• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Podoba sie pomysł?
Tak
Troche
Nie mam zdania
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praca
Według mnie nie powinno być tylko te 5 prac, jak dla mnie przydało by sie troche więcej np.
Teraz są na:
-5 lvl
-10 lvl
-20 lvl
-30 lvl
-40 lvl

A ja bym dodał np.
-50 lvl z kwotą 82/min - Kanto: Malarz, Johto: Artyska, Kalos: Rzeźnik, Hoen: Tancerz, Unova: Kolekcjoner, Sinnoh: Kucharz

-60 lvl z kwotą 98/min - Kanto: Nauczyciel, Johto:Murarz, Kalos: Kelner, Hoen: Rolnik, Unova: Listonosz, Sinnoh: Dentysta

-70 lvl z kwotą 110/min - Kanto: Weterynarz, Johto: Informatyk, Kalos: Strażak, Hoen: Optyk, Unova: Stylista, Sinnoh: Modelka

-80 lvl z kwotą 128/min - Kanto: Pisarz, Johto: Urzędnik, Kalos: Gazeciaż, Hoen: Komik, Unova: Adwokat, Sinnoh: Fryzjer

-90 lvl z kwotą 144/min - Kanto: Architekt, Johto: Pilot, Kalos:  Reżyser, Hoen: Tłumacz, Unova: Manager, Sinnoh: Grafik

-100 lvl z kwotą 162/min - Kanto: Architekt wnętrz, Johto: Dietetyk, Kalos: Konstruktor, Hoen: Technolog, Unova: Recepcjonista, Sinnoh: Handlowiec

A jeśli nieodpowiada dodania kolejnych prac to może niech zmieni sie płaca tych co już są?
Np.
-5 lvl zamiast 16¥/min dać 25¥/min

-10 lvl zamiast 24¥/min dać 45¥/min

-20 lvl zamiast 34¥/min dać 65¥/min

-30 lvl zamiast 48¥/min dać 85¥/min

-40 lvl zamiast 64¥/min dać 105¥/min

Oczywiście pamiętajcie że moje propozycje to tylko propozycja jeśli przejdzie to do omawiania można ustalić inne płace lub inne nazwy i tak dalej.

Lub można by też zostawić tak jak jest tylko zamiast 8 h pracy dać 10 h lub 9 h, albo dać 9 h pracy i do tego dodać więcej prac lub zwiększyć płace.

Dziękuję za uwage Mwyklęty

Odpisz
Jak dla mnie wynagrodzenie za pracę powinno zależeć od lv, np: praca ta na 5lv 16Y + 0.5Y na każdy lv postaci, 10lv 24Y + 0.7Y na każdy lv, 20lv 34Y + 1Y na każdy lv, 30lv 48Y + 1.5Y na każdy lv, 40lv 64Y + 2Y na każdy lv i przeniósł bym pracę na inne lv, tą z 10lv przeniósł bym na 25lv, tą z 20lv przeniósł bym na 50lv, tą z 30lv na 75lv,tą z 40lv na 100lv i co najwyżej podniósł bym troszkę początkową stawkę.

#dół i ciekawe co ci po pracy jeżeli za 8h robienia dostajesz jakieś marne 50k co jest równowartością złapania 1 poka z 60lv,praca powinna dawać zarobek, w tej chwili ten element jest nawet zbędny bo jest na tyle nie opłacalna, że wątpię żeby ktoś z tego korzystał. 

Odpisz
(06.06.2018, 17:53)Sajmon2000 napisał(a): Jestem na nie, 580k po 100lv to za dużo. Skłaniałbym się jedynie do wydłużenia czasu pracy, ale też niekoniecznie.

Ale niema wynagrodzenia 580k największe jakie podałem po przeliczeniu to będzie: 77 760 po 8h pracy

Odpisz
(06.06.2018, 17:57)Mwyklęty napisał(a):
(06.06.2018, 17:53)Sajmon2000 napisał(a): Jestem na nie, 580k po 100lv to za dużo. Skłaniałbym się jedynie do wydłużenia czasu pracy, ale też niekoniecznie.

Ale niema wynagrodzenia 580k największe jakie podałem po przeliczeniu to będzie: 77 760 po 8h pracy

Ja myślę że nawet takie 500k to powinno być normalnym wynagrodzeniem, 1kk zarabia się za 350pa mając Pokemona 100lv o ile umie się inteligentnie ułożyć drużynę i wie się w jakie pokeballe łapać poki żeby było tanio i skutecznie. 

Odpisz
Po 1. Po przepracowaniu 8h na teraźniejszych optymalnych płacach w grze dostaniesz 30 720 a przy optymalnych jakie podałem to 77 760 (płaca po 8 h) a więc przydatne bo np. Wieczorem kładziesz sie spać to wbijasz i odpalasz a rano masz dodatkowe ¥, po przeliczeniu gdyby robić tak mniej więcej regularnie zarabiało by sie z 2 kk 1.5 kk misięcznie

Odpisz
(06.06.2018, 18:04)zbychulec27 napisał(a):

Ja myślę że nawet takie 500k to powinno być normalnym wynagrodzeniem, 1kk zarabia się za 350pa mając Pokemona 100lv o ile umie się inteligentnie ułożyć drużynę i wie się w jakie pokeballe łapać poki żeby było tanio i skutecznie. 

O to to sie niemartw zawsze można kogoś zapytać jak ustawić poki i w co łapać na forum lub w grze na ogólnym a aż tak wysoka płaca być nie powinna bo to była by przesadab nowy gracz niemiałby szans choćby z graczem który zaczą grać dzień wcześniej i przepracował 8h na 5 lvl i wytrenował za to poka, niby to wydaje sie fajne bo masz więcej ¥ i możesz więcej ale bez przesady nie aż tyle

Odpisz
(06.06.2018, 18:09)Mwyklęty napisał(a):

O to to sie niemartw zawsze można kogoś zapytać jak ustawić poki i w co łapać na forum lub w grze na ogólnym a aż tak wysoka płaca być nie powinna bo to była by przesadab nowy gracz niemiałby szans choćby z graczem który zaczą grać dzień wcześniej i przepracował 8h na 5 lvl i wytrenował za to poka, niby to wydaje sie fajne bo masz więcej ¥ i możesz więcej ale bez przesady nie aż tyle

Dlatego zobacz moją propozycję :p żeby wynagrodzenie zależało od lv, wtedy nowy gracz zarobi 50k, a taki 100lv zarobi około 300k przy mojej propozycji. 

Odpisz
(06.06.2018, 18:18)zbychulec27 napisał(a):
(06.06.2018, 18:09)Mwyklęty napisał(a):

Dlatego zobacz moją propozycję :p żeby wynagrodzenie zależało od lv, wtedy nowy gracz zarobi 50k, a taki 100lv zarobi około 300k przy mojej propozycji. 

Może i masz troche racji ale to już zależy od innych graczy i adminów

Odpisz
Ja jestem za lepiej płatną pracą, jakakolwiek by nie weszła, czy z propozycji, czy z komentarzy. Zawsze to szybciej osiągnięcie się zrobi z 80 milionami zarobionymi poprzez pracę.

Odpisz
(06.06.2018, 18:48)Raz00rex napisał(a): Ja jestem za lepiej płatną pracą, jakakolwiek by nie weszła, czy z propozycji, czy z komentarzy. Zawsze to szybciej osiągnięcie się zrobi z 80 milionami zarobionymi poprzez pracę.

No i oto tą osobe rozumiem  Big Grin

Odpisz
zawsze mozna by zrobic jakis wylicznik procentowy zwiekszajacy sie wraz z levelem...

ewentualnie mozna cos pokombinowac typu "idziesz ta sama droga co wczoraj lapiac reszte pokemonow" xd i zarabiamy 1% czy tam 0.5% /1h sumy zarobionej przez ostatnie 12/24h

ktos wyklikal i zarobil 10kk to dostanie za prace z tego 8% czy tam 4% i juz jest sens klikac... ta gra i tak juz jest wystarczajacy p2w wiec nie wiele to zmieni ^

Odpisz
No umówmy się obecnie praca po 70 lv, a nawet wcześniej w zasadzie jest niepotrzebna - jeśli wynagrodzenie mamy porównać do cen z targu to to jest jakaś kpina xd. Pomysł IMO wymaga dopracowania, ale wstępnie byłbym na tak.

Odpisz
Ja jestem na nie, jak dobrze pamiętam kiedyś był pomysł dodania pracy ale został odrzucony. Rozumiem na początku słabo się zarabia ale spokojnie wszyscy tak zaczynali i każdy narzekał by dodać coś ale to kwestia pokory Smile w normalnym życiu mało gdzie dostaniecie więcej a po drugie musicie to przeboleć.

Odpisz
(07.06.2018, 08:44)Tweety napisał(a): Ja jestem na nie, jak dobrze pamiętam kiedyś był pomysł dodania pracy ale został odrzucony. Rozumiem na początku słabo się zarabia ale spokojnie wszyscy tak zaczynali i każdy narzekał by dodać coś ale to kwestia pokory Smile w normalnym życiu mało gdzie dostaniecie więcej a po drugie musicie to przeboleć.

To złap kota w prawdziwym świecie i sprzedaj go w zoologicznym za 20k xd idąc twoim tokiem myślenia, praca w pokach w tej chwili jest zbędnym elementem gry bo przez te 8h się zarabia tyle samo co za jednego sprzedanego poka w hodowli + podczas pracy nic nie możesz zrobić, a nawet jak nastawiasz ją na noc przed snem to nie zmienia to faktu, że za te 30k nic nie zrobisz bo ci nie starczy na podniesienie trenowanego statu u poka wartego 7kk.

Odpisz
(07.06.2018, 08:44)Tweety napisał(a): Ja jestem na nie, jak dobrze pamiętam kiedyś był pomysł dodania pracy ale został odrzucony. Rozumiem na początmku słabo się zarabia ale spokojnie wszyscy tak zaczynali i każdy narzekał by dodać coś ale to kwestia pokory Smile w normalnym życiu mało gdzie dostaniecie więcej a po drugie musicie to przeboleć.

Ja niemówie też tylko o początkowych graczach każdy może kożystać nawet ty tweety

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości