• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się ta propozycja
Tak
Nie (dlaczego ? )
Nie mam zdania
Tak, ale trzeba to jeszcze dopracować ( napisz co byś zmienił/a)
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na event
Witam, mam propozycję na nowy event. Dotyczył by on pokemona Zygarde. Polegał by on na zbieraniu jego komórek które na koniec eventu wymieniało by się na losy na loterię oraz na punkty eventowe. Event ten mógłby być trochę dłuższy aby każdy mógł zebrać jak najwięcej komórek Zygarde. Jeżeli chodzi o zadania to było by ich przykładowo 30 ( za te zadania otrzymywali byśmy Oaki i punkty eventowe- tak jak w każdym evencie) + zadania z lokacji ( Były by to proste zadania za które otrzymujemy komórki, przykładowe zadanie to: Złap x pokemonów o podanym typie ). Za ukończenie 1 zadania z lokacji otrzymywali byśmy 1 komórkę. Zadań można było by wykonywać tyle ile się chcę ( zależnie od tego ile się znajdzie w lokacji); oczywiście zadań będzie ograniczona ilość więc zadania będą się powtarzać , ale to raczej nie powinien być problem. Ja proponuję aby event trwał około 14 dni, po to aby każdy mógł zebrać odpowiednio dużą liczbę komórek Zygarde.
Po evencie komórki będziemy mogli wymieniać na punkty eventowe i losy na loterię ( 1 komórkę wymienimy na 2 punkty eventowe oraz 1 los). Po pewnym czasie np. 5 dniach po zakończeniu eventu odbędzie się loteria na której będziemy mieli szansę wygrać Zygarde (10 % form) ; Zygarde (50 % form) ; Zygarde ( 100% form). Tutaj już zostawiam wybór administracji czy została by zrobione 1 losowanie czy 3 losowania. Dzięki temu każdy będzie miał równe szanse na zdobycie losów, ponieważ wystarczy tylko klikać i robić zadania. Oczywiście tak jak w każdym evencie byłby normalnie sklepik eventowy w którym kupowalibyśmy płacąc punktami eventowymi.

Komórka Zygarde: http://forum.pokemony.com/temat-7619-Nowe-formy-Zygarde%27a-oficjalnie

Ciekawy pomysl

Mysle ze event dluzszy niz 7 dni sie nie opłaca. Zabraknie ci drinkow i ph na caly event Big Grin

(01.06.2018, 11:53)Bob Budowniczy napisał(a): Mysle ze event dluzszy niz 7 dni sie nie opłaca. Zabraknie ci drinkow i ph na caly event Big Grin

To tylko propozycja może być i 7 dni Smile

(01.06.2018, 12:15)mateusz991221 napisał(a):
(01.06.2018, 11:53)Bob Budowniczy napisał(a): Mysle ze event dluzszy niz 7 dni sie nie opłaca. Zabraknie ci drinkow i ph na caly event Big Grin

Moim zdaniem dziwny to pomysł choć ciekawy ja niestety nie mam zdania bo po ostatniej serii eventów po regionach, które były beznadziejne i lepiej do nich nie wrócić nie biorę udziału, ponieważ jak wygrywa 50 osób jednego pokemona jak to było z dostojnym laprasem czy teraz aero to bez sensu robić event, nawet pokemona nie sprzedasz bo ma go mnóstwo osób. Bądź co bądź jakby miało je 5 osób max to rozumiem ale nie więcej. Jeśli to ma być podobny event to jestem od razu na nie i nie biorę w nim udziału by się nie denerwować zbytnio

(02.06.2018, 09:15)Tweety napisał(a):
(01.06.2018, 12:15)mateusz991221 napisał(a):

Moim zdaniem dziwny to pomysł choć ciekawy ja niestety nie mam zdania bo po ostatniej serii eventów po regionach, które były beznadziejne i lepiej do nich nie wrócić nie biorę udziału, ponieważ jak wygrywa 50 osób jednego pokemona jak to było z dostojnym laprasem czy teraz aero to bez sensu robić event, nawet pokemona nie sprzedasz bo ma go mnóstwo osób. Bądź co bądź jakby miało je 5 osób max to rozumiem ale nie więcej. Jeśli to ma być podobny event to jestem od razu na nie i nie biorę w nim udziału by się nie denerwować zbytnio

1 forma Zygarde na 1 gracza, więc wygrają 3 osoby i każda z nich będzie miała inną formę więc nie będzie ich za dużo bo tylko po 1 formie, A formy są 3.

Tylko jeśli te komórki byłyby do zbierania z pokemonów, w innym przypadku jestem na nie, ponieważ byłoby to zbyt łatwe

Dla mnie to słabe by każda z osób miała 1 formę, lepiej wrócić do starego kanonu będzie mniej afer przy tym

Przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości