• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes za?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
57.69%
15 57.69%
Nie
42.31%
11 42.31%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event
Witam, to juz kolejny event który mam na ukończeniu. Jedne klikalo się z irytacją inne za szybko ale przeważnie z satysfakcją. W związku z różnicowaniem poziomu graczy, by wyrównać szanse, oraz wydłużyć ewent proponuje wprowadzić event na 3 etapy, wykonanie pierwszego etapu czyli prostego kończyło by sie przyznaniem odznaki III stopnia oraz nagroda według uznania po ukończeniu gracz decyduje czy robi te same zadania ale w większej ilosci nie jak teraz po 5 jagód ale np 10, złapanie nie jednego gatunku pokemona strażaka a 3 lub większej ilosci itd co wiąże sie z dłuższym czasem zabawy i lepsza nagroda oraz odznaka II stopnia i wersja dla misia event Hard odznaka I stopnia i duzo wiecej klikania. Ukończenie pierwszego lub drugiego etapu daje gwarantowana odznake a dopiero ukończenie wyższego kasuje niższy.

Odpisz
Popieram to Big Grin

Odpisz
Pomyliłem się i dałem na nie Sad choć dałbym na Tak, mój miss click.

Odpisz
Czy jak będzie zadanie ewoluuj ognistym owocem to kolejno stopniowo będzie trzeba użyć 1, 2 a potem 3 owoców?

Odpisz
Zauwazam tez wielki problem z kogoś wyobraznia xD szukanie wszystkich berry x 5 xD niby wykonalne lecz zzera mnóstwo zasobów takie zadanie nie powinno się juz nigdy ukazać jak juz w formie znajdz 1 by zaliczyć ...

Odpisz
Evil sa gracze co maja oaki w k, gra tez jest produktem komercyjnym gdzie mozna sie wspomóc za pH gracze na wyższych lvlach nie odczują za bardzo tego ten event kosztował mnie 200 oakow a mam jeszcze z 450... trzeba sie liczyc ze jest to wydarzenie które zmusza do klikania i trzeba ponosić koszty w imię zabawy Smile

Odpisz
@Crisss ponosić koszty dobra dobra xD TOP 500 może sobie pozwolic na wydanie nawet 450 oaków ..
Ja osobicie do tego momentu wydalem ponad 300 i nadal nie mam kamienia bo wiekszosc funduszy wydalem na głupie berry ..

Odpisz
Moja propozycja nie jest dla wszystkich tylko dla tych co chcą cos wiecej, chociaz ... skala trudności zalezy od twórców gry bo moze byc na pierwszym etapie po 3 jagody, pozniej 6 a na koncu 10... teraz skupiamy sie na kwestiach technicznych jednego z zadan... mi chodzi o całość ...

Odpisz
Pomysł niezgorszy, ale znacznie bardziej podoba mi się opcja z propozycji Gusica, rozwinięta przez mnie (no dziwne, że wolę swoja nie? ), gdzie zamiast 3 coraz trudniejszych etapów masz dwa warianty, łatwy dla fanu i zarobku i trudny jako wyzwanie i wybierasz który. Także, z tych dwóch propozycji wybieram tamtą, ale gdyby tamta nie weszła, to na pewno Twoja jest lepsza niż obecny stan rzeczy. Dodam tylko jeszcze, że z jednym zdaniem nie zgadzam się zupełnie, odnośnie satysfakcji po eventach, albowiem takowej nie odczuwałem od Nocy Spadających Gwiazd, czyli dosyć długo.

Odpisz
Ogólnie uważam że pomysł jest zły. Nie chodzi mi o podział na zadania dla słabszy i mocniejszych. Chodzi mi że proponuje się tutaj że miałoby się wykonywać te same zadania tylko że z większą ilością. Mnie osobiści nudziłoby to że miałbym np znaleźć kolejno 3, 6 i 9 jagód, 5, 10, 15 razy złapać tego samego pokemona itp.

Prędzej byłbym za tym że gdy np będzie podział na obozy to dostawałoby się odznakę w zależności od ilości ukończonych obozów, ale w każdym obozie byłyby inne zadania.

Odpisz
(17.06.2018, 18:39)bethrezen napisał(a): Prędzej byłbym za tym że gdy np będzie podział na obozy to dostawałoby się odznakę w zależności od ilości ukończonych obozów, ale w każdym obozie byłyby inne zadania.

Jestem za tym.

Odpisz
Gdyby był podział na obozy to nie ma tematu, lub jest temat.
W tej wersji ewentu który był padła moja propozycja ze zrobiłem ewent w 3 dni a klikam tylko na telefonie... praktycznie bez szans ścigania sie o sidła... w lokacji gdzie nic specjalnego nie leciało po 3 dniach nie było juz motywacji do klikania, tak by był jakiś cel... poddałem pomysł dla Was małym nakładem pracy wydłużyć sens klikania.
Event z obozami sie sprawdził, ale teraz go nie było, wiec mozna potraktować był event zeby nie bylo ze go nie bylo .
Co do eventu z obozami chodzi o skale trudności jaka szanse ma gracz na 50lvl z tym na 400?? Gracz na 50 jak ukonczy wszystkie obozy to bedzie happy, gracz na 400 zrobi event w 3 dni i moze powiedziec był event. Moja propozycja miała byc minimum dla wszystkich i cos wiecej dla wymagających po najniższych kosztach, jak by dało sie rozbudować ewent dla wymagających graczy o czwarty i piąty oboz....

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości