• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy chciałbyś takiej zmiany?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup pokemonów u Rowana
#1
W skupie za danego shiny pokemona dostajemy zaledwie 200ky, moim zdaniem jest to bardzo mało.

Chciałabym zaproponować małą zmianę, mianowicie zamiast stałej ceny skupu jaką jest owe 200ky proponuje, żeby w skupie dodawało nam 40-50% wartości pokemona (30% odpada, bo tyle możemy dostać w hodowli). Taka niewielka zmiana na pewno ruszyłaby ten skup. Myślę, że i trenowane poki, które były źle zrobione bądź nam się znudziły byłyby tam oddawane, a co za tym idzie gracz nie byłby tak bardzo stratny jesli chodzi o yeny wpakowane w poka.
Tak wiem, że nie wszystkie poki będzie się opłacało wtedy sprzedać, ale dałoby to szanse na sprzedanie trenowanych poków za w miarę sensowną kwotę.
 
#2
Jestem za
 
#3
Wiecej jak wartosc hodowlana nie ma co dawac, dlaczego? Dlatego ze zacznie sie wykupowanie pokow z targu zle trenowanych na potege by tylko dostac wiecej hajsu niz z hodowli Wink
 
#4
(25.04.2018, 06:51)Bob Budowniczy napisał(a): Wiecej jak wartosc hodowlana nie ma co dawac, dlaczego? Dlatego ze zacznie sie wykupowanie pokow z targu zle trenowanych na potege by tylko dostac wiecej hajsu niz z hodowli Wink

No nie wydaje mi się, ludzie którzy źle trenowali poki przecież też będą mogli sprzedać u Rowana, albo wystawić za droższą cenę, więc po co mieliby sprzedawać komuś taniej i mniej zarobić? wystarczy przed ewentualną aktualizacją dać ogłoszenie informujące graczy o wprowadzeniu takiej zmiany.
 
#5
Juz sam fakt ze jest taki pomysl w omawianych mowi sam za siebie Wink to juz nie pierwszy taki watek ktory ma na celu wyciagniecie wiekszej kasy z trenowanych pokow niz w hodowli Wink
 
#6
Dzień dobry
Jestem na nie.
Zacznie się jeszcze większe narzekanie, że pokemony mają statystyki z kosmosu. Ktoś coś zaczyna trenować to musi liczyć się z tym, że jeśli mu się znudzi to może stracić.
Opcja szybka - hodowla; opcja dla cierpliwych - targ i często długie czekanie, ale kasy więcej niż z hodowli.
"Dobrze jest jak jest".
 
#7
Dzień dobry.
Jestem na nie.
Koledzy wyżej wyjaśnili.
Dziękuje.
 
#8
Cel shiny pokemonów w skupie jest taki żeby pozbywać się bezwartościowych shiny pokemonów które zalegają w rezerwie/targu.

Dlatego jestem na nie.
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości