• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes za wprowadzeniem tego pomyslu?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limit wartosc udostepnionego pokemona
Proponuje, aby stowarzyszenia mialy mozliwosc wlaczenia od jakiej wartosc czlonek moze udostepnic pokemona do walk stowarzyszenia bo tak to robi sie spam bezuzytecznymi pokemonami.

Odpisz
Przenoszę do zaakceptowanych.

Odpisz
Pomysł bez sensu. Praktywcznie każd elepsze stowarzyszenie używa nietrenowanych poków czy to cottonee czy poki pod KO, które nie mają żadnej wartosci. Takie ograniczenie nie bedzie używane bo wtedy tych poków nie dałoby sie uzywac Smile

Odpisz
Moim zdaniem uzywa, a pozatym walki stana sie ciekawsze.

Odpisz
nie widze żadnego powiązania miedzy ciekawszymi walkami a Twoją propozycją. Gośc od walk sam wybiera pokemony i nie ważne czy ma porządek w udostepnionych czy nie i tak wystawi to samo.

Uważam ze ten pomysł powinien być skorygowany do takiego:
Gracz mający dostęp do walk powinien mieć możliwosc usunięcia pokemona z udostepnionych jesli uważa ze jest on niepotrzebny w walkach. Osoba która udostepniała pokemona dostaje wtedy powiadomienie ze takie cos ma miejsce Smile

Odpisz
Jestem za tym by ten pomysł wyglądał w taki sposób jak napisał to Bugs.

Odpisz
Wyjasnie Ci na czym to polega bo byc moze nie rozumiesz.

Gracz stowarzyszenia nie wystawi pokemona z dziczy do walk stowarzyszenia bo bedzie wymagana minimalna wartosc pokemona np. 2 mln Przez co nie bedzie spamu takimi bezuzytecznymi pokemonami i gosc ktory zajmuje sie walkami nie bedzie musial szukac tych trenowanych pokow miedzy tymi bezuzytecznymi z dziczy. A jesli jest ustawiona minimalna wartosc to gracz zajmujacy sie walkami stow obejdzie sie bez opcji usuwania udostepnioneho pokemona bo kazdy pokemon bedzie cos wart. Zawsze mozna isc na kompromis i wprowsdzic ustalenie minimalnej wartosc i opcje usuniecia.

Tak wgl osoba odpowiedzialna za walki w stowie ustala mininalna wartosc poka ktorego mozna udostepnic wiec nie wiem w czym to komu moze przeszkodzic bo kazdy moze dac wartosc mininalna brak. 

Odpisz
Popieram Bugsa

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości