• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór: Nadzorca Targu
#1
Z dniem dzisiejszym otwieramy nabór.


Stanowisko: Nadzorca Targu
Czas nadsyłania zgłoszeń: 7 dni od 24 lipca
Minimalny wiek to 16 lat. 
Minimalny poziom postaci to 200. 

Sposób zgłaszania się: Napisanie wiadomości w tym temacie.

Wymagane składowe wiadomości:
1. Pseudonim w grze.
2. Czas spędzony w grze.
3. Imię.
4. Wiek.
5. 2-3 zdania o sobie.
6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) siebie na tym stanowisku,
b) idealnego nadzorcę targu.

7. Jak często będziesz dostępny w grze.
8. 2-3 Twoje atuty/zalety, które powinny przydać się na tym stanowisku (np. cierpliwość, doświadczenie z pełnionej wcześniej podobnej funkcji).

Pamiętajcie, że im lepiej się przedstawicie tym większe macie szanse.

Obowiązki nadzorcy targu:
Nadzorca Targu zajmuje się przeglądaniem transakcji w poszukiwaniu takich, które łamią regulamin gry. Następnie nadzorca ma obowiązek nałożyć odpowiednie kary na graczy. Nadzorca może także kasować oferty z targu jeszcze zanim ktoś kupi Pokemona/przedmiot i złamie w ten sposób regulamin. 
Możliwe, że do obowiązków będzie także należeć akceptowanie wymian pomiędzy graczami.
Nadzorca powinien także doradzać graczom, którzy proszą o pomoc w sprawach targu (ale i nie tylko). 


Administracja skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
Administracja zastrzega sobie prawo zakończenia przed czasem naboru na wypadek znalezienia kandydata idealnego.
Prosimy nie wysyłać zgłoszeń w wiadomościach prywatnych do członków zespołu. Pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia umieszczone w tym temacie.
 
#2
1. Tweety
2.94dni 7godz. 36min.
3.Filip
4.19
5. Absolwent technikum, który w wolnych chwilach lubi pisać wiersze dla wszystkich. Lubię spędzać czas aktywnie na rolkach, rowerze czy na motocyklu. W wolnych chwilach oddaje się czytaniu książek i graniu w World of tanks blitz.
6.a) Wyobrażam siebie jako sprawiedliwego i odpowiedniego na odpowiednim miejscu.
Sugerować się będę regulaminem, pilnował targu aby push wyeliminować oraz uporządkować targ.
b) Nadzorca powinien być subiektywny, spostrzegawczy i nie pozwalać na niszczenie satysfakcji z gry innym graczom .
7. Dostępny jestem z rana od 6 do wieczora 22. Nie siedzę bez przerw aczkolwiek można mnie bardzo często spotkać.
8. Otwarty na nowe propozycje oraz możliwości, komunikatywny.
 
#3
1. filipom12345
2. 246dni 19godz. 6min.
3. Filip
4..20
5. Jestem tegorocznym maturzystą oraz absolwentem technikum o profilu logistycznym. Uwielbiam zarówno oglądać jak i grać w piłkę nożną. Czas wolny lubię spędzać w domu i odpoczywać po pracy. Moimi ulubionymi zajęciami poza piłką nożną , jest oglądanie e sportu i słuchanie muzyki.
6.
a) Swoją osobę na tym stanowisku wyobrażam sobie jako uczciwego, miłego, ale i surowego nadzorce. Osobę która jest obiektywna i w swoich osądach sugeruję się wyłącznie regulaminem, a nie prywatnymi uprzedzeniami.
b) Nadzorca powinien być osobą obiektywną, kierującą się regulaminem, powinien być również pracowity i odpowiedzialny.
7. Mam pracę, dlatego dostępny w grze jestem od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 2:00, a w soboty i niedziele od godziny 9:00 - 24:00 (godziny mojej pracy nie są stałe, więc może się zdarzyć że wolne będę miał rano a w pracy będę wieczorem, ale najczęściej wygląda to tak jak jest opisane wyżej)
8. Czteroletni staż w grze, duża aktywność, obiektywizm, pracowitość, odpowiedzialność.
 
#4
1. Anastazja.
2. 156dni 19godz. 28min.
3. Ania.
4. 24 lata.
5. Jestem pielęgniarką, pracuje około 200 godzin miesięcznie na oddziale w szpitalu. Moje hobby to muzyka oraz historia. W wolnych chwilach lubię organizować różne wydarzenia jakie mi w danym momencie przyjdą do głowy.
6. a)
Siebie jako nadzorcę targu wyobrażam sobie jako osobę, która będzie wszystkich traktowała tak samo, nie będzie taryfy ulgowej, próbowałeś oszukać, złamałeś regulamin, musisz niestety ponieść tego konsekwencje. Zawsze przed dokonaniem pewnej transakcji można było mnie zapytać w końcu to nic nie kosztuje. Zawsze można było też poprosić o anulowanie transakcji, gdy się zorientuje, iż dokonało się nielegalnej transakcji. Skupiła bym się również w dużej mierze na eliminacji pojawiających się nie rzadko znacznie zawyżonych cen, żeby swego rodzaju stosować profilaktykę, lepiej od razu usunąć ofertę Repeatballa za 500,000 y i ostrzec osobę by tak nie robiła w przyszłości niż od razu karać. Po za tym warto ustrzec przypadkowe ofiary takich zakupów. Wiadomo, dużo musiałabym się jeszcze nauczyć ale liczę, że pozostali członkowie zespołu by mi pomogli i doradzili. Po z tym liczyłabym na szerszą współpracę z innymi członkami zespołu, na pewno chciałabym pomóc jeśli to możliwe przy organizacji różnych konkursów, aby jeszcze uatrakcyjnić tą grę.
6. b)
Idealny nadzorca targu powinien robić w sumie głównie trzy rzeczy: doradzać po ile można coś sprzedać, usuwać oferty o wiele zawyżone by ktoś przypadkiem ich nie kupił, a także karać by w przyszłości, ktoś po prostu chciał cieszyć się z gry i nie próbował oszukiwać.
7. Pracuje na 12 h dyżurach więc wtedy ciężko z aktywnością, grafik bywa przeróżny, 4dni wolnego i 4 dni pod rząd w pracy, chyba, że trafi się jakiś luźny dzień to wtedy na chwilę na pewno wejdę. Mając dzień wolny spędzam tu od 3 do 8 godzin dziennie.
8. Jestem ambitna i pracowita, lubię stawiać sobie co raz to nowe wyzwania. Mam dużo pomysłów, więc postaram się wnieść coś nowego jeśli tylko będzie taka możliwość.
 
#5
Witam jestem Dark Reaper znany każdemu jako Evil Prywatnie Darek. Mam 23 Wiosny . Jestem jednym z nielicznych już graczy z długim stażem w tej grze. Znam dobrze i świat pokemonów jak i zasady działania gry. Nie jestem konfliktowym graczem, no o ile dany gracz nie działa na niekorzyść gry, której poświęciłem już kilka dobrych lat. Zawsze kieruję się dobrem gry i uczciwych graczy. Nie znoszę chamstwa, matactwa i osób, które wykorzystują pozycję tylko i wyłącznie dla zdobycia jakiś korzyści. Zresztą kto mnie zna ten wie, że jestem uczciwym i szczerym graczem, czasami aż do bólu. Ale tylko dlatego, że zależy mi by gra działała sprawnie i na zasadzie Fair Play a nie Pay to win. Dlatego uważam, że jestem idealnym kandydatem na stanowisko nadzorcy targu. Dlaczego? Pełniłem już funkcję moderatora czatu i bardzo dobrze wywiązywałem się z powierzonych mi zadań. Zresztą jestem graczem który sumiennie i uczciwie podchodzi do gry, więc na mój osąd nie będą miały wpływ ani znajomość ani wrogość wobec gracza, którego dana sprawa będzie rozpatrywana. Podsumowując nie jestem idealną osobą, bo takich po prostu nie ma. Ale to nie zmienia faktu, że do każdego powierzanego mi zadania, podchodzę sumiennie i bezkompromisowo.
 
#6
1. Blanco
2. 148 dni
3. Daniel
4. 20
5. Obecnie pracuję jako nauczyciel gry na gitarze w prywatnej szkole muzycznej, ale często podejmuję się dodatkowych aktywności. Mam w planach założyć firmę. Pokemony to dla mnie głównie czas relaksu.
6.
a) Byłbym obiektywny w ocenie transakcji, starałbym się reagować szybko i skutecznie, stosować różne formy kary, traktować ulgowo młodszych graczy, żeby nie zniechęcić ich do gry, a nauczyć przestrzegać regulaminu gry.
b) Idealny nadzorca nie istnieje, przynajmniej w ocenie ogółu. Zawsze ktoś się przyczepi, choćby dlatego, że nie darzy nadzorcy sympatią. Tutaj mój duży atut, gdyż jestem odporny na opinię ludzi. Powinien być obiektywny, znać się na grze, być aktywny w różny sposób na grze.

7. Przez wakacje z uwagi na zawód jestem dostępny praktycznie cały czas, od września nie będzie gorzej bo pracuje gdzieś 4-5h dziennie.
8. Obiektywizm, cierpliwość, chłodna ocena sytuacji, ambicja, duża chęć zaangażowania w życie gry.
 
#7
1. magi91magu

2. 213dni 5godz. 43min.

3. Damian

4. 28 lat

5. Jestem spokojnym gościem który jak wiecie potrafi pokazać pazur walcząc o gracza, każdemu zawsze mam czas
odpisać, pomóc, doradzić, lubię żarty a w moim stow panuje luźna atmosfera Smile

6(a). Jak wyobrażam siebie na stanowisku?
Będę nadal tym samym wyluzowanym graczem który będzie starał się "pokojowo" rozwiązywać problemy z targiem chyba ze ktoś zacznie przeginać Sad

6(b). Jak wyobrażam sobie idealnego nadzorcę?
To gracz który nie tylko potrafi banować ale i wytłumaczyć dla czego kara jest taka a nie inna ale przede wszystkim nadzorca potrafi graczowi POMÓC

7. W grze jestem i będę dostępny od rana do wieczora

8. Moje atuty:
Jestem cierpliwy,opanowany,miły i lubię pomagać oraz mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu gry
 
#8
Dzień dobry

Zgłaszam chęć pomocy przy targu.

1. Pseudonim w grze: Konto zapasowe

2. Czas spędzony w grze: ponad 302 dni

3. Imię: Drugi założyciel Rzymu

4. Wiek: No chyba żartujecie, że będzie to wiedzieć więcej niż 3 osoby w grze

5. 2-3 zdania o sobie: Nie rozmawiam o sprawach prywatnych w grze. Lubię czytać, śpiewać pod prysznicem, dbać o buty oraz ważyć makaron, gdy robię sobie jeść. Przyjemność sprawia mi włóczenie się po lasach i terenach uznanych za trudne. Interesuję się polityką, historią, ludźmi, od których można się czegoś nauczyć. Nie oglądam telewizji. Wcale.

6. a. Ja na stanowisku: Wolę usunąć pewną ofertę niż czekać aż ktoś dobije targu i wtedy go ukarać. Kiedyś wymieniłem ze dwa zdania z kimś kolorowym w tej sprawie, gdy podesłałem parę linków do ofert z kosmosu. Są oczywiście sytuacje, gdy ktoś jeszcze nie wie o pewnych rzeczach i należałoby go uświadomić. W sprawach trudnych zawsze można poradzić się bardziej doświadczonych osób. W końcu nikt nie jest na tyle mądry, aby nie móc się poprawić…
b. Idealny: Tak, to nie jest miejsce, w którym trzeba pisać, że ideały nie istnieją. Osobę z fioletem powinna cechować podstawowa ogłada i kultura, bo przekazuje ona jakieś komunikaty w prywatnych wiadomościach czy w odwołaniach. Ważna jest też prostota przekazu, bo w grze jest duża rozpiętość wiekowa użytkowników. Pokemonowy Tinky-Winky powinien umieć utrzymać nerwy na wodzy i czasem ugryźć się w język… Czy tam w palce żeby nie palnąć czegoś pisząc na klawiaturze. Dochodzimy tym samym do kolejnej cechy, którą jest świadomość, że jego/jej wypowiedzi mają wpływ na postrzeganie zespołu przez graczy.

7. Dostępność: Wczesne ranki i wieczory (na kompie), chyba, że mam wolne to dłużej w ciągu dnia. Zdarza mi się często przebywać na wersji mobilnej, ale nie wiem jak robota wygląda ze strony panelu. Nie ma opcji żebym był na prawie każde zawołanie przez gg czy fb. Jeśli mnie nie ma w grze to znaczy, że nie mogę w niej być w danej chwili.

8. O samouwielbieniu słów kilkoro: Nie miałem nigdy bana za machlojki na targu, a klikanie nie jest moim podstawowym źródłem utrzymania w grze, więc coś tam na targu ogarniam. Na treningu się jednak nie znam. Nie mam problemów z jasnym przedstawieniem sytuacji, ale o tym więcej wie Tusia i wie również żeby nie mówić o szczegółach. Jestem bardziej niekonfliktowy niż Evil, robię słabsze grafiki niż Dominik01, vanLeszczu, Sonea, Johnny95 i Royer, potrafię śmiać się z samego siebie. Nie jestem święty, ale dzielnie ostatnio zbieram warsballe.

Pozdrawiam
 
#9
Wymagane składowe wiadomości:
1. Delter
2. 202 dni (stworzenie konta 2014r.)
3. Daniel
4. 23 lata

5. Jestem obecnie studentem i kierownikiem salonu sportowego, więc nawet i w życiu realnym handel nie jest mi obcy. W wolnym czasie bieganie i kino, do tego gry internetowe, czy też streamowanie. Jestem graczem bezkonfliktowym, służącym pomocą.

6. Informacja o tym, jak wyobrażasz:
a) Sprawiedliwym, świadomy cen i rotacji na targu. Niosący pomoc osobom z małym doświadczeniem, gdzie oferty z kosmosu są w pewnym stopniu normalnością. Spędziłem dużo czasu w grze i obserwowałem jak z każdym miesiącem zmienia się targ, dlatego jestem przekonany, że to doświadczenie ułatwi pełnienie funkcji.
b) Osoba nie szukająca korzyści dla siebie, doświadczona, znająca targ i samą grę. Pewna swoich decyzji, chętna pomocy innym, szybka w reakcji.

7. Staram się być każdego dnia w grze, minimum 1h, ale są dni gdzie jestem dużo dłużej aktywny.

8. Długi staż w grze, świadomość targu i zmieniających się cen. Regularność pojawiania się w grze. Pomocny dla każdego gracza, nawet jeżeli obecnie nie pełnię funkcji to dobra rada innym graczom nie jest mi obca.
 
#10
1.Gram pod pseudonimem "mistrz chen"
2.84dni 11godz. 4min. (Od 2016 roku)
3.Krystian
4.165.Jestem typowym człowiekiem tak jak każdy. Jestem pomocny, zaradny, uczicwy. Lubię grać w piłkę nożną i rysować. Szybko się uczę i rozwijam.

6.Jak sobie wyobrażam?
a)To proste. Uczciwy nadzorca targu wykonujący swoją robotę i pomagający w grze graczom słabiej rozwiniętym którzy tej pomocy oczekują.
Gram już wystarczająco długo i wiem jak jest na targu i przestrzegam regulaminu.
b)Idealnego nadzorcę targu? Nikt nie jest idealny i każdy popełnia błędy, a na błędach ludzie się uczą. Więc myślę że poradziłbym sobie na tym stanowisku.


7.Jestem na grze codziennie, nie ma dnia kiedy by mnie nie było. Loguję się codziennie na 2-3h.


8.Spostrzegawczość, zachowanie zimnej krwi w różnych sytuacjach i szybkie wyciąganie wniosków.
 
#11
1. Tetruś Pif Paf

2. 44dni 10godz. 43min.

3. Szymon

4. 17

5. Uczeń Technikum. Jestem pewny siebie i dosyć spontaniczny. Nie brak mi poczucia humoru.

6.
a) Stawiałbym na szybką reakcję i profilaktykę. Oferty pushowe powinny być ściągane zaraz po zauważeniu i sytuacja skończyła by się ostrzeżeniem, nie banem. Służyłbym dobrą radą, gdyż jestem obeznany w cenach obowiązujących na targu
b) Cierpliwy, zachowujący zimną krew, obiektywny.

7. Póki są wakacje jestem dostępny od wczesnego południa do godzin wieczornych 23-24. Wraz z powrotem do szkoły będę dostępny od godziny 15 do 23.

8. Obeznanie w cenach rynkowych, duża aktywność i komunikatywność.
 
#12
Witam
1. Pan Pierożek
2. 126 dni
3. Tomasz
4. 20lat
5. Student, dorywczy pracownik ochrona/sędziowanie, sportowiec amator. Jak się bliżej poznamy to będziecie wiedzieć więcej Big Grin
6. a) będę robił co trzeba, obiektywnie oceniał każdą transakcję Big Grin starał się ożywić wizerunek zespołu oraz będę wspomagał rozwój gry
b) No idealny to pojęcie względne ale chyba taki co dba o rzetelność swojej pracy
7. Dostępny jestem z 6 godzin dziennie loguję się co 30 min sprawdzić jak tam żyje osada Big Grin
8. Doświadczenie w grze, cierpliwość
 
#13
Dziękujemy wszystkim za udział w naborze. Nowym nadzorcą targu została Anastazja17. Gratulujemy Wink
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości