• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes za?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
57.69%
15 57.69%
Nie
42.31%
11 42.31%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event
#1
Witam, to juz kolejny event który mam na ukończeniu. Jedne klikalo się z irytacją inne za szybko ale przeważnie z satysfakcją. W związku z różnicowaniem poziomu graczy, by wyrównać szanse, oraz wydłużyć ewent proponuje wprowadzić event na 3 etapy, wykonanie pierwszego etapu czyli prostego kończyło by sie przyznaniem odznaki III stopnia oraz nagroda według uznania po ukończeniu gracz decyduje czy robi te same zadania ale w większej ilosci nie jak teraz po 5 jagód ale np 10, złapanie nie jednego gatunku pokemona strażaka a 3 lub większej ilosci itd co wiąże sie z dłuższym czasem zabawy i lepsza nagroda oraz odznaka II stopnia i wersja dla misia event Hard odznaka I stopnia i duzo wiecej klikania. Ukończenie pierwszego lub drugiego etapu daje gwarantowana odznake a dopiero ukończenie wyższego kasuje niższy.
 
Odpisz
#2
Popieram to Big Grin
 
Odpisz
#3
Pomyliłem się i dałem na nie Sad choć dałbym na Tak, mój miss click.
 
Odpisz
#4
Czy jak będzie zadanie ewoluuj ognistym owocem to kolejno stopniowo będzie trzeba użyć 1, 2 a potem 3 owoców?
 
Odpisz
#5
Zauwazam tez wielki problem z kogoś wyobraznia xD szukanie wszystkich berry x 5 xD niby wykonalne lecz zzera mnóstwo zasobów takie zadanie nie powinno się juz nigdy ukazać jak juz w formie znajdz 1 by zaliczyć ...
 
Odpisz
#6
Evil sa gracze co maja oaki w k, gra tez jest produktem komercyjnym gdzie mozna sie wspomóc za pH gracze na wyższych lvlach nie odczują za bardzo tego ten event kosztował mnie 200 oakow a mam jeszcze z 450... trzeba sie liczyc ze jest to wydarzenie które zmusza do klikania i trzeba ponosić koszty w imię zabawy Smile
 
Odpisz
#7
@Crisss ponosić koszty dobra dobra xD TOP 500 może sobie pozwolic na wydanie nawet 450 oaków ..
Ja osobicie do tego momentu wydalem ponad 300 i nadal nie mam kamienia bo wiekszosc funduszy wydalem na głupie berry ..
 
Odpisz
#8
Moja propozycja nie jest dla wszystkich tylko dla tych co chcą cos wiecej, chociaz ... skala trudności zalezy od twórców gry bo moze byc na pierwszym etapie po 3 jagody, pozniej 6 a na koncu 10... teraz skupiamy sie na kwestiach technicznych jednego z zadan... mi chodzi o całość ...
 
Odpisz
#9
Pomysł niezgorszy, ale znacznie bardziej podoba mi się opcja z propozycji Gusica, rozwinięta przez mnie (no dziwne, że wolę swoja nie? ), gdzie zamiast 3 coraz trudniejszych etapów masz dwa warianty, łatwy dla fanu i zarobku i trudny jako wyzwanie i wybierasz który. Także, z tych dwóch propozycji wybieram tamtą, ale gdyby tamta nie weszła, to na pewno Twoja jest lepsza niż obecny stan rzeczy. Dodam tylko jeszcze, że z jednym zdaniem nie zgadzam się zupełnie, odnośnie satysfakcji po eventach, albowiem takowej nie odczuwałem od Nocy Spadających Gwiazd, czyli dosyć długo.
 
Odpisz
#10
Ogólnie uważam że pomysł jest zły. Nie chodzi mi o podział na zadania dla słabszy i mocniejszych. Chodzi mi że proponuje się tutaj że miałoby się wykonywać te same zadania tylko że z większą ilością. Mnie osobiści nudziłoby to że miałbym np znaleźć kolejno 3, 6 i 9 jagód, 5, 10, 15 razy złapać tego samego pokemona itp.


Prędzej byłbym za tym że gdy np będzie podział na obozy to dostawałoby się odznakę w zależności od ilości ukończonych obozów, ale w każdym obozie byłyby inne zadania.
 
Odpisz
#11
(17.06.2018, 18:39)bethrezen napisał(a): Prędzej byłbym za tym że gdy np będzie podział na obozy to dostawałoby się odznakę w zależności od ilości ukończonych obozów, ale w każdym obozie byłyby inne zadania.

Jestem za tym.
 
Odpisz
#12
Gdyby był podział na obozy to nie ma tematu, lub jest temat.
W tej wersji ewentu który był padła moja propozycja ze zrobiłem ewent w 3 dni a klikam tylko na telefonie... praktycznie bez szans ścigania sie o sidła... w lokacji gdzie nic specjalnego nie leciało po 3 dniach nie było juz motywacji do klikania, tak by był jakiś cel... poddałem pomysł dla Was małym nakładem pracy wydłużyć sens klikania.
Event z obozami sie sprawdził, ale teraz go nie było, wiec mozna potraktować był event zeby nie bylo ze go nie bylo .
Co do eventu z obozami chodzi o skale trudności jaka szanse ma gracz na 50lvl z tym na 400?? Gracz na 50 jak ukonczy wszystkie obozy to bedzie happy, gracz na 400 zrobi event w 3 dni i moze powiedziec był event. Moja propozycja miała byc minimum dla wszystkich i cos wiecej dla wymagających po najniższych kosztach, jak by dało sie rozbudować ewent dla wymagających graczy o czwarty i piąty oboz....
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości