• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Evil Ma racje
Tak
Nie
A co to drop rate ?
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zadania Elma a Zmiany Losowań
Planujemy zmienić system losowania podczas wykonywania polowania. Nowy system ma za zadanie wprowadzić porządek oraz zapewnić lepszą możliwość manipulacji przedmiotami w lokacjach oraz ich prawdopodobieństwem

Obecnie w Change log 60% wiec licze na to ze wejdzie z Alolą 

Dobra przejde do tego co chciałem poruszyć dzisiaj od zawsze wiemy ze pewne aspekty zadań Elma wnerwiają jak gimbusy na ogolnym jak dostajemy szukanie następujących rzeczy to odrazu polecam podróż do kuchni po melisse lub szkocką jest to : Szukanie Berry,Szukanie Minerału,Szukanie Pereł,Szukanie Last Ewo Pokemona czesto wydajemy nawet 3x wiecej niż zadanie . Ostatnio wydałem bodajze 15 oaków by znajsci PechaBerry w zadaniu za 10oaków  a to tylko 1 etap co sądzicie by jakoś zmodyfikować te etapy zadań by robienie zadań elma było bardziej przyjemne i zachęcajce do gry ?
Obecnie Robimy 3 zadania Elma Dziennie a czasem wiecej np ja zostawiam sobie bilety i robie je w dni wolne od pracy czasem to jest 12 zadań w ciągu 1 dnia w tym z 4 omijam bo wiem ze będe na gruby minus

Odpisz
Te zadania które wymieniłeś to akurat jest loteria. Możesz wyjść grubo na "minus" a może się zdarzyć (sam tak miałem kilka razy), że znajdziesz na pierwszym pasku i będzie 10 Oaków w przód Tongue No ale fakt, że zdarza się, że takie zadania bardzo odrzucają. Ale to i tak nic przy zadaniu "złap poka X za pomocą Ultraballa" gdzie pok X jest ostatnią ewolucją. I nawet po zaniżeniu lvl drużyny do tego, powiedzmy, 40lv (minimalny lv występowania) ultraball daje nam 13% szans na złapanie. A pokemon występuje raz na 3 paski Big Grin

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości