• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Dobry pomysł?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczna ewolucja
Witam. Chciałbym przedstawić wam pomysł, dotyczący 'automatycznej ewolucji'.

Pokemony które np mają dwie możliwości ewolucji (np slowpoke) lub przez oginisty owoc, i kamien etc. ewolowały by poprzez to okienko (jak w przypadku slowpoke) w którym, moglibyśmy wybrać czy ewolować go przez kamień lub normalnie lvlowo.

Na telefonie by się to przewijało. Czyli ewolojesz slowpoke oraz vulpixa, to najpierw wyskakuje ci okienko ze slowpoke (to przykład oczywiscie) a jeśli się zdecydujesz to potem wyświetla się ewolucja vulpixa. Jeżeli nie chcesz nic w go ewolować, klikasz krzyżyk w prawym górnym rogu.

Takie coś urozmaiciło by grę i zaoszczędziło zbędnemu spamu typu "twój pokemon ewolował" zamiast tego może być "twoje pokemony ewolowały".

Wypowiadać się i głosować.

pozdrawiam Wink

Odpisz
Zawsze byłem przeciwny tego typu automatyzacji rozgrywki bo upraszczając w ten sposób grę dojdziemy w pewnym momencie do jednej zakładki z kilkoma przyciskami:
1. Poluj aż coś spotkasz i złap
2. Wylecz drużyne
3. Ewoluuj rezerwe
4. Sprzedaj rezerwę

Ja na pewno jestem na nie Wink

Odpisz
Bez obrazy Alex ale w tym przypadku strzelasz sobie w kolano jakby gra nie miala nic wiecej do zaoferowania, a moim zdaniem bardziej jest wnerwiajace ewoluowanie pokemonw z rezerwy ktore i tak wiem ze sprzedam i szybszy zarobek niz irytowanie sie z tym i klikanie po kolei. Mozna isc na kompromis i zrobic dodatkowa opcje wyewoluj wszystkie dla tych co chca. Mnie osobiscie bardziej irytuje, ze musze ewoluowac po kolei jesli i tak wiem ze sprzedam zaraz. Wyewoluj wszystkie moglo by dzialac tylko z poziomu rezerwy.

A pozatym to juz od dluzszego czasu jest temat tabu.
Zreszta gra ma do zaoferowania:
Walki kameralne
Zadania codzienne
Zadania stowarzyszen
Itd wiec te rzeczy nie bd zautomatyzowane napewno. Tutaj chodzi o ta jedna rzecz co dla wiekszosc rzecz jasna jest irytujaca bo chca sobie polowac i zarobic. Dlatego jestem jak najbareziej za, za ewoluowaniem z poziomu rezerwy. 

Odpisz
A moim zdaniem problemem nie jest samo to, że trzeba je kolejno ewoluować tylko sam fakt, że po ewolucji można je sprzedać drożej. Robi nam się z tego taka fabryka: zbierasz surowce, przetwarzasz i sprzedajesz - mało w tym klimatu.

Byłbym raczej za znalezieniem sposobu żeby masowa ewolucja przed sprzedażą nie była konieczna niż automatyzowaniem tego.

Odpisz
nie no bez przesady, chcecie miec wszystko zautomatyzowane? O.o ludzie ogar, 30 sekund na zrobienie ewolucji calej rezerwy cie nie zbawi,
jestem zdecydowanie na nie

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości