• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jesteś za?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking zadań czasowych
W tym momencie gracze, którzy zrobili osiągniecie z zadaniami czasowymi własciwie moga ich nie robic, bo nagrody moze i coś zwracają, ale w sumie to wiekszosci sie juz nie chce - widać to po tym, ze kiedys udział brało znacznie wiecej osob.

Proponuje stworzyć ranking graczy w wyzwaniach czasowych. Za pierwsze miejsce byłyby 4 punkty, za drugie 2, a za trzecie 1. Po określonym czasie tydzien/dwa tygodnie/miesiąc top 10 graczy dostawałaby nagrody (uważam, ze powinny być z góry znane) a ranking by sie resetował Smile Ranking oczywiscie byłby widoczny w zakładce - top 10 graczy oraz nasz własny wynik.

Nie jest to propozycja pod topke bo aby szybko i mądrze klikać nie trzeba być bogatym ani mieć super pokemonów.

Trzeba pomyśleć nad nagrodami aby zachęcały do klikania, nad tym ile osob jest nagradzanych (czemu 10? moze lepiej 20?) oraz co ile czasu resetować ranking? Smile Osobiście proponuje co 2 tygodnie w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Propozycja nie jest ciężka do zaprogramowania, więc mogłaby wejść szybko. Trzeba tylko dopiąć to tak, aby klikanie wyzwań czasowych serio było opłacalne i aby rywalizacja powróciła Wink

Zapraszam do dyskusji Smile

Odpisz
Jestem na tak Smile, uważam że resetowane powinno być co miesiąc i wtedy rozdawane nagrody za pierwsze dziesięć miejsc w rankingu ,a na koniec roku zebrane wszystkie dane i podliczone i top trójka rankingu tego challenge powinna dostać np. pół legendę np. dratini lub aerodactyla Smile

Odpisz
kolejny fajny pomysł od Radka mam nadzieje że nie zostanie zakopany jak inne..

Odpisz
Jestem na tak radziu moim zdaniem jest to zawalisty pomysł Big Grin

Odpisz
Co najlepsze wczoraj myślałem by napisać taki sam pomysł, ale stwierdziłem ze to nie ma sensu heh.

Odpisz
Świetny pomysł Radzina, podoba mi się Wink Myślę że taki ranking mógłby być resetowany co miesiąc tak jak Franciszek mówi oraz po 12 takich cyklach zrobić jedno wielkie podsumowanie i nagrodzić top 3 lub 5 jakimiś fajnymi pokami, wiadomo nie żadnymi pół legendami ale czymś co posiada swoją wartość Smile Moim zdaniem owa propozycja strasznie zaostrzy rywalizację między graczami i zwiększy ilość chętnych którzy będą chcieli wziąć udział w wyzwaniu czasowym.
Jeden z lepszych pomysłów Smile

Odpisz
Według mnie tez bardzo fajna propozycja. Przenoszę do zaakceptowanych.

Odpisz
@hRs pozostaje kwestia nagród Wink Serio musicie to skonsultować z graczami, bo jesli zrobicie niewypał to własciwie zmiana jest o kant tyłka rozbić Wink

Ja proponuję oprzeć nagrody o boostery, wspomniane w podpunkcie EDIT: PIERWSZYM, A NIE DRUGIM waszej propozycji https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=11583

Więrzę, że nie skopiecie tego i powstanie kilka naprawde ciekawych ulepszaczy (to tez powinniscie uzgodnic z graczami czego im potrzeba). Ja proponuje szczególnie wprowadzić boostery na łapanie trwające godzine. Taki booster zwiększający szanse złapania na kazdym ballu o 5% na pewno graczom by sie przydał. Oczywiscie byłby nie do sprzedaży. Dodatkowo można pomyslec nad:
- Booster do zwiekszenia szansy spotkania pokemona
- Booster do spotkania shiny podnoszący szanse dwukrotnie.
- Booster do expa postaci - zwiekszone dwukrotnie
- Booster do złapania pokemona danego typu (wiekszy od boostera do łapania ogólnego ale ograniczony tylko do konkretnych typów) + powinien być tylko dla typów które trafiają sie do wylosowania w zadaniach stow - serio pomocne.

Takich rzeczy można wymyslac sporo Wink Uważam że głownymi nagrodami własnie powinny być rzeczy których nie da sie sprzedawac na targu, czyli te boostery i np bilety do zadan codziennych, oaki, ale też pakiety minerałów i  pereł. Oczywiscie wszystko w pakietach.

Myśle ze nagrody powinny wyglądać od 1 msca Pakiet boosterów do 10 miejsca Pakiet pereł i minerałów - po 5 każdego rodzaju.

Co myślicie o czymś takim? Smile

Odpisz
Wg mnie super pomysł, tylko jak dla mnie punkty powinny być przyznawane szerszemu gronu, jak np jest w skokach narciarskich. Czemu tylko top3 ma dostawać nagrody? Niech dostaje ich top30, top50 w danym wyzwaniu? Niech ludzie, którym ciężko jest wygrywać, przynajmniej na początku gry, też widzą, że dostają jakieś nagrody i mają szansę na cokolwiek - chociażby pokazanie się w rankingu czasowych Smile

Odpisz
To zalezy jak prestiżowy konkurs chcemy z tego zrobic :p obawiam sie że 30 osob to nawet nie startuje w czasowkach (nie wiem ile bo sam nie startuje) a zwlaszcza w poznych godzinach Wink

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości