• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy zgadzasz się z propozycją?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakładka "Obserwowane" - targ
Witam

Wychodzę z propozycją dotyczącą zakładki Obserwowane na targu. Jest kilka kwestii, które moim zdaniem są niewykorzystane. Dla mnie zakładka ta jest w tym momencie w zasadzie nieprzydatna.

Zmiana polegałaby na tym, że:

1. Umożliwiamy ustawienie obserwowanych ofert wg poszczególnych kolumn tak, jak np. w zakładkach Pokemony, Przedmioty i TM

2. By zwiększyć zainteresowanie licytacjami dodajemy dodatkową kolumnę obok Daty zak. o nazwie „Czas do końca licytacji”, gdzie pokazane byłoby ile minut zostało do końca.

3. Dodajemy powiadomienia o obserwowanych ofertach:
  a. Dla stałych ofert: „Obserwowana przez Ciebie oferta wygaśnie za 24h/12h/1h/10min/5min” – tych
      powiadomień byłoby w sumie 5
  b. Dla licytacji, po zalogowaniu: „Do końca obserwowanej przez Ciebie licytacji zostało X czasu”
  c. Dla licytacji, niezależnie od logowania: „Do końca obserwowanej przez Ciebie licytacji zostało
      24h/12h/1h/10min/5min” – tych powiadomień też byłoby 5

Pomysł z powiadomieniami ma moim zdaniem sens, bo kto z nas nie przegapił żadnej ciekawej licytacji…? Niech pierwszy rzuci kamieniem! Smile

4. Po zakończeniu licytacji oferta wygrywająca widniałaby jeszcze w zakładce Obserwowane przez 24h. Dlaczego? Czasem z braku czasu przegapimy koniec licytacji i często zastanawiamy się jak się ona zakończyła. Nie musi być wiadomo, kto ją wygrał, ale chociaż ile zapłacił. Moim zdaniem fajnie byłoby wiedzieć, ale to zrzucam na karb ciekawości Tongue

5. Dodatkowo w zakładkach Pokemony, Przedmioty i TM dodałbym jedną kolumnę z prawej strony gdzie widniałby znaczek https://prnt.sc/kg9i0b (dla niechętnych do klikania w link: ikonka oka) i obok niego byłaby cyfra pokazująca ilość osób, które obserwują daną ofertę. Dzięki temu moglibyśmy zwiększyć korzyści, wynikające z obserwowania ofert. // W drugiej opcji „nazwa kolumny” to znaczek https://prnt.sc/kg9i0b, a w kolumnie przy ofertach pojawiają się tylko liczby.

6. Żeby uniknąć sytuacji, gdzie robi się sztuczny tłum obserwacji, każdy mógłby w jednym momencie obserwować 5 ofert.

Dajcie znać co myślicie, liczę na konstruktywną krytykę Smile

EDIT: Teraz zauważyłem, że był już podobny zaakceptowany wątek odnośnie powiadomień dla ofert obserwowanych. Pozwolę sobie jednak zostawić temat, bo 1. zmiany nie zostały jeszcze wprowadzone, 2. w mojej propozycji zmiany są nieco większe Smile

Odpisz
Od razu przenoszę do zaakceptowanych i podpinam pod aktualizację targu nad którą teraz pracujemy.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości