• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Popierasz pomysł?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy wygląd warsztatu
Chciałbym zaproponować nowy wygląd zakładki warsztatowej

https://scr.hu/amWr5g 

Z lewej strony mielibyśmy listę znanych planów ułożoną w kolejności:
a) alfabetycznej
b) według wymaganego majsterkowania (jestem za tą opcją)

Po po prawej mielibyśmy guzik rozwiń aby zobaczyć co jest wymagane i czego nam brakuje oraz guzik stwórz (aktywny bądź nie w zależności czy mamy wszystkie  składniki)

Ma to na celu ułatwienia szukania danego przedmiotu przez potrzeby przewijania całej strony zwłaszcza że przedmioty są ułożone w nieznanej mi kolejności.

Ps. tak wiem jestem mistrzem painta

Odpisz
Jestem za, duzo lepsza funkcjonalność .

#behrezen-miszcz paita

Odpisz
Jestem na TAK

Odpisz
Jestem na tak pod warunkiem ze plany beda poukladane wedle.potrzebnych punktow majsterkowania

Odpisz
Jestem na tak, aczkolwiek najlepszą opcją byłoby możliwość dania użytkownikowi jaką metode sortowania preferuje, wtedy obie opcje mogły by znajdować się w grze, a każdy indywidualnie wybrałby np. w ustawieniach, jak chce mieć sortowane plany. Bo czemu by nie?

Odpisz
No wybór sortowania byłby spoko.

Odpisz
Też byłbym za wyborem sortowania. Smile

Odpisz
Ja jeszcze obok napisu np. "Plan Metalicznego proszku" umieściłbym miniaturkę tego itemu (o ile mnie pamięć nie myli to nie było tego na zaprezentowanej przez ciebie grafice Beth, a teraz nie moge jej otworzyć by sie upewnić). Dlaczego tak? bo większość ludzi zanim coś przeczyta zazwyczaj zwraca uwagę na obrazek, a dopiero potem na to co jest napisane. I osobiście uważam że wyglądałoby to również wizualnie lepiej niż sam napis Wink

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości