• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Podoba sie pomysł?
Tak
Troche
Nie mam zdania
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuły
W grze istnieje coś takiego jak zamek bitew i tytuły szlacheckie które sie tam zdobywa. Istniejące tytuły to:

-Baron

-Hrabia

-Graf

-Markiz

-Książę

-Wielki Książe

Dla osób które zaczynają w tym brać udział mają co robić a tym starszym graczom którzy mają już to poogarniane może sie nudzidź, więc wzbogaciłbym jeszcze o: np.

-Arcy Książe - kolor bordowy

-Król - kolor różowy

-Arcy Król - kolor szary

-Władca Świata - kolor jasno błękitny

A inna sprawa to taka że ludzie niechcą w tym zamku bitew walczyć a więc fajnie by było stworzyć opcje zapłacenia 50 lub 25 Ph za walke z komputerem czyli coś na zasadzie tych walk co masz kilka na początku, wspomogło by to rozwuj w strone dobrej zabawy podczas gry.

Dziękuję za uwage Mwyklęty (Teraz Rebeliant)

Mi się Podoba Big Grin Tylko Były by wtedy za Mocne pokemony dla Niektórych Graczy

(12.06.2018, 13:33)Ziguś Goguś 04 napisał(a): Mi się Podoba Big Grin Tylko Były by wtedy za Mocne pokemony dla Niektórych Graczy

Tylko chodzi mi oto żeby było wyliczanie by każdy gracz miał szanse spróbować ale oczywiście żeby nie było zatrudno

Heh nie wiesz nawet co za pomysł dałeś a on nie przejdzie bo dla niektórych ostatnią rangę ciężko zdobyć Smile

(12.06.2018, 22:37)Tweety napisał(a): Heh nie wiesz nawet co za pomysł dałeś a on nie przejdzie bo dla niektórych ostatnią rangę ciężko zdobyć Smile

Dla niektórych ciężkie a dla niektórych nie a więc można to dodać bo ludzie mogą chcieć sie udzielać w zamku bitew z takiej oto przyczyny

(12.06.2018, 22:37)Tweety napisał(a): Heh nie wiesz nawet co za pomysł dałeś a on nie przejdzie bo dla niektórych ostatnią rangę ciężko zdobyć Smile

Nie wiem co to ma do rzeczy, że niektórym osobom trudno zdobyć ostatni tytuł. Jest to możliwe do zdobycia, jak ktoś ma z tym problem to sobie odpuści po prostu, ale to nie oznacza, żeby ten pomysł skreślać z góry.

(13.06.2018, 19:03)Hyasu napisał(a):

Nie wiem co to ma do rzeczy, że niektórym osobom trudno zdobyć ostatni tytuł. Jest to możliwe do zdobycia, jak ktoś ma z tym problem to sobie odpuści po prostu, ale to nie oznacza, żeby ten pomysł skreślać z góry.

Zgadzam się z tym

Zbędne.

W sumie niby głupi pomysł ale jestem na tak. Zamek trochę odżyje.

(20.06.2018, 10:14)Mokuroh napisał(a): W sumie niby głupi pomysł ale jestem na tak. Zamek trochę odżyje.

No i oto tego pana rozumiem

jest naprawde super !

Może też dodam swoje trzy grosze.
Razem z dziewczyną z chęcią wzięliśmy udział w Zamku Bitew kiedy wyszedł. Niestety z przykrością stwierdziliśmy, że tytuły to tylko puste słowa, nie niosące ze sobą żadnych korzyści. W dodatku za każdą walkę trzeba było wydawać PA. Więcej ani razu tam nie zajrzeliśmy z jednego powodu. Nie ma po co. Nic się nie zyskuje oprócz pustego przydomka.

No, ale nie każdy jest takim materialistą jak Ty Strzelec, niektórzy cieszą się z samego faktu zrobienia czegoś Tongue

Co do samego pomysłu to tak średnio mi się podoba. Nie tyle co pomysł co zaproponowane tytuły.

Arcyksiąże to wydaje mi się tym samym co Wielki książę (nie jestem znawcą tytułów więc może się mylę)

Król - ok

Arcykról - jak już to wolałbym Wielki Król ale mimo to jakoś dziwnie obie formy brzmią

Władca Świata - ten tytuł już jest dla mnie beznadziejny.

Nie każdy też cieszy się jak głupi do sera kiedy zdobędzie nic nie znaczący tytuł Smile

Władca Świata- nazwa do zmiany oraz powinna go posiadać tylko jedna osoba. Może jakaś walka co niedzielę o tytył z poprzednim właścicielem?

Owszem nie każdy, ale to nie znaczy że na każdym roku wszystko musi przynosić jakieś korzyści.

Skocz do:

Szukanie: 2 gości