• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na nadzorce chatu
Witajcie.

Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór.

Stanowisko: Nadzorca Chatu
Liczba miejsc: 1
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni, 8 maja - 15 maja
Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
6. a) siebie na tym stanowisku,
6. b) idealnego nadzorcę chatu.
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze).

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse. 
Osoby, które dostępne są także w weekendy będą miały większe szanse na dostanie się do Zespołu.

Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.

Odpisz
nick - magi91magu

czas w grze -192dni 9godz. 57min.

imię - Damian

wiek - 27

coś o mnie:
lubię zwierzęta (mam 2 własne psy)zazwyczaj jestem cichym spokojnym i wyluzowanym facetem nie szukającym problemów (choć jako kwalifikowany pracownik ochrony w pracy różnie to bywało:> Tongue) wszelkie spory w grze jak i w realu staram się rozstrzygnąć polubownie Smile lubię żarty(nawet z mojej osoby) w stowie uważany za wariata (ale papierów na to nie mam Tongue) nie na widzę chamstwa o czym wiadomo graczom którzy byli w moim stowie hehehe Tongue

jak wyobrażam sobie siebie na stanowisku?
nic się nie zmieni nadal będę grał jak zawsze codziennie nadal będę pomagał graczom na privkach i nadal będę tym samym graczem dojdzie tylko kilka uprawnień i pracy z pilnowaniem porządku

jak wyobrażam sobie idealnego nadzorcę chatu?
moim zdaniem była nim carolle (sory jeśli źle napisałem nick) była pomocna miła i potrafiła dotrzeć do graczy myślę ze idealny nadzorca powinien właśnie taki być aa i najważniejsze i jako jeden z nielicznych "kolorowych" potrafiła dotrzeć do mnie hehe Tongue

jak często będę dostępny w grze?
aktualnie gram codziennie zazwyczaj w godzinach 11 - 21 i raczej nie planuję by coś się zmieniło z moim wolnym czasem Smile

moje atuty?
jak pisałem wyżej jestem spokojny wyluzowany gość zawsze szukam polubownych rozwiązań ponoć czasem wariat Tongue
jeśli chodzi o doświadczenie to mam jedynie z samp-a byłem tam modem,junior adminem a z czasem awansowałem na współwłaściciela serwa potem prowadziłem go sam przez kilka lat i skąd własnie przeszedłem na warsy Smile

Odpisz
1. Mokuroh
2. 101 dni 10 godzin 48 minut ( oczywiście jeszcze to się nie raz zmieni Tongue )
3. Adam
4. 16 lat
5. Jestem uczniem liceum na profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym. Kocham zwierzęta i nie widzę różnicy czy trzymam na rękach tarantulę czy kota Tongue. Lubię grać w różnego rodzaju gry strategiczne, ponieważ potrafią rozwijać samego siebie. Znam bardzo dobrze zasady ortografii i interpunkcji Tongue.
6.
a) Jak widzę siebie na stanowisku?
Sprawiedliwy, sumienny, znający regulamin jak własną kieszeń, potrafiący się porozumieć z każdym, odpowiadać na różnego rodzaju pytania na Pw. Potrafiący załagodzić spory. Zawsze na początku upominać, ponieważ każdy zasługuje na drugą szansę, lecz jeżeli upomnienia nic nie dadzą pozostaje tylko wręczenie bana osobie łamiącą regulamin.
b) Jaki powinien być idealny nadzorca?
Niestety będę to powtarzać jak mantrę ale nie ma ludzi idealnych. Każdy ma w sobie jakieś wady i zalety. Lecz jeżeli taka osoba istnieje to powinna być taka jak przedstawiłem w punkcie 6. a) oraz potrafiąca wysłuchać każdego, nigdy nie działać zbyt pochopnie. Ta osoba powinna mieć również poczucie humoru. Powinna być wzorem do naśladowania.
7. Codziennie, najczęściej rano w godzinach 6:00-8:00 i od popołudnia do nocy. W weekendy jestem od kiedy tylko się obudzę do nocy Big Grin.
8. Atuty:
- asertywność
- komunikatywność
- cierpliwość

Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie podanie będzie pozytywnie rozpatrzone przez Administrację PokeWars.

Odpisz
Witam,siema
1)Mam na imię Mateusz  moj nick to Elvis
2)Mój czas w grze spędzony to: 150dni 12godz. 50min.
3)Mam 21 lat
4)Coś o mnie lubię sporty walki gram w pokemony ponieważ była to moja ulubiona bajka jak byłem mały chodź i teraz lubię czasem pooglądać na internecie na codzenie pracuje na stacji paliw 24 h jestem dostępny w dzień jak i w nocy do 7 rano bo potem spać idę i od 16 godziny dalej dostępny
5)Hm jak ja siebie wyobrażam?  Wyobrażam sobie to tak że będę sumienie wykonywał obowiązki mi zlecone przez Pana hrs bądź Alexa wiedzę o grze mam regulamin znam
A)Będę pomagał jak się tylko da,  będę pilnował czatu sumienie przestrzegał graczy  przed popełnieniem błędu oraz przed zrobieniem głupoty za którą może być ban
B)Idealnych nadzorcow nie ma nikt nie jest idealny można dążyć do ideału jedynie sobie wyznaczonemu
7. Jestem praktycznie w pracy 24h dostępny po za praca 16h w praktycznie codziennie jestem
8. Komunikatywny, sumienny,kreatywny,asertywny, zaleta bezsenność heh

Odpisz
Cześć!
(1.-2.) Tutaj Lost In Darkness, aktywny uczestnik PokeWarsowego chatu. Czas spędzony w grze to 91 dni, zgodnie z informacją w profilu. Składam to podanie z chęcią wprowadzenia czegoś nowego na chat ogólny, przełamania pewnych przeświadczeń i barier.
(3.-5.) Jestem Kacper, kilka osób pewnie już to imię ze mną tutaj kojarzy. Liczę sobie 16 wiosen, jako że jestem już po tzw. "Gimboquizzach" mam więcej czasu na realizowanie swoich hobby, którymi są oczywiście gry, ale także lekkoatletyka oraz jazda rowerem. A wieczorami dobra lektura, coraz częściej również filmy i seriale. Uważam, że jest to ważne, ponieważ dzięki temu potrafię rozbudować swój język, korzystać z większego zasobu słownictwa. Można tu też wspomnieć o muzyce, kierując się za muzyką znajdziecie mnie, dodatkowo planuję rozpocząć naukę gry na gitarze. Nie chcę się rozpisywać, powiem już tylko że do zainteresowań dochodzi jeszcze informatyka, w tym przede wszystkim telefony.
(6). Idealny nadzorca, co już wiadomo z tysięcy wcześniejszych podań, nie istnieje. Każdy ma swoje limity, każdy może mieć gorszy dzień. Nie możemy wymagać od siebie ciągłej doskonałości, bo skoro człowiek uczy się na błędach, to po prostu bylibyśmy... Sami sobie dokończcie.
Ja oferuję przede wszystkim dokładność, nie mam zamiaru wchodzić w panel, losować komu jakiego dam bana, wolę coś zrobić raz, niż później słuchać milionów odwołań. Znajomości schodzą na drugi plan, nie mam zamiaru kierować się tutaj uczuciami, chyba że empatią.
(7.) Często jestem dostępny rano, gdy mam wolną chwilkę. Do południa zdarza mi się jeszcze czasem wejść, ale dopiero po południu zaczyna się moja maksymalna aktywność. Wieczorki spoglądając na chat, czasem i nocki. W weekendy sprawa wygląda o tyle ciekawie, że jestem praktycznie cały czas, siedzę tylko dłużej w nocy, rano wchodzę trochę później.  
(8.) Moje atuty? Wcześniej wspominana aktywność, żeby się nie powtarzać odeślę do punku szóstego. Zaznajomiony z grą w bardzo dużym stopniu, komunikatywny, gdy trzeba potrafię bez problemu dostosować swój język do oponenta. Udzielając korków z matematyki uznałem, że jestem wystarczająco cierpliwy, umiem dobrze tłumaczyć i rozwiązywać konflikty.
To tyle z mojej strony,  Argumenta non numeranda, sed ponderanda sunt.

Odpisz
Witam,
chciałbym zgłosić swą kandydaturę na nadzorcę czatu.

1. Negan 
2. W grze jestem od 11.10.2014r. było kilka przerw od gry. Aktualny czas w niej spędzony wynosi 82dni 17godzin i       51minut co oczywiście z upływem czasu będzie się zmieniać Big Grin 
3. Mam na imię Mikołaj  
4. Mam 17 lat, w styczniu kończę 18  Angel
5. Jestem uczniem 1 klasy licealnej o profilu humanistycznym z rozszerzoną biologią Big Grin Uwielbiam oglądać filmy i seriale, mam za sobą dość spory bagaż obejrzanych serii. Moją pasją jest każdego rodzaju sport, począwszy na piłce nożnej kończąc snookerem, czy mało znanym lacrossem. 
6. Jak wyobrażasz siebie na tym stanowisku? 
Gra jest materią, a ja byłbym dla niej atomem. Starałbym się utrzymywać jak najlepszy porządek na czacie, nie pozwalałbym nikomu na ubliżanie czy prowokacje. Kierowałbym ludzi, by przestrzegali ustanowionego regulaminu.
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni" ~ Cyceron 
    Jak wyobrażasz sobie idealnego nadzorcę czatu?
Nadzorca idealny powinien prezentować sobą oazę spokoju, nie zwracać uwagi na śmiechy za jego plecami czy kawały kierowane w jego stronę. Jego zadaniem jest uczciwe osądzanie innych według taryfikatora kar.
7. Obecny w grze byłbym w godzinach popołudniowych, gdyż na więcej nie pozwala szkoła Big Grin W dniach wolnych mogę być nawet 24h na dobę Big Grin 
8. Potrafię wysłuchać innych, a z racji, że jestem osobą empatyczną mogę również doradzać Big Grin Jestem bardzo cierpliwy i potrafię dochować tajemnicy. 

Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone przez Administrację  Cool

Odpisz
Witam.

A więc tak:

1.Ribellox
2.(321dni 10godz. 31min) od 2014 roku
3.Jakub
4.17
5.Za dużo to tego nie ma ostatnio całkiem sporo czasu spędzam na grze pisząc z graczami też dość często im pomagam. Uczący się na błędach.
6. Informacje:
a) Co tu dużo mówić na pewno największym atutem jest duża aktywność i spokój w sytuacjach które tego wymagają. Wiemy że na czacie ogólnym nie brakuje też szydzenia i żartów z zespołu więc jest tu potrzebny dystans do siebie i zdrowe podejście czego myśle mi nie brakuje. Już dawno myślałem o tej funkcji.
b) Dużo można wywnioskować z postępowania reszty nadzorców, np Misio bywa czasem tak spokojny że współczuje tym którzy próbują go wyprowadzić z równowagi. Najważniejsza jest chyba bezstronność w konfliktach , trzeba umieć przez chwile zapomnieć o własnych relacjach z jedną ze stron by móc racjonalnie przemyśleć sprawę i dać sprawiedliwą karę osobie która na nią zasługuje a nie tej którą mniej lubimy. Dodatkową dobrą cechą nadzorcy może być też umiejętność doradzania początkującym gdy już akurat znajduje sie taki nadzorca na czacie. Trzeba też wykazać sie znajomością Regulaminu to chyba w sumie podstawa. Pisać można by jeszcze długo ale chyba nikt by tego nie przeczytał, podsumowując stawiam na bezstronność.
7.No i Tutaj wiem , każdy pewnie tak będzie pisał lecz naprawdę mnie widać prawie bez przerwy w grze, czasem znikam na kilka minut czy godzinkę. W moim przypadku aktywność to jedna z większych zalet.
8.
a) Bezstronność jak pisałem wcześniej, umiejętność oceny sytuacji nie patrząc na sympatie do jednej ze stron.
b) Aktywność , tak tego u mnie nie brakuje.
c) Doświadczenie , zajmowałem się kilkoma grupami na Facebooku.

To by było na tyle. Pozdrawiam. znajomych z upadłej Valhalli

Odpisz
Cześć Smile

1.Bugs Bunny
2.Na ten moment 249dni 3godz. 20min. Gram bez przerw od czerwca 2014
3.Radosław
4.20 hehe
5. Studiuję Matematykę. To chyba wiele mówi o człowieku. Interesuję się przede wszystkim koszykówką, naukami ścisłymi, poezją i oczywiście Pokemony Wink
6.a) Przede wszystkim chciałbym być wsparciem dla graczy jak i pomocną ręką w Zespole. Cały czas pomimo że nie jestem nadzorcą udzielam się na grze i staram się być częscią jej rozwoju. Jeśli zostane wybrany moje zaangażowanie bedzie jeszcze większe.
b)Idealny nadzorca jest przede wszystkim cierpliwy, opanowany i sprawiedliwy. Zna się na tym co robi i pomaga gdy jest w stanie, ale jest też kolegą dla każdego gracza.
7.Często. Mam sporo wolnego czasu rankami i wieczorami. Weekendy praktycznie wolne. W tygodniu też jak tylko mam czas to jestem aktywny.
8.Nie lubię pisać o własnych zaletach bo po pierwsze jestem wobec siebie krytyczny a po drugie nie lubie. Jesli juz muszę coś napisać to na pewno moimi zaletami jest opanowanie - potrafie dokładnie przeanalizować sytuację i nie popełniać pochopnych błędnych decyzji, oraz to, ze na grze znam się jak mało kto Wink Doświadczenie ogromne Smile

Odpisz
Witam:

1. Papaj99 (dawniej Mariusz F)
2. Ogólnie w grze od października 2014 ale zrezygnowałem z gry (na koncie mariusz f - kolo 60dni) i powróciłem na nowym koncie Papaj99 (Ponad 3dni w grze) co daję łącznie około 64dni Smile
3. Mariusz
4. 19
5. Jestem uczniem technikum informatycznego Smile , znam nieco Html,Css,Ruby,c++,javascript. W przyszłości chcę zostać Informatykiem i tworzyć gry.
Lubię Grać w pokewars, jeździć na rowerze, grać w piłkę. (czego nie lubię - zajmować się moim psem Big Grin)
6.
a) Wyobrażam się bardzo dobrze ponieważ byłem adminem kilku serwerów innych gier poza tym: znam regulamin gry PokeWars na pamięć, bym po prostu był wzorowy tak zwane 6/5.
b) idealny nadzorca powinien:
1) Znać zasady.
2) Być kulturalny.
3) Pomagać graczom.
4) Być aktywny i sprawiedliwy.
7. Jak często będę w grze: Codziennie - Minimum 4 godziny bo reszta czasu to szkoła, nauka i sport Smile
8. Zalety: sprawiedliwość, uczciwość, doświadczenie , dyplom z ortografii Big Grin , ogromna chęć bycia nadzorcą Big Grin

PS. Myślę ,że administracja doceni moją chęć i zapał do wzorowego pełnienia funkcji..

Zakład Zamknięty; Popiera moją kandydaturę Smile jeśli się nie dostanę to #winabetha Big Grin hehe

Pozdrawiam Wszystkich Smile

Odpisz
Cześć 

Nie chciała bym aby to podanie było takie samo jak wszystkie. Po pierwsze mam niski lvl więc było by mi ciężko  na stanowisku nadzory lecz spotkałam się z dużą ignorancją i "chamstwem" wobec mojej osoby ze strony innych graczy piszących na chacie dlatego nie chciałabym aby spotkało to także inne osoby które piszą na chacie pokewars, myślę że jest to już duży pretekst do tego abym została nadzorcą. 

1.mam na imię Julia (niektórzy gracze mi nie wierzą XDD). Mój nick to : luxx
2. Gram w tę grę dopiero 2 miesiące a już zdążyłam zapoznać się z nieakceptacją niektórych graczy i chciałabym to wytępić. 
3.mam 15 lat 
4.o mnie: mam talent plastyczny, lubię lepić figurki pokemonów (mam już : Dragonaira, Charizarda, Steelixa, Axewa, Rayquaze i Dialge). Interesuje się zwierzętami szczególnie Gekonami orzęsionymi w przyszłości planuje zostać weterynarzem, a aktualnie trenuje parkour czyli szybkie poruszanie się po miejskich przeszkodach (jak by co umiem uciekać przed policją) ogólnie moje życie jest długie nudne i szare jak papier toaletowy
5.tak wyobrażam sobie bycie nadzorcą chatu: wchodzę na chat (jako nadzorca XDD) i widzę, że ktoś się nieodpowiednio zachowuje na początek napisze mu ostrzeżenie na chacie a jeżeli to nie pomoże to wysyłam mu na pw ostrzeżenie nie podziała ban na chat albo grę. Myślę tak ponieważ gdy pisałam na chacie niektóre osoby się nieodpowiednio zachowywały wobec mnie a nadzorcy nie reagowali.
A) powyżej 
B) nikt nie jest idealny ale będę się starać jak tylko mogę aby nikomu nie było przykro bo nie chce aby powtórzyła się ta sama sytuacja co była ze mną. 
7.Gram w pokewars głównie z rana, po południu, wieczorem, czasem w nocy(umówmy się nie jestem robotem XDD)lecz czasem naprawdę potrzebuje odpoczynku. :/
8.moje atuty (z tego również  śmiali się gracze) pierwszy atut mam doświadczenie z "obrażającymi" graczami którzy czasami mnie nie szanowali drugi atut jestem komunikatywna (niektórzy gracze mówią, że irytująca [w to akurat wątpię xD]) potrafię patrzeć na rozmowy innych graczy kiedy mnie ignorują niestety niskie lvl nie mają zbyt dobrych opini. Jak się za coś wezmę to muszę to skończyć. To narazie tyle o mnie ale pamiętajmy życie ciągle idzie na przód a czas leczy rany (nie w moim przypadku), dziękuję za przeczytanie mojego podania

Odpisz
Również się zgłoszę Smile
1. Tweety
2. W grze spędziłem 88 dni 10 godzin 29 minut i gram od stycznia 2014 roku.
3. Filip
4. Przeżyłem 19 jesieni a w tym roku 20
5. Obecnie nie uczę się, ponieważ matura nadeszła oraz pracuję w zawodzie, odnawiam w wolnym czasie przedmioty mające ponad 40 lat. Piszę wiersze dla każdego kto zechce oraz opisy stowarzyszeń w grze jak i zagadki, mini eventy w stowarzyszeniu. Jestem zapalonym fanem motocykli oraz historii średniowiecza i antyku.
6. A) Jako nadzorca byłbym bezstronny, pomocny i komunikatywny. Gdy ktoś poprosi o pomoc nie odmówię. Kary byłyby adekwatne do przewinienia przez gracza( jeśli upomnienie nie pomożeSmile ) i być człowiekiem by zrozumieć, że każdy ma swoje problemy.
B) Nadzorca powinien być surowy, gdy sytuacja wymaga ale również otwarty i serdeczny na zdanie innych. Dbać o dobre miano zespołu i uczciwie postępować wg innych graczy.
7.Najwięcej jestem dostępny rano około 6 i pod wieczór około 18 a w przeciągu dnia kilkukrotnie wchodzę na grę. Więc dosyć często Smile a w weekendy również popołudnia spędzam.
8. Nie wiem jakie cechy mogą się przydać ale jestem komunikatywny, pomocny i wyrozumiały dla innych osób.

Odpisz
Cześć, to moja druga próba na bycie ŚWIETNYM nadzorcą, a nie jakimś złodziejem bez honoru.

No to więc punkt pierwszy, jestem znany jako Koziołek Zagłady, ponieważ uwielbiam kozły oraz rozwalać łby oponentów jak mnie wkurzą.
Punkt drugi. Gram w tę grę ponad 4 lata, ale co z tego skoro to się nie liczy, bo konto z takim wynikiem ma perma? Ale no cóż, pochwalę się takim wynikiem, bo wy taki nie zobaczycie na oczy. Na aktualnym koncie mam jakieś marne 27 dni.
3. Mam bardzo brzydkie imię, nie wiem czemu mi rodzice takie wybrali. Boję się je podać, bo mnie wyśmiejecie, ale za jakiś donejt typu 1000$ możemy pójść na kompromis. Ale mogę podpowiedzieć, że wołają na mnie Piotruś Pan.
4. Mój wiek? Bardzo prosta sprawa, wystarczy zsumować IQ (-40) mojego ojca, który słuchał EBE EB gdy miałem 12 lat oraz liczbę 55
5. 2-3 zdania o mnie? Ciekawy sposób przedstawienia siebie. Mogę Wam podać, że lubię pograć sobie Janną z ardencikiem na supporciku oraz gdy Hyasu mnie carruje. Gdy mama nie każe mi iść do przedszkola to mogę siedzieć cały dzień na chacie i pomagać złym osobom. W sensie co? Chodziło mi oczywiście o pilnowanie porządku na chacie ogólnym. BTW. Do dziś podziwiam Hyasu jak ograł admina naszej wspaniałej gry 1vs1 na Lee Sinie.
6. a) Jak widzę siebie na stanowisku nadzorcy? Prosta sprawa, będę działać na usługach mojego właściciela, Hyasu, bo wiecie jest moim idolem, którego cenię. Nie zapominajmy też o tym, że jestem jego nieszczęsnym pupilkiem...
b) Nie ma idealnym ludzi, nadzorców tym bardziej. No może nie licząc mnie i Hyasu...
7. Na pokewars.pl jestem praktycznie codziennie, ale najczęściej w weekendy, bo w tygodniu mama mi każe iść do przedszkola, albo szkoły dla niegrzecznych pupilków. No, chyba że moja mama zapomina o moim istnieniu to wtedy gram sobie w League of Legends Janną, bo nie umiem grać czymś zaawansowanym mechanicznie lub robię siebie z błazna na ogólnym.
8. Moje atuty są znikome. Potrafię czasem dać tarczę dla swojego carry w dobrym momencie, ale to rzadko się zdarza. Ostatnio zdarzyło mi się, że zabiłem swojego midlanera, bo rzuciłem beczkę Gragasa w przeciwnika, który no cóż był potężny na nieszczęście tej Katariny. Tylko nie mam pewności czy można to zaliczyć jako atut. Moim kolejnym atutem jest oddawanie barona dla przeciwników, bo wiecie... Moje umiejętności porażenia ważnych celów typu Baron Nashor lub Smok są znikome. No chyba, że mam oddać je dla drużyny przeciwnej, to na coś się przydaję. Mój ostatni atut to bycie posłusznym dla właściciela, uwielbiam się z nim drażnić, denerwować go, ale i tak wiem, że mnie nie zostawi, bo jestem przecież wyjątkowy (no wiecie, gadający kozioł, co rozwala łby.)

Wierzę, że mi się uda wygrać ten nabór. Elton John Mordeczko.

Odpisz
Hej, to znowu ja. Po nieudanej próbie kilka miesięcy temu, postanowiłem ponownie złożyć podanie. Moja koleżanka mnie ostatnio prowokowała, więc chciałbym ją zbanować jak już zostanę nadzorcą.

1. Mój pseudonim w grze to Hyasu, pochodzi to od mojego nazwiska Hyasuwski. Miałem też inne nicki, przechodzę bunt młodzieńczy i nazwy użytkownika typu CHCĄ NAUCZYĆ MNIE P0K0RY to u mnie normalka.

2. Spędziłem dość dużo czasu w grze, nie jestem zbyt lubiany przez kolegów, biją mnie przez ognisty kolor moich włosów, więc wolę siedzieć tutaj i czuć się bezpiecznie. 110 dni i 21 godzin uważam za naprawdę świetny wynik, więc chociaż wy się nade mną zlitujcie.

3. Moje imię to Michał, lecz znajomi mówią na mnie Michał bądź Michał, w wyjątkowych okolicznościach Michał. Czasem rodzice zapominają jak mam na imię, ale jak im przypomnę to już jest okej.

4. Trochę obawiam się podać swój wiek, ponieważ jest to forum publiczne i z reguły nie podaję swych danych osobowych. Mój wiek jest równy dacie przeterminowanego jogurtu do potęgi drugiej dzielone przez cztery.

5. No więc tak. Jestem bardzo dobrym graczem waszej wspaniałej gry, przynajmniej tak sądzę. Poza tym, mam niewielką nadwagę, więc w planach są studia dietetyczne. Mój kolega na nich był, podobno jest świetnie. Kolejną moją wspaniałą cechą jest upartość i dążenie do celu. Po tym, jak zostałem OGRANY PRZEZ HRS'A w zaciekłej walce jeden na jednego, postanowiłem, że okłamię kolegów, tak o od buta. Powiedziałem im, że z nim wygrałem i było bardzo łatwo.

6.
a) Na stanowisku nadzorcy wyobrażam sobie jedynie mojego pupila KoziołkaZagłady, lecz ja też mogę być. Już widzę, jak banuję złych graczy za ich występki i daję rocketballe dobrym graczom.
b) Ideał nadzorcy pewnie nie istnieje, no chyba że ja i mój pupilek.

7. Jak już mówiłem nie mam za wiele życia towarzyskiego, więc na grze będę w każdej wolnej chwili (około 25 godzin na dobę).

8. Atutem na pewno jest posiadanie pupilka, który wykonuje wszystko co zechcę. Mój autorytet jest po prostu niepodważalny. Niestety, muszę też napomknąć o swojej wadzie. Kiedy gram Katariną, nie skupiam się na grze, w czas gdy gragas rzuca swoje R nie umiem zabić przeciwnika. To chyba duża wada, ale nikt nie jest idealny. Jestem świetny z matematyki, chociaż mam problem z liczbami ujemnymi. Z powyższego powodu nie podam wam liczby swoich przyjaciół, ale cóż, przynajmniej mam więcej czasu na grę.

Mam nadzieję, że tym razem uda mi się dostać w wasze szeregi i zasili je świetny gracz. Pozdrawiam adminów, resztę zespołu i rodziców.

Odpisz
Kazano mi, więc piszę :v

1. Pseudonim w grze: Sonea;
2. Czas spędzony w grze: 104dni 23godz. 14min. od kwietnia 2014;
3. Imię: Marianna, ale wolę żeby zwracano się do mnie per Mari lub po prostu nickiem;
4. Wiek: Dwudziesty pierwszy, ale zgaduję, że chodziło o mój: 14 lat (didżej duża i tak naciskała na to podanie ¯\_(ツ)_/¯);
5. 2-3 zdania o sobie: Chodzę do dwujęzycznego gimnazjum na profil matematyczno-fizyczno-informatyczny, interesuję się naukami ścisłymi, uwielbiam hiszpański, ostatnio zaczęłam uczyć się też francuskiego. Mieszkałam kilka lat w Irlandii, po zdaniu matury wybieram się na studia za granicę. Kiedyś trenowałam tenisa ziemnego, bardzo lubię też pływać i grać w siatkówkę. Napisałabym jak wszyscy, że oprócz tego oczywiście pokemony, ale nie obejrzałam ani jednego odcinka, a na tę grę trafiłam właściwie przez przypadek;
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) siebie na tym stanowisku: dziewczynka z mleczkiem pod noskiem, która dostała w swoje ręce nóż i będzie starała się nie narobić tym nożem szkód, tak myślę;
b) idealnego nadzorcę chatu: taki, któremu nikt (w tym on sam) nie będzie miał nic do zarzucenia; który nie będzie musiał ignorować zaczepek kierowanych w jego stronę, bo takich nie będzie;
7. Jak często i w jakich porach będziesz dostępny w grze: mimo nauki i wyjazdów mam sporo wolnego czasu, więc poza nielicznymi i krótkotrwałymi nieobecnościami, jestem dość aktywna. weekendy mam zazwyczaj całe wolne, w tygodniu wchodzę na kilkanaście minut wczesnym rankiem i na dłużej popołudniu/wieczorem. łącznie w grze spędzam średnio po kilka godzin dziennie i przez ten czas raczej widać mnie na czacie oraz ja widzę czat;
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, komunikatywność, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji, autorytet w grze): wierzę w to, że jestem dość miłą osobą, z czasem coraz bardziej bezkonfliktową. myślę, że jestem w stanie dogadać się z większością osób i przeprowadzić kulturalną rozmowę.

Odpisz
1. NightMary
2. Od ponad dwóch lat 223 dni byłam online
3. Marta
4. 62 lata
5. Jestem starszą kobietą udającą 13-letnią dziewczynkę, nierzadko nadużywającą zapachu jaśminu przez co czasem wydaje mi się, że mam znajomych. Pochodzę z biednej, patologicznej rodziny, aktualnie nie mam zainteresowań, ale jestem przykładną gospodynią domową z szóstką dzieci.
6. a) Wchodzę na poki, banuję połowę towarzystwa, czasem więcej, zależy czy kogoś lubię. Tak dla zasady, żeby pokazać dominację. Następnie z pozostałej grupki wyłapuję osoby, którym się to nie podoba i banuję za prowokacje.
b) Idealny nadzorca to oczywiście Wewe aka Przystojny Desperat, będę wiernie dążyć by być taka jak on. Idealny członek zespołu jest jak bóstwo dla szarych graczy, wchodzi na czat, wali wszystkich na łeb i wychodzi. W tym momencie gdy gracze widzą, że ich ulubiony nadzorca jest online, zaczynają się do niego modlić.
7. Jestem dostępna cały dzień, na czat przeważnie wchodzę żeby pozgłaszać towarzystwo.
8. Widzę prowokacje tam gdzie ich nie ma, mam dobry gust pod względem dobierania znajomych (tj. nie zbanuję osoby która jest fajna) oraz banowanie sprawia mi radość, przez co funkcja mi się nie znudzi.

Mam nadzieję że to wystarczy, pozdrawiam mój autorytet Wewe oraz wnusia Razza Smile

Pozdrawiam też Olę aka Mayflower, tylko nie bij już kwiatuszku Big Grin
I Another, kochana jest
Sasankę też, nawet przed tym jak zaczęła bić

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości