• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chciałbyś takiej zmiany?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup pokemonów u Rowana
W skupie za danego shiny pokemona dostajemy zaledwie 200ky, moim zdaniem jest to bardzo mało.

Chciałabym zaproponować małą zmianę, mianowicie zamiast stałej ceny skupu jaką jest owe 200ky proponuje, żeby w skupie dodawało nam 40-50% wartości pokemona (30% odpada, bo tyle możemy dostać w hodowli). Taka niewielka zmiana na pewno ruszyłaby ten skup. Myślę, że i trenowane poki, które były źle zrobione bądź nam się znudziły byłyby tam oddawane, a co za tym idzie gracz nie byłby tak bardzo stratny jesli chodzi o yeny wpakowane w poka.
Tak wiem, że nie wszystkie poki będzie się opłacało wtedy sprzedać, ale dałoby to szanse na sprzedanie trenowanych poków za w miarę sensowną kwotę.

Odpisz
Jestem za

Odpisz
Wiecej jak wartosc hodowlana nie ma co dawac, dlaczego? Dlatego ze zacznie sie wykupowanie pokow z targu zle trenowanych na potege by tylko dostac wiecej hajsu niz z hodowli Wink

Odpisz
(25.04.2018, 06:51)Bob Budowniczy napisał(a): Wiecej jak wartosc hodowlana nie ma co dawac, dlaczego? Dlatego ze zacznie sie wykupowanie pokow z targu zle trenowanych na potege by tylko dostac wiecej hajsu niz z hodowli Wink

No nie wydaje mi się, ludzie którzy źle trenowali poki przecież też będą mogli sprzedać u Rowana, albo wystawić za droższą cenę, więc po co mieliby sprzedawać komuś taniej i mniej zarobić? wystarczy przed ewentualną aktualizacją dać ogłoszenie informujące graczy o wprowadzeniu takiej zmiany.

Odpisz
Juz sam fakt ze jest taki pomysl w omawianych mowi sam za siebie Wink to juz nie pierwszy taki watek ktory ma na celu wyciagniecie wiekszej kasy z trenowanych pokow niz w hodowli Wink

Odpisz
Dzień dobry
Jestem na nie.
Zacznie się jeszcze większe narzekanie, że pokemony mają statystyki z kosmosu. Ktoś coś zaczyna trenować to musi liczyć się z tym, że jeśli mu się znudzi to może stracić.
Opcja szybka - hodowla; opcja dla cierpliwych - targ i często długie czekanie, ale kasy więcej niż z hodowli.
"Dobrze jest jak jest".

Odpisz
Dzień dobry.
Jestem na nie.
Koledzy wyżej wyjaśnili.
Dziękuje.

Odpisz
Cel shiny pokemonów w skupie jest taki żeby pozbywać się bezwartościowych shiny pokemonów które zalegają w rezerwie/targu.

Dlatego jestem na nie.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości