• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Złodziej
Jakiś złodziej dzisiaj wszedł do gry, naiwny kliknąłem w link na jego profilu i ukradł mi wszystko, z tego co zauważyłem to konto caranthira też dopadł
https://gra.pokewars.pl/profil/406855 Jak ktoś sie zna na informatyce nie poda mi jego adres

Wie ktoś w ogole co to za wirus ? bo nie wiem czy to tylko do kradzieży hasla w grze czy musze komputer sformatowac :/

No to ten...
Ziściło się pewnie marzenie wielu graczy żeby Zapdos poszedł do hodowli Smile
Nie zamartwiaj się, admini już nad tym pracują. Zwyczajnie w grze pojawił się bardzo niegrzeczny gracz.

Ale wiesz co to było ? Jakiś wirus czy tylko hasło do gry ukradł ?

Już tłumaczę na czym polegało włamanie.

Kliknięcie w link w profilu powodowało wysłanie do "włamywacza" identyfikatora sesji, którego mógł użyć do zalogowania się na konto. Nikt nie miał dostępu do haseł, dostęp do konta był również jedynie przez czas jak konto było zalogowane, dlatego zamknąłem na chwilę grę żeby wszystkich wylogować.

Luka która została wykorzystana jest już załatana. Jeśli straciłeś coś na koncie, napisz do kogoś z zespołu z prośbą o przywrócenie.

Nie był to wirus. Nie trzeba formatować komputerów. Włamywacz nie miał dostępu do haseł co nie zmienia faktu, że jak ktoś ma proste hasło to polecam jego zmianę na silniejsze Wink

kiedy będzie dostępna gra?

Skocz do:

Szukanie: 1 gości