• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na nadzorce chatu
Wymagane składowe wiadomości:
1. LordOfWolfs (Dawniej Lord Abaddon)
2. 64 dni (podobno, ale na chacie większość czasu)
3.Karol
4. A napisze wam rocznikowo 22.
5. Student Inżynierii Danych zajmujący się Często aspektami informatycznymi. Lubię grać w gry i czytać książki. No i prowadzę kanał na yt.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
Pisze to w jednym poście z jednego powodu IDEAŁÓW NIE MA!
Jako nadzorca dogłębnie badałbym problem, ale również szybko reagował na złamania regulaminu. Czasem jeśli ktoś nie wie czegoś z reguły pisze gdzie znaleźć te informacje. Tyle bo nie lubie sie przechwalać.
7. Jestem praktycznie codziennie mimo że mnie nie widać na chacie. Wpadam w godzinach wieczornych z racji swojej edukaji, ale w weekedny potrafie długo siedzieć.
8. I kolejny punkt który doradzałbym wywalić Administracji bo praktycznie można tu przepisać punkt 6.... Pisałem to podanie tyle razy że już i tak wiem że mnie nie przyjmiecie, ale cóż... szybki w reagowaniu, duża wiedza o grze, komunikatywność i zdolność wczucia sie w sytuacje drugiej osoby.

1. Grzechu
2. 79dni 17godz. 15min. od piątego Września 2014 roku :d
3. Grzegorz
4. 24 lata (Prawdopodobnie w chwili ogłoszenia wyników będę już 25 latkiem) więc dla ułatwienia dodam rocznik 1993.
5. Jestem osobą która ma już własną rodzinę i pracę ale dużo czasu (Niektórzy twierdzą że aż za dużo) poświęcam także na gry. Nie lubię pisać o swoich zaletach/wadach ale można myślę uznać, że jestem mało konfliktowym człowiekiem, może troszeczkę doskwiera mi nadmiar dobrego humoru Tongue Może i moja mentalność jest lekko oddalona od mojego wieku ale myślę że potrafię się czasami zdobyć na chwilkę powagi :>
6.
a) Ciężko sobie wyobrazić Siebie w takim położeniu ale myślę, że byłbym osobom nie wlepiającą banów pochopnie a dającą "drugą szansę". Podejrzewam że mógłbym też dawać przykład że można być człowiekiem z uśmiechem na ustach "śmieszkiem" bez robienia wokół siebie sztucznej otoczki Smile
b) Idealny nadzorca przede wszystkim raczej nigdy się nie pojawi.  Ale jeśli już musiałby być osobą o wysokiej kulturze, potrafiącą przejść obojętnie wokół wszelkiego hejtu za dobrą decyzję. Idealny nadzorca powinien nie rozdawać banów zbyt pochopnie, wystarczy poczekać dać szansę na wyjaśnienie całej sytuacji Smile
7. Po godzinie 15 jestem dostępny w całej swej osobie, ponieważ kończę mniej więcej w tych godzinach pracę, wiadomo mogą zdarzyć się sytuacje na które nie mam wpływu lecz raczej wiem o nich z góry i mogę o wystąpieniu takiej sytuacji powiadomić  (Co do weekendów mam wolne więc jestem dostępny cały dzień  )
8.Na pewno moją zaletą może być bezkonfliktowość nigdy nie wybuchła afera w której grałbym główną rolę Wink Komunikatywność też może być zaletą bo przez swoją mentalność potrafię dogadać się i z osobami starszymi ode mnie wiekiem oraz młodszymi (Może jest to też powód tego że jestem ojcem? ). Jako ostatnia moja zaleta zaoferowałbym zaangażowanie. We wszystko co robię wkładam siebie na 100% Smile  Autorytetu raczej zbytniego nie mam, a co do doświadczenia w podobnej roli to byłem moderatorem serwera w Tibii i zdarzało mi się godzić gorsze czaty niż nasz kochany Ogólny.

Liczę na pomyślne rozpatrzenie wniosku.

1. Unity (aktualnie już Asesino silencioso) 
2. Podczas prawie już 4 letniej podróży po tej grze spędziłem na niej około 220 dni online Big Grin
3. Michał  
4. 15( w listopadzie będzie 16)
5. Kończę gimnazjum, wybieram się do technikum informatycznego. Moją pasją są filmy każdego gatunku oraz liga e-sportowa(lol i hs). Jestem otwarty na głębokie kontakty miedzy ludzkie Big Grin
6a. Mam dużo czasu to mogę zająć  się chatem Wink Widzę siebie jako osobę pełną podziwu, jeśli coś  zaczynam robić to robię to jak najlepiej potrafię. Mam dużą wiedzę na temat gry, pomóc jak najbardziej udzielam o ile jestem online
6b. Idealny nadzorca nie daje się prowokować, słucha do końca innych graczy, jest w 100% sprawiedliwy
7. Jestem dostępny po popołudniu prawie, że codziennie Smile Większość weekendów mam wolne.

8. Moją zaletą jest sumienność do wykonywanej pracy oraz szczerość, nie ukrywam się z niczym Wink
Nigdy nie wykonywałem takiej funkcji, lecz myślę, że nie miałbym problemu z adaptacją systemu banowania

1. PikiEl
2. Mój czas spędzony w grze to 194dni 2godz. 12min.
3. Mateusz
4. 24
5.Jestem osobą pracującą, lubię spędzać czas na pw.
Mam dystans do siebie, lubię pożartować, lubię piłkę nożną oraz sporty walki (inne sporty też ale nie tak bardzo Big Grin)
uwielbiam grać w gry, słuchać muzyki jak i oglądać filmy

6. a) Siebie jako nadzorce ... hmm na pewno aktywnego, bezstronnego, wiedzę na temat gry posiadam myślę że bardzo obszerną więc będę także dużym wsparciem dla nowych graczy(w sumie to już jestem).W grze spędzam bardzo dużo czasu więc na dane mi obowiązki będę miał go mnóstwo.
Muszę też wspomnieć że jestem komunikatywną osobą (moja praca tego wymaga.)

b) jeśli chodzi o idealnego nadzorce to takich nie ma i nie będzie, każdy może popełnić błąd lub dwa.

7. Jeśli chodzi o moją aktywność to jestem bardzo często o różnych porach dnia i nocy po parę godzin a czasem i parę naście.

8. Moimi zaletami jest aktywność, komunikatywność, praca w grupie,cierpliwość(nie stety doświadczeniem w pełnieniu takiej funkcji nie mogę się pochwalić) Autorytet w grze? nie mogę powiedzieć ze go nie mam, jakiś jest lecz nie mnie to oceniać.

Dzień dobry

Szukam motywacji do gry, więc wypadałoby się zgłosić, tak dla zasady. I dla zasady przewidzieć wynik.
Macie tu linki do moich wszystkich poprzednich podań, większość chwalona przez wiele osób. Raczej potrafię się wysłowić.

https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=10921&pid=71487#pid71487
https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=10533&pid=68317#pid68317
https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=9390&pid=58514#pid58514
https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=5499&pid=35074#pid35074

Pseudonim w grze: Somsiad - https://gra.pokewars.pl/profil/132312
Czas w grze: ponad 285 dni
Ja na stanowisku: Coś tam ogarnę
Idealny nadzorca: Rozumiem, że ten punkt nie jest po to, by pisać, że ideałów nie ma.
Dostępność: Zerknijcie w czasy logowań, za dużo się nie zmieni
Zalety: brak
Wady: trochę ubyło

I cytat na koniec, podobno dodaje 1% szans: „Wiem, że nie mam szans ale dzięki za przeczytanie ^^”

1 Norbi 07
2 68 dni około
3 Norbert
4 20
5 skończyłem szkołę , mam pracę, zainteresowania pilka nożna, wędkarstwo ,
6
a) Dobrze siebie wyobrazam na tym stanowisku mam atuty aby podołać temu aby było wszystko ok
b) Dobrze wyobrazam spędzam sporo czasu na grze i nie pozwole aby czat stał się jakimś miejscem które straci dany cel
7 często jestem w grze przewaznie po południu 16-23 raz mniej raz wiecej
8 po pierwsze cierpliwość jestem cierpliwy ale do jakiegoś czasu nie da się mnie sprowokować do kłótni a także sprawiedliwy bo nie lubie niesprawiedliwości i chce temu zapobiegać miły życzliwy umiem podtrzymać dobrą atmosferę konsekwentny umiem wyciągnąć złamanie regulamu czatu (konsekwencję) często wchodzę na czat aby porozmawiać z graczami lubie rozmawiać
Jednym z powodów podjecia tego stanowiska jest jak na przykład kogoś nie ma na czacie z moderatorów i ktoś się kłóci i zaśmieca czat lub floduje lub spami ikonkami pokow i to psuje harmonię tego wspaniałego czatu i zanika ta atmosfera z np 20minut temu

Pozdrawiam
Norbi

:Login z gry : Lord Evil
2: Gra: 315 Dni 7 Godzin 54min Forum: Dołączył: Dec 2013
3: Dariusz
4: 23
5: Od kilku lat mieszkam w UK. W Pokewars gram już kilka lat, moja historia banów pokazała mi czym tak naprawdę jest regulamin. Był okres że postanowiłem zrobić sobie przerwę od gry, wpłynęło to bardzo pozytywnie na spostrzeganie wielu rzeczy.
6: a: Jestem osobą obiektywną, potrafię spojrzeć na coś z wielu perspektyw. Jako nadzorca chatu potrafiłbym wykorzystać ten atut. Podstawa to zgłoszenia, weryfikacja każdego z kolei, a następnie pobyt na chacie ogólnym, często mnie tam widać.
b: Nie ma idealnego nadzorcy bo każdy inaczej rozumie regulamin i inaczej spostrzega zgłoszenia graczy. Jednak są cechy bez których nie można nazwać się nadzorcą: uczciwość, sumienność, obiektywizm, a także nadzorca powinien dokładnie wiedzieć jak użyć panelu by wykonać zgłoszenia które dają gracze, bo inaczej nastanie Chaos i Anarchia.
Trudne sprawy z którymi nie mogą sobie poradzić nadzorcy, bo wiadomo ze mamy tez problematycznych graczy powinny być omawiane z innymi członkami Zespołu.
7: W tygodniu bywam głównie od popołudnia do późnych godzin wieczornych/nocnych. Weekendami bywam w grze niemalże cały czas, wiadomo że każdy potrzebuje snu i ma też swoje życie prywatne, ja potrafię to wszystko pogodzić.
8: Byłem kiedyś Moderatorem czatu w grze MMORPG Taern. Jestem osobą obiektywną i uczciwą, cenię sobie szczerość i potrafię godzić się z krytyką. Często pomagam ulepszyć wiele aspektów gry, gdy zauważam jakiś błąd nowo wprowadzonej aktualizacji.

1. Pseudonim w grze Tatsumi
2. Czas spędzony w grze 184dni 9godz. 19min.
3. Mam na imię Sebastian
4. Wiek 25 lat
5. Skończyłem już naukę ostatnia szkoła to Policealna Technik Administracji, mam teraz dużo wolnego czasu. Interesuje się Japonią, manga i anime. Moje marzenie to wyjechać kiedyś do Japonii, gram tylko w Pokewars.
6.
a) Jak wyobrażam siebie na tym stanowisku, na pewno byłbym pomocny i pomagał innym.Sprawiedliwe kary do danego przewinienia jeśli upomnienia nie przynoszą efektów.
b) Idealny nadzorca chatu na pewno dobra znajomość regulaminu, uczciwy, duża aktywność i pomocny
7. Jestem codziennie po kilka godzin w soboty i niedziele też sporo gram. Nie mam ustalonych godzin kiedy jestem na grze ale tak mniej więcej w tych godzinach 9/23
8. Zawsze pomagam jeśli tylko jestem w stanie. Jestem osobą cierpliwą, uważam że z każdym da się dogadać tylko trzeba chcieć.

1. No Name Full of Fame
2. 51 dni 23 godz. 38 min.
3. Robert
4. 25
5. Jak większość płci męskiej interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Również jestem fanem muzyki w szczególności rapu i klubowej.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
6. a) Aktywnego na czacie i posiadającego duży dystans do siebie, który spowoduję spokojne reakcje na prowokacje.
6. b) Według mnie nie ma idealnych ludzi/nadzorców. Nie jesteśmy robotami, więc każdemu mogą zdarzyć się błędy.
7. Kilka razy dziennie. Zaglądam co dzień rano i w godzinach popołudniowych/wieczornych spędzam więcej czasu.
8. Duży dystans do siebie, cierpliwość, sumienność.

1. Chibi Hebi
2.63dni 4godz. od 2016r(trochę przerw miałem)
3.Dominik
4.19 lat
5.Lubię oglądać anime w wolnym czasie rysuje takie hobby.Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi mam spory dystans do siebie lubie pożartować.Jeśli ktoś do mnie pisze z jakimś problemem staram się pomóc.Lubię poznawać nowych ludzi. Lubię słuchać muzyki Smile
6.
a)raczej dużo się nie zmieni nadal będę grał tak jak do tej pory tylko będę więcej czasu spędzał na czacie ogólnym, będę starał się pilnować żeby ludzie się nie wyzywali jak ktoś będzie czegoś potrzebował to pomogę
b) Szczerze to nwm czy taki nadzorca istnieje ale jak dla mnie powinien pomagać każdej osobie być wyrozumiały miły, powinien też mieć dystans do sb ponieważ nieraz zdarzają się trudni gracze którzy wyzywają jak im się coś nie podoba.
7. Na grze jestem codziennie w tygodniu jestem aktywny od 17 do 1-2 w nocy w weekend jestem w ciągu dnia aktywny od 10 z jakimiś drobnymi przerwami do 2-3w nocy nieraz zdarza się że nawet do 5-6nad ranem
8.Jestem cierpliwy staram się być wyrozumiały bo wiem że grają w tą grę dzieci w wieku 10+ tak jak pisałem wcześniej ciężko mnie zdenerwować/wyprowadzić z równowagi. wada czasami jak za szybko piszę to gubię literki Smile

Pozdrawiam Smile

1. paulina574
2. 204dni 21godz. 24min.
3. Paulina
4. Jutro wskoczy 23
5. W wolnych chwilach gram w gry lub czytam książki. Fanka horrorów oraz rocka. Jestem również miłośniczką kotów, których mam w domu 3 Big Grin
6. a) Jako nadzorca podchodziłabym do wszystkich tak samo. Starałabym się każdą sytuację oceniać obiektywnie. W razie konfliktu pomogłabym rozwiązać zaistniały problem. Próbowałabym również jak najlepiej dogadać się z innymi. Ostrzegać w przypadku łamania regulaminu oraz służyć pomocom w największym stopniu jak tylko potrafię.
6. b) Nadzorca chatu powinien być osobą bardzo cierpliwą i komunikatywną, która w szybki sposób potrafi rozwiązać problem. Nadzorca powinien być również wyrozumiały, ostrzegać gdy gracz łamie regulamin, a nie od razu karać banem. Dobry nadzorca powinien również chętnie dzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.
7. Na pokewars jestem codziennie, zazwyczaj po kilka godzin o różnych porach, lecz najczęściej wieczorem.
8. Nigdy wcześniej nie pełniłam funkcji nadzorcy, ale szybko odnajduję się w nowych sytuacjach. Jestem osobą bezstronną i potrafię patrzeć na każdą sytuację obiektywnie. Jestem uczciwa, cierpliwa, oraz wyrozumiała.

Pozdrawiam, paulina574 Smile

Witam serdecznie Smile

1.Moim pseudonimem (nickiem) jest Doktor Never, ale ludzie piszą też Nervus czy Bambus Big Grin

2.Spędziłem w grze tylko 44dni 4godz. 43min aczkolwiek zwiększa się ta liczba Wink

3.Me imię brzmi Norbert (Wspaniały Big Grin )

4.Latek mam 16 (Big Grin) aczkolwiek z roku na rok jest coraz więcej xDD

5.Mocno interesującym człowiekiem nie jestem :/ no, ale moim zainteresowaniem jest PokeWars, od nie dawna znowu gram w Pokemon GO, czasem wychodzę ze znajomymi jak każdy xD mam zamiar kiedyś zostać kucharzem także zapraszam na jedzonko <cool>

6. a)Wyobrażam siebie na tym stanowisku jak każdego Normalnego człowieka pomocnego, stanowczego a zarazem kulturalnego i komunikatywnego Tongue

b)Nie wyobrażam sobie nikogo jako "idealnego nadzorce" nadzorca to nadzorca mimo, że ma więcej możliwości nadal jest tylko człowiekiem takim jak każdy inny.. Wiadomo jeden może mieć problemy zdrowotne a drugi nie, ale to nic nie znaczy (pamiętaj Wink )

7.Aktualnie jestem codziennie, nie było ostatnio dnia abym chociaż na osadzie "cześć" nie napisał. Znowu siedzę dużo na chacie co potwierdzą gracze Big Grin

8.Tutaj jest ciężko opisać takie rzeczy, ale spróbuję.. Jestem osobą szczerą chociaż czasem tego unikam aby nie po gorszyć sytuacji.. Jestem osobą otwartą czy na nowe znajomości czy inne podobne. Mam ukończony kurs mediatora (w szkole mieliśmy tego typu zajęcia dla chętnych) myślę, że może on pomóc mimo, że był on rok temu nadal pamiętam co nieco Wink gdyż w sprawach kłótni na chacie powinno się to przydać Big Grin

WitamWink
1.Hen
2.117dni 23godz. 2min.
3.Damian
4.Lat 27Wink
5.Często uśmiechnięty facet o czym mogą zaświadczyć koledzy z MPS-uWinkStaram się by mój zły humor nie wpływał na innych lecz podczas tych lepszych dni zarażać optymizmemWink
6.
a)Opananowany i nie wchodzący w żadne tzw ,,pyskówki" Człowiek z dystansem do siebieWink
b)Myslę,że idealny nadzorca powinien cechować się umiejętnością szybkiej oceny sytuacji oraz podejmowaniem decyzji z tzw. ,,zimną głową".
7.Ogólnie loguję sie pierwszy raz przed pracą już o 5 rano by zaopiekować się jajkami w inkubatorze oczywiścieWinkW czasie pracy gdy jest chwila wolnego czasu loguję się by wyklikać tzw. ,,pasek".
Po pracy jestem gdzieś z 3h w godzinach 15 30 do 18 30 by zrobić zadania codzienneWink Wieczorem zaglądam na czat stow by popisać ze znajomymiWink W Weekendy jestem często aktywny gdyż w te dni nie pracujeWink
8 Przede wszystkim uczciwość.Staram się nie szukać zwady z nikim i rozwiązać problem poprzez rozmowęWink
Tak jak wyżej pisałem loguję sie wieczorami by popisać ze znajomymi a więc również komunikatywnośćWink

PozdrawiamWink

Witam,
1. Doksomedon
2. 28.07 miną dwa lata od rejestracji w ciągu których spędziłem ok 205 dni przy grze.
3. Piotr
4. jeszcze 26 lat.
5. Doktorant Uniwersytetu Wrocławskiego. Moim hobby jest modelarstwo redukcyjne, gdzie głównie składam "zbrojeniówkę" i ćwiczę swoją cierpliwość. Dodatkowo uwielbiam historię. Oczywiście lubię grać, między innymi w gry internetowe.
6.
a) Uczciwy, zaangażowany, stosujący regulamin, ale również i go przestrzegający. Chciałbym być moderatorem, do którego każdy może się zgłosić z problemem. Moderatorem, który rozstrzygając spory wysłucha obie strony, odsunie swoje własne emocje i spojrzy obiektywnie na sprawę (na tyle na ile to możliwe). Z dystansem do siebie, niekarzący za „krzywe spojrzenie”. Moderatorem, który doradzi i pomoże, ale nie będzie pobłażać. Będzie natomiast pamiętać, że regulamin jest jeden dla wszystkich. Moderator, który weźmie pod uwagę, iż trafiają się sprawy, które wymykają się z ram regulaminu. W takich sytuacjach dążyłbym do aktualizacji i nieustannej poprawy zasad gry. Dodatkowo wspierałbym cały zespół w realizacji ich zadań oraz dalszego rozwoju gry.    
b) Myślę, że na pewno częściowo idealny nadzorca pokrywa się z tym, co pisałem wyżej. Dodatkowo powinien nie popełniać błędów, być lubiany przez wszystkich, zawsze reagować na czas i spełniać inne oczekiwania graczy, co do pomocy. Jednak prawda jest taka, że każdy ma własną wizję ideału, i jedynie możemy starać się do niego przybliżyć.
7. Codziennie, w różnych porach, ale jak widać po czasie spędzonym w grze, raczej jestem często dostępny. Również w weekendy.
8.
-Nie nadużywam przywilejów. 
-Zawsze staram się spojrzeć na sprawę z różnych perspektyw i sprawdzam nawet najmniej prawdopodobną wersję wydarzeń.
-Jestem osobą komunikatywną, co wynika w dużym stopniu z kierunku studiów.

Na nowego nadzorcę chatu został wybrany gracz Hen. Gratulujemy!

Skocz do:

Szukanie: 1 gości