• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy uważasz ze zmiana w skupie jest potrzebna?
Tak, jestem za tą propozycją
Tak, ale widzę to inaczej (przedstaw opinię)
Nie. Skup powinien zostac jak jest.
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup Rowana - 4 sloty
Witam.
Po konsultacji z hRsem i tym temacie: https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=11344 zdecydowałem się przedstawić moją wizję zmian w skupie Rowana.

Dwie główne zmiany to:
1)Rodzielenie grypy "Inne" na dwie osobne grupy
2)Usunięcie ze skupu itemów najdroższych, które nie powinny tam mieć miejsca.

Nowy podział na itemy wyglądałby tak:
1. Kryształy (Wszystkie 18 typów. Wiem, że część kryształów jest dosyć droga ale ceny na targu często się zmieniają z biegiem gry i kryształy są tego dobrym przykładem. Każdy może w końcu osiągnąć dna i sprzedaż w skupie będzie opłacalna)
2. Jagody (Wszystkie 11 typów berrek.)
3. Itemy warsztatowe (pióro Ho-oh, złoty liść, kropla, białe zioło, nakrętka, okruch pioruna, okruch komety, muszla, samorodek, muchomor, kwarc, świecąca glina, tetrodotoksyna, marmurowa korona, por i kryształowe jabłko - razem 16 itemów) Pytanie: Czy nie warto zwiększyć ich liczbę z 20 do 40?
4. Inne (Wszystkie plany, wszystkie itemy zwiększające moc ataku o 10% OPRÓCZ: stalowa powłoka, węgiel, smoczy kieł, okulary przeciwsłoneczne i jedwabny szalik. Kamienie i itemy ewolucyjne: kamien ognia, kamien ksiezycowy, protektor, electrizer, magmarizer, podejrzany dysk, smocza łuska, kamienna korona, tkanina żniwiarza, pryzmatyczna łuska, ząb z głębin i skała z głębin)

Propozycja ma na celu pozbycie się najbardziej zbędnych itemów na targu czyli tych z grupy 3. Wiemy jak pozytywnie Rowan zadziałał na berrki więc chyba nie trzeba tłumaczyć, ze ten zabieg i w tym przypadku zadziała. Uniknąć chcę również sytuacji w której Rowan prosi o jakiś bardzo drogi item typu smoczy kieł czy stalowa powłoka. Czekam na konstruktywne komentarze za i przeciw Smile

Odpisz
Przyjemna zmiana Big Grin

Odpisz
Jezeli jest kamien ognia i ksiezycowy, to gdzie reszta?
Ogolnie ja bym usunal całkowicie ze skupu kamienie i itrmy do ewolucji, w tym protector, electrizer i magmarizer. Glownie teraz przez skup rowana cena tego itemu nie idzie do gory Wink a na pewno nie jest tego tak duzo jak innych itemow
Natomiast pozycje 2 i 3 zwiekszylbym obte 20-30 szt wiecej aby bylo mozna oddac

Odpisz
Kamien księzycowy i protektor moim zdaniem powinny zostac ponieważ wypadają ze skrzynek. Ich cena nie bedzie wysoka juz wcale chyba ze podniesiona sztucznie zadaniem z eventu. Reszta ok, mozliwe ze to Rowan troche hamuje wzrost cen, chociaz to raczej nie będą duże zmiany.

Odpisz
Jestem za taką zmianą i uważam, że protektory, tkaniny itp. również powinny być w skupie. Natomiast usunąłbym z tej listy plany, większość z nich ma całkiem przyzwoite ceny na targu.

Odpisz
Ogólnie jestem za choć nie jestem przekonany co do planów.

Odpisz
Jestem na tak, ale:

(07.05.2018, 15:20)Radziu22 napisał(a): 4. Inne (Wszystkie plany, wszystkie itemy zwiększające moc ataku o 10% OPRÓCZ: stalowa powłoka, węgiel, smoczy kieł, okulary przeciwsłoneczne i jedwabny szalik. Kamienie i itemy ewolucyjne: kamien ognia, kamien ksiezycowy, protektor, electrizer, magmarizer, podejrzany dysk, smocza łuska, kamienna korona, tkanina żniwiarza, pryzmatyczna łuska, ząb z głębin i skała z głębin)

Jak już dodawać kamienie ewolucyjne, przedmioty +10% i przedmioty do ewolucji to wszystkie a nie tylko wybrane.

Odpisz
to już lepiej żeby wcale ich nie było jak wszystkie, wiele takich itemów przekracza 2 miliony i u rowana tylko by miejsce zabierały

Odpisz
Ok, uważacie, ze nie powinno tam być planów, ale dlaczego? Na 33 plany w grze 12 w tym momencie ma cene na targu niższą niż byłaby u Rowana. To dosyć sporo biorąc pod uwagę że wiele planów dopiero weszło i jeszcze stoją w cenie. W dodatku planów w grze jest masa. Serio. Masa. Sam mam ponad 100 sztuk różnego rodzaju planów a nigdy ich z targu nie skupowałem. Wink Myślę ze wiele osób skorzystałoby z możliwosci podbycia się zbędnych planów z plecaka, bo nie ma co ukrywać, część z nich na targu nie schodzi Wink

Odpisz
(08.05.2018, 13:59)Radziu22 napisał(a): Ok, uważacie, ze nie powinno tam być planów, ale dlaczego? Na 33 plany w grze 12 w tym momencie ma cene na targu niższą niż byłaby u Rowana. To dosyć sporo biorąc pod uwagę że wiele planów dopiero weszło i jeszcze stoją w cenie. W dodatku planów w grze jest masa. Serio. Masa. Sam mam ponad 100 sztuk różnego rodzaju planów a nigdy ich z targu nie skupowałem. Wink Myślę ze wiele osób skorzystałoby z możliwosci podbycia się zbędnych planów z plecaka, bo nie ma co ukrywać, część z nich na targu nie schodzi Wink

Mówiąc, że masz ich sporo - myślisz o sobie :/ Nie wszyscy mają ich od groma Wink Jedynie topka może się pochwalić liczbami planów w setkach  Angel

Odpisz
Problem w tym, że 35 planów to zbyt wiele przedmiotów by dodawać je do jakiejś już istniejącej grupy. W związku z tym będzie trzeba albo stworzyć 5-tą grupę przedmiotów albo nie dodawać planów wcale i sprzedawać je w plecaku Big Grin

Odpisz
No własnie uważam że planów jest zbyt dużo.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości