy.

Tylko w czasie danego zadania stowarzyszenia działałby ten bonus

Oczywiście pomysł może być dopracowany lepiej  Angel
 
Odpisz
#2
Żeby nie płakał to napiszę, że kozak pomysł
 
Odpisz
#3
Sztosik :p
 
Odpisz
#4
fajny pomysł Wink
 
Odpisz
#5
Człowieku ogarnij się pomysł sprzed roku
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości