• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legendy w rezerwacie
Cześć chciałbym poruszyć temat rezerwatu według mnie powinna być możliwość złamania legendy w rezerwacie ponieważ i tak są małe szanse na spotkanie legendy to dlaczego nie ma możliwości próby jej zlapania

Odpisz
Jestem na nie. Legendy mają być rzadkie a nie, żeby każdy miał ich po kilka.

Odpisz
Nawet przy możliwość zlapania i tak będę rzadkie bo i tak trudno jest złapać zwykłego poka w rezerwacie

Odpisz
jak sama nazwa wskazuje legenda jest tylko jedna. nie po to sa tak nazywane by kazdy z nimi sie obchodzil. legendy byly sa i beda do zdobycia tylko poprzez konkursy i niech tak zostanie

Odpisz
Zgadza się ale czy np w serialu nikt nie próbował złapać legendy tak samo może być i tu można najwyżej ustalić wysoki poziom zlapania takiego poka

Odpisz
Jak już to obstawiałbym ustawienie niskiej szansy na złapanie takiego pokemona każdym ballem, powiedzmy 1% i mniej.
Ale ta dyskusja i tak jest bezsensowna, bo administracja nie zmieni zdania na ten temat Smile
Co najwyrzej może kiedyś wrzucą jakąś legende do kota w worku (poza M2, który już tam jest) albo do loterii PH.

Odpisz
(10.06.2018, 14:53)Klompas napisał(a): jak sama nazwa wskazuje legenda jest tylko jedna. nie po to sa tak nazywane by kazdy z nimi sie obchodzil. legendy byly sa i beda do zdobycia tylko poprzez konkursy i niech tak zostanie

W anime niektórych legend było więcej niż jedna sztuka np. Lugia czy Genesect.
Legendy są do zdobycia nie tylko w konkursach (np. w loteriach czy skrzyniach)

Odpisz
Raz dałem w skrzyni eventowej legendę, która jest w grze. Szansa na trafienie? Bardzo mała, ale za to jaka awantura była że druga taka sama legenda może się pojawić w grze.....

W każdym razie jestem za tym aby mogły się pojawić kolejne sztuki danej legendy (ale bez przesady), ale nie aby można było łapać nawet z najmniejsza szansą.

Odpisz
Genesect to starożytny pokemon jak ktoś by nie wiedział a to, że w anime pojawiło się kilka to każdy wie jak oglądał. Jestem na nie za wprowadzeniem legend do złapania, definitywnie nie i koniec tematu dla mnie. Jeśli chcesz zdobyć legendę wysil się w konkursach to nie takie trudne.

Odpisz
(16.06.2018, 12:05)Tweety napisał(a): Genesect to starożytny pokemon jak ktoś by nie wiedział a to, że w anime pojawiło się kilka to każdy wie jak oglądał. Jestem na nie za wprowadzeniem legend do złapania, definitywnie nie i koniec tematu dla mnie. Jeśli chcesz zdobyć legendę wysil się w konkursach to nie takie trudne.

Może nie jest takie trudne dla kogoś kto umie rysować XD a jak wiemy niemal wyłącznie takie są konkursy. To kolejny mankament, konkursy powinny być różnorodne, by ludzie o wielu talentach mogli się wykazać. Co do samej propozycji oczywiście łapanie w rezerwacie na Nie. Powinna być jednak ciut większa szansa spotkania legend i popieram Betha, może być w grze więcej niż 1 legenda danego gatunku, ale nie więcej niż parę.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości