• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes za wprowadzeniem tego pomyslu?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
7.14%
1 7.14%
Nie
64.29%
9 64.29%
Nie wiem
28.57%
4 28.57%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pora dnia a pokemony typu dark h
Witam wychodze z propozycja na przeciw oczekiwaniom.

Proponuje, aby pokemony typu ghost i dark mozna bylo spotkac tylko w porach nocnych co by urozmaicilo klimatycznie gre.

Proponowalbym tez dodac pore zmierzch od 17 do 20 w tym przypadku pokemony ciemnosc by sie spotykalo o zmierchu od 17 do 20 a pokemony duchy od 20 do 4.

Myślałem kiedyś o tym oraz o zależności od pogody.
Problem widzę w zadaniach codziennych, których jeżeli nie zrobisz od razu, to albo utracisz możliwość jego ukończenia, lub zużyjesz znacznie więcej Oak Drinków niż jakbyś robił zadanie bez tego pomysłu.

Nie wzialem tego pod uwage, ale to by wystarczylo tylko wycofac pokemony dark i ghost z zadan codziennych bo tak to pora dnia nie wplywa na zadania.

Jestem na nie. Jest dobrze tak jak jest

@mateusz991221 No właśnie nie jest. Jest to kompletnie błędne założenie. To tak, jakbyś poszedł do lasu w dzień i chciał zobaczyć dziki czy wilki. Takie rzeczy robi się nocą, kiedy zwierzęta są bardziej aktywne.
Wśród pokemonów również. Rano wstają ptaki, w nocy i nad ranem bugi itd. Nawet w oryginalnych pokemonach jest rozróżnienie na dzień i noc.
Problem w tym, że akurat w PokeWars może to się kłócić z uczciwością nagradzania Zadań Codziennych.

(12.07.2018, 14:50)Strzelec napisał(a): @mateusz991221 No właśnie nie jest. Jest to kompletnie błędne założenie. To tak, jakbyś poszedł do lasu w dzień i chciał zobaczyć dziki czy wilki. Takie rzeczy robi się nocą, kiedy zwierzęta są bardziej aktywne.
Wśród pokemonów również. Rano wstają ptaki, w nocy i nad ranem bugi itd. Nawet w oryginalnych pokemonach jest rozróżnienie na dzień i noc.
Problem w tym, że akurat w PokeWars może to się kłócić z uczciwością nagradzania Zadań Codziennych.

Porównując grę do ''lasu'' to powiem ci że wilki i dziki nie tylko chodzą w nocy. Poza tym nie każdy ma czas grać o określonych porach by złapać poka o odpowiednim typie

W oryginalnych grach jakoś nie zależało od pory dnia więc jestem na nie.

Zdecydowanie na nie. To "urozmaicenie" byłoby tylko uciążliwe.

Mokoruch a wlasnie ze zalezalo w pokemon gold o porze dniowrj nie spotkalbys tych pokemonow. Widac, ze piszesz a nie grales nigdy w pokemony na gba.

Na poczatku gry wybierasz jaka pore dnia chcesz miec od czego pozniej zalezy jakie pokemony mozesz zlapac.

Polecam zagrac w pokemon gold pozniej sie wypowiadac Smile 

Grałem w Pokemon Ruby gdzie takiego Dusclopsa mogłem spotkać popołudniu i po wybraniu czasu. Wink

EDIT: I najważniejsze - PokeWars to nie jest gra na GBA ani inne konsole. Wink

To jak temat nie ma szans na przejscie to do kosza

Głupi pomysł. Zgadzam się z Mokuroh. Pokewars to nie gra na gba.

Na nie, moim zdaniem nic ciekawego to nie wnosi i tylko by przeszkadzało...

Na prośbę autora przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości