• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy uważasz ze zmiana w skupie jest potrzebna?
Tak, jestem za tą propozycją
Tak, ale widzę to inaczej (przedstaw opinię)
Nie. Skup powinien zostac jak jest.
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup Rowana - 4 sloty
Witam.
Po konsultacji z hRsem i tym temacie: https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=11344 zdecydowałem się przedstawić moją wizję zmian w skupie Rowana.

Dwie główne zmiany to:
1)Rodzielenie grypy "Inne" na dwie osobne grupy
2)Usunięcie ze skupu itemów najdroższych, które nie powinny tam mieć miejsca.

Nowy podział na itemy wyglądałby tak:
1. Kryształy (Wszystkie 18 typów. Wiem, że część kryształów jest dosyć droga ale ceny na targu często się zmieniają z biegiem gry i kryształy są tego dobrym przykładem. Każdy może w końcu osiągnąć dna i sprzedaż w skupie będzie opłacalna)
2. Jagody (Wszystkie 11 typów berrek.)
3. Itemy warsztatowe (pióro Ho-oh, złoty liść, kropla, białe zioło, nakrętka, okruch pioruna, okruch komety, muszla, samorodek, muchomor, kwarc, świecąca glina, tetrodotoksyna, marmurowa korona, por i kryształowe jabłko - razem 16 itemów) Pytanie: Czy nie warto zwiększyć ich liczbę z 20 do 40?
4. Inne (Wszystkie plany, wszystkie itemy zwiększające moc ataku o 10% OPRÓCZ: stalowa powłoka, węgiel, smoczy kieł, okulary przeciwsłoneczne i jedwabny szalik. Kamienie i itemy ewolucyjne: kamien ognia, kamien ksiezycowy, protektor, electrizer, magmarizer, podejrzany dysk, smocza łuska, kamienna korona, tkanina żniwiarza, pryzmatyczna łuska, ząb z głębin i skała z głębin)

Propozycja ma na celu pozbycie się najbardziej zbędnych itemów na targu czyli tych z grupy 3. Wiemy jak pozytywnie Rowan zadziałał na berrki więc chyba nie trzeba tłumaczyć, ze ten zabieg i w tym przypadku zadziała. Uniknąć chcę również sytuacji w której Rowan prosi o jakiś bardzo drogi item typu smoczy kieł czy stalowa powłoka. Czekam na konstruktywne komentarze za i przeciw Smile

Odpisz
Przyjemna zmiana Big Grin

Odpisz
Jezeli jest kamien ognia i ksiezycowy, to gdzie reszta?
Ogolnie ja bym usunal całkowicie ze skupu kamienie i itrmy do ewolucji, w tym protector, electrizer i magmarizer. Glownie teraz przez skup rowana cena tego itemu nie idzie do gory Wink a na pewno nie jest tego tak duzo jak innych itemow
Natomiast pozycje 2 i 3 zwiekszylbym obte 20-30 szt wiecej aby bylo mozna oddac

Odpisz
Kamien księzycowy i protektor moim zdaniem powinny zostac ponieważ wypadają ze skrzynek. Ich cena nie bedzie wysoka juz wcale chyba ze podniesiona sztucznie zadaniem z eventu. Reszta ok, mozliwe ze to Rowan troche hamuje wzrost cen, chociaz to raczej nie będą duże zmiany.

Odpisz
Jestem za taką zmianą i uważam, że protektory, tkaniny itp. również powinny być w skupie. Natomiast usunąłbym z tej listy plany, większość z nich ma całkiem przyzwoite ceny na targu.

Odpisz
Ogólnie jestem za choć nie jestem przekonany co do planów.

Odpisz
Jestem na tak, ale:

(07.05.2018, 15:20)Radziu22 napisał(a): 4. Inne (Wszystkie plany, wszystkie itemy zwiększające moc ataku o 10% OPRÓCZ: stalowa powłoka, węgiel, smoczy kieł, okulary przeciwsłoneczne i jedwabny szalik. Kamienie i itemy ewolucyjne: kamien ognia, kamien ksiezycowy, protektor, electrizer, magmarizer, podejrzany dysk, smocza łuska, kamienna korona, tkanina żniwiarza, pryzmatyczna łuska, ząb z głębin i skała z głębin)

Jak już dodawać kamienie ewolucyjne, przedmioty +10% i przedmioty do ewolucji to wszystkie a nie tylko wybrane.

Odpisz
to już lepiej żeby wcale ich nie było jak wszystkie, wiele takich itemów przekracza 2 miliony i u rowana tylko by miejsce zabierały

Odpisz
Ok, uważacie, ze nie powinno tam być planów, ale dlaczego? Na 33 plany w grze 12 w tym momencie ma cene na targu niższą niż byłaby u Rowana. To dosyć sporo biorąc pod uwagę że wiele planów dopiero weszło i jeszcze stoją w cenie. W dodatku planów w grze jest masa. Serio. Masa. Sam mam ponad 100 sztuk różnego rodzaju planów a nigdy ich z targu nie skupowałem. Wink Myślę ze wiele osób skorzystałoby z możliwosci podbycia się zbędnych planów z plecaka, bo nie ma co ukrywać, część z nich na targu nie schodzi Wink

Odpisz
(08.05.2018, 13:59)Radziu22 napisał(a): Ok, uważacie, ze nie powinno tam być planów, ale dlaczego? Na 33 plany w grze 12 w tym momencie ma cene na targu niższą niż byłaby u Rowana. To dosyć sporo biorąc pod uwagę że wiele planów dopiero weszło i jeszcze stoją w cenie. W dodatku planów w grze jest masa. Serio. Masa. Sam mam ponad 100 sztuk różnego rodzaju planów a nigdy ich z targu nie skupowałem. Wink Myślę ze wiele osób skorzystałoby z możliwosci podbycia się zbędnych planów z plecaka, bo nie ma co ukrywać, część z nich na targu nie schodzi Wink

Mówiąc, że masz ich sporo - myślisz o sobie :/ Nie wszyscy mają ich od groma Wink Jedynie topka może się pochwalić liczbami planów w setkach  Angel

Odpisz
Problem w tym, że 35 planów to zbyt wiele przedmiotów by dodawać je do jakiejś już istniejącej grupy. W związku z tym będzie trzeba albo stworzyć 5-tą grupę przedmiotów albo nie dodawać planów wcale i sprzedawać je w plecaku Big Grin

Odpisz
No własnie uważam że planów jest zbyt dużo.

Odpisz
Okej, zrobiłem pewne poprawki do Rowana, chciałbym omówić je z Wami, aby w piątek wprowadzić do gry już finalną wersję.

Podział kategorii przedmiotów na 5:
a) Berry
b) Kryształy
c) Przedmioty Warsztatowe
d) Plany
e) Inne

Przedmioty w kategorii Inne:
Czarny pas, Okulary przeciwsłoneczne, Węgiel, Smoczy kieł, Twardy kamień, Magnes, Cudowne nasiona, Mistyczna woda, Nietopniejący lód, Zatruty kolec, Ostry dziób, Jedwabny szalik, Srebrny proszek, Miękki piasek, Spell Tag, Zakrzywiona łyżka, Lupa, Poke-klapki, Up-Grade, Smocza łuska, Kamienna korona, Różowa kokarda, Ostry pazur, Pryzmatyczna łuska, Skała z głębin, Ząb z głębin, Skręcony pazur, Electrizer, Podejrzany dysk, Magmarizer, Ostry kieł, Tkanina żniwiarza, Gogle ochronne, Ognista kula, Trująca kula, Everstone, Szarfa skupienia

Dostosować jeszcze trzeba liczbę przedmiotów z każdego typu jaki można sprzedać u Rowana, ale tutaj proszę o Wase propozycje.

Zbieram po 100 złotych od każdej osoby i słucham państwa

Odpisz
Hmm EverStone Szarfe mozna wyzucic odrazu z nikt tego tam nie sprzeda Wink

Odpisz
Gogle ochronne, Ognista kula, Trująca kula, Everstone, Szarfa skupienia - są to przedmioty do wytworzenia w warsztacie i je bym wywalił

Skręcony pazur - a to jest w ogóle w grze? bo nie kojarzę abym to widział

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości