• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.43 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shiny loteria
(10.03.2019, 09:35)tino napisał(a): Hazard jest zły moje dzieci :> A tak na poważnie jestem na nie. Jeśli ludzie będą masowo pozbywać sh metapodów na rzecz sh eevee lub innych cennych poków to trag czeka apokalipsa :/

Ktoś tu chyba nie ogarnął sensu loterii. Możesz wrzucić trzy poki (czy ile ich tam będzie potrzeba) caterpi i dwa metapody, a pokiem którego ci wylosuje może być kolejny metapod, To nie jest tak że po wprowadzeniu tej loterii nagle na targu pojawi sie masa rzadkich poków.

Shiny poki będą szły do loterii, więc zacznie ich ubywać na targu, co za tym idzie ich cena będzie wzrastać, w wyniku czego mamy korzystna zmiana dla targu.

Odpisz
@Sphinx25 nie dokonca, kolejne tylko spekulacje ;p
ktos sobie pomysli, kupi 3 shiny za laczna sume zalozmy 3kk a dostanie kolejnego smiecia? nastepnym razem nie kupi, rozwiazanie doslownie chwilowe

Odpisz
@Bob
Gdyby to była prawda nikt by nie brał udziału w Kocie w worku, a już na pewno nie kwotami po ponad 100kkY.
Co tydzień się śmiejemy, jak ludzie tracą setki kkY na nakrętkę czy Shiny Budew na 1. poziomie, a gracze dalej grają.
Komu zbywa ten się bawi. Pomimo faktu, że ma ~5% szans na sukces.

Odpisz
lepiej aby w ten sposob marnowac hajsik niz puszczac w targ ;p kot w wortku to taka sama porazka jak innne tego typu bajery

Odpisz
(10.03.2019, 10:46)Bob Budowniczy napisał(a): @Sphinx25 nie dokonca, kolejne tylko spekulacje ;p
ktos sobie pomysli, kupi 3 shiny za laczna sume zalozmy 3kk a dostanie kolejnego smiecia? nastepnym razem nie kupi, rozwiazanie doslownie chwilowe

Ale ja wcale nie twierdze że trzeba skupywać poki z targu po to by wrzucać je do loterii Wink Owszem, napewno znajdą sie tacy którzy będą wykupywać jakieś tanie poki po to by wziąć w tym udział, ale to znów będzie tylko z korzyścią dla targu.
Poza tym to nie spekulacji to fakty, wyciągnięte z innych loterii, gracze biorą w nich udział bo mogą zyskać, co mają do stracenia? i tak mają zapchane boxy, bo mało który pok schodzi z targu.

I tak jak zauważył Velkoz, nie ważne jaka szansa będzie na fajnego poka to gracze i tak będą brać w tym udział, bo będzie istnieć szansa że trafi sie coś fajnego. Co za tym idzie będzie zmniejszać sie ilość poków shiny na targu, a cena będzie rosnąć i to nie są spekulacyjnie to jest fakt! Oczywiście, na to będzie trzeba czasu, ale na dłuższą mete wyjdzie to na plus.

Odpisz
Zdecydowanie propozycja na plus. Mała szans ana dobre poki sprawi, ze nie bedzie ich tak duzo jak mówią Tino z Bobkiem. Wystarczy sie pobawic w matematyke i widac to jak na dłoni Smile

Kto nie ma problemu z 200/200 to chyba sprzedaje te shiny w hodo lub na licytacjach za grosze. A tak mamy szanse na cos fajnego za te byle jakie shiny Wink

Odpisz
Tak w sumie, to taki sam los mógłby spotkać TMy. W końcu jest wiele TM które są potrzebne jedynie do Prób lub do robienia pokemona ze wszystkimi TM (co jest głupie).

Odpisz
Sam pomysl jest fajny, a pisanie o tym, ze wsadzi sie sh metapody i wylosuje sie sh eevee jest smieszne, bo autor napisal o zabezpieczeniu. Taka loteria jest fajna, bedzie sie mozna pozbyc smieci, tylko, czy jak wsadzi sie tam sh np eevee samca to dostanie sie rzadszego? Samce sa mniej warte, wiec to tez powinniscie analizowac :p

Odpisz
no fakt cos trzeba by zrobic zeby pokeboxy nie zastaly sie i te shiny wprowadzic w ruch ale nie na zasadach tu opisanych ze dajesz jednego dostajesz drugiego

bardziej dajcie mozliwosc robienia giveawayow, nie bojcie sie pushu

Odpisz
Od pozbywania sie nie potrzebnych poczkow jest hodowla i niech tak zostanie

Odpisz
(01.05.2019, 14:01)Agron13 napisał(a): Od pozbywania sie nie potrzebnych poczkow jest hodowla i niech tak zostanie

Nie no, ale dales rozwiazanie.

Co z tego ze sh poki zo warte od 300k nawet te zapewne najgorsze, a w hodowli dostanie sie za nie 100k. 

Odpisz
Mister to i tak więcej niż na targu, czasem mówi się trudno a jeśli byś oddał 3 słabe a dostał 1 słabszego to będziesz narzekał w tej loterii więc tak jak agron jestem na nie

Odpisz
(03.05.2019, 21:09)Tweety napisał(a): Mister to i tak więcej niż na targu, czasem mówi się trudno a jeśli byś oddał 3 słabe a dostał 1 słabszego to będziesz narzekał w tej loterii więc tak jak agron jestem na nie

Mysle, ze nie bedzie narzekania, a wrecz przeciwnie - gracz bedzie sie cieszyl ze oczysci box i bedzie mial miejsce na rzadzsze stworki, a tego slabego znowu odda do loteri i tyle.

Btw wydajac na zdrapki 20 zl wygrales 2000?

Odpisz
Super pomysł. Zignorujcie ludzi pokroju tweetiego którzy w grę nie grają co za tym idzie mają 3 shiny w boxie na krzyż. Sam od czasu do czasu wysyłam 30 sh w hodo, bo nie mam miejsca. Nawet ich nie wystawiam, bo nie schodzą. Taka loteria zapewni na nie popyt.

Odpisz
Heh tetra dzieciaku ??

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 2 gości