• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za takim konkursem w najbliższym czasie
Tak!
Nie!
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs poetycki
Wychodzę z propozycją konkursu poetyckiego. Ostatnimi czasy w grze pojawiały się same rysunkowe, gracze bez tego talentu nie mieli co się pchać  Tongue Konkurs mógłby powstać z okazji zbliżających się wakacji. Polegałby na napisaniu wiersza (tematów jest od groma):
-wakacje z pokemonami
-witamy lato z pokemonami
-pierwszy dzień wakacji

Nagrody wyglądałyby następująco: (po dyskusji; dzięki Unity, Grzechu, Wewe)
1 miejsce - do wyboru: Landorus, Tornadus, Thundurus 
2 miejsce - do wyboru z dwóch pozostałych 
3 miejsce - niewybrana z trzech wyżej wymienionych 

Odpisz
(04.05.2018, 19:45)Unity napisał(a): Nagrody lepsze zdecydowanie powinny być, meloetta nie należy do dobrych legend, wiec dałbym ją za 2 miejsce Smile 1 miejsce jakaś inna lepsza legenda, jest ich dośc dużo, gra nic nie straci jak wyda w jednym konkursie 2 legendy Smile 3 miejsce jakaś sh pół legenda proponuje

Gra niby nic nie straci, ale moim zdanie jeśli już chce sie rozdawać 2 legendy w konkursie, to powinno sie to robić cały czas. W tym względzie powinno sie ustalić pewien schemat, albo rozdaje sie jedną legenda przy każdym konkursie, albo dwie, czy też trzy, żeby potem nie było żali że a to w tamtym konkursie były 2 legendy, więc dlaczego w tym niema? przecież ten jest bardziej wymagający niż tamten i tym podobne.

Odpisz
Poprzedni komentarz musialem usunąć ze wzgledu na zmiany w wątku Smile
Temat jest zbyt prosty jak na 3 legendy, proponuje propozycje Radzia22 z innego wątku:
''Każdemu losowano trzy rzeczy: pokemona, miejsce zdarzenia i przedmiot poboczny. Osoba pisząca musiała napisać opowiadanie w którym jednym z głównych pokemonów jest wylosowany stworek, przynajmniej częsc akcji dzieje sie w podanym miejscu oraz użyte zostały te przedmioty poboczne Smile"

Odpisz
(04.05.2018, 20:10)Unity napisał(a): Poprzedni komentarz musialem usunąć ze wzgledu na zmiany w wątku Smile
Temat jest zbyt prosty jak na 3 legendy, proponuje propozycje Radzia22 z innego wątku:
''Każdemu losowano trzy rzeczy: pokemona, miejsce zdarzenia i przedmiot poboczny. Osoba pisząca musiała napisać opowiadanie w którym jednym z głównych pokemonów jest wylosowany stworek, przynajmniej częsc akcji dzieje sie w podanym miejscu oraz użyte zostały te przedmioty poboczne Smile"

To już zostawmy osobie zajmującej się konkursami Big Grin 

Odpisz
A ja sądzę, że administracja zgodzi się co najwyżej na jedną legendę.

No i co do konkursu. Nie jest zły, ale może nie odnośnie wakacji, a ogólnie pokemonów???

Odpisz
Chyba za późno z taką propozycją bo już widać że konkurs się szykuje. (boje się wysłać jpg bo chyba byłyby konsekwencje)

Odpisz
Po pozycja konkursu pisemnego już została przedstawiona przeze mnie. Admini chcą wcześniej zrobić jeszcze trochę inny konkurs. Mam nadzieję że z pisemnym ruszmy zaraz po nim.

Pozostaje mi prosić o Cierpliwość.

Odpisz
(04.05.2018, 20:10)Unity napisał(a): Poprzedni komentarz musialem usunąć ze wzgledu na zmiany w wątku Smile
Myślę, że konkurs tego typu byłby najlepszy.
 Bo dlaczego akurat wiersz, może rozprawka, opowiadanie?

Odpisz
(10.05.2018, 22:16)Pam napisał(a):
Myślę, że konkurs tego typu byłby najlepszy.
 Bo dlaczego akurat wiersz, może rozprawka, opowiadanie?

Pam ale będę chciał wiersz napisać zostawmy kompozycje otwartą i tu moja propozycja wiersz to oddzielna nagroda i opowiadanie oddzielna będzie najrozsądniej xd

Odpisz
Cytat:Pam ale będę chciał wiersz napisać zostawmy kompozycje otwartą i tu moja propozycja wiersz to oddzielna nagroda i opowiadanie oddzielna będzie najrozsądniej xd

mysle ze konkurs powinien byc o takiej samej tematyce dla wszystkich

Odpisz
(12.05.2018, 19:50)Pam napisał(a):
Cytat:Pam ale będę chciał wiersz napisać zostawmy kompozycje otwartą i tu moja propozycja wiersz to oddzielna nagroda i opowiadanie oddzielna będzie najrozsądniej xd

mysle ze konkurs powinien byc o takiej samej tematyce dla wszystkich

No i najrozsądniejsza to odpowiedź :d

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości