• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Popierasz pomysl?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widoczna płeć
Witam. Pomysł krótki. Proponuje aby dodac do tej tablicy tam gdzie mamy tytul itp płeć. Czyli tą plec co wybralismy na poczatku gry. Oczywiscie ci co nie wybrali beda mieli tylko napis "plec nieznana". Oczywiscie osoby ktore nie chca podawac swojej plci moga wejsc w ustawienia konta i odzaznaczyc "pokazuj plec w tablicy".

Pomysl glupi ale naprawde uwierzcie mi, niektorzy maja mylacy login i awatar i mozemy sobie pomyslec ze to chlopak a to jednak dziewczyna i na odwrot. Takie cos by sie moze minimalnie przydalo i nie obciazylo serwerow gry. (No z dwa wyrazy na pewno tego nie zrobia xD)

Odpisz
Osoby dajace na nie prosze sie wypowiedziec.

Odpisz
Sam kiedyś o tym myslalem jestem za

Odpisz
Jak ktoś ma mylący awatar i nick jednocześnie to niech ma do siebie o to pretensje i niech dalej się irytuje myleniem go z płcią przeciwną, niewiele ta zmiana da, dodatkowo "płeć nieznana" brzmi tak bardzo przerażająco. Ja wstrzymuję głos i nie biorę w głosowaniu.

Odpisz
(11.08.2018, 05:40)Kami napisał(a): Jak ktoś ma mylący awatar i nick jednocześnie to niech ma do siebie o to pretensje i niech dalej się irytuje myleniem go z płcią przeciwną, niewiele ta zmiana da, dodatkowo "płeć nieznana" brzmi tak bardzo przerażająco. Ja wstrzymuję głos i nie biorę w głosowaniu.

No to osoby ktore plci nie wybraly nie beda mialy to w tabeli i po klopocie :p

Odpisz
niepotrzebne pisząc z kimś na pewno się dowiesz czy to dziewczyna czy chłopak
poza tym jak mam hasło do przyjaciółki to za każdym razem mam zmieniać w ustawieniach płeć?
daję na NIE

Odpisz
A moze ktoś nie chce by było wiadomo co ma w majtkach... xD Serio ludzi na co wam widziec kto co ma w Majtkach .... xD nie rozumiem tego a po za tym to nie portal randowy tylko gra Pokemon .. a potem widzimy na ogolnym jak 10latkowie wyznają sobie miłosci .. xD STOP Portalowi Randkowemu POkewars xD

Odpisz
a myslisz ze po dodaniu tego ktos nie bedzie robil w jajo? Big Grin jest to zbedne

Odpisz
Zbędne

Odpisz
Evil a to co masz w majtkach, ze tak piszesz o tym? Xd A tak serio. Pamietaj, ze na wchorum wchodza dzieci, a takiw teksty podlegaja lekkiej cenzurzexd

Odpisz
(11.08.2018, 09:34)magi91magu napisał(a): niepotrzebne pisząc z kimś na pewno się dowiesz czy to dziewczyna czy chłopak
poza tym jak mam hasło do przyjaciółki to za każdym razem mam zmieniać w ustawieniach płeć?
daję na NIE

Nie no jedno wielkie XD jak jestes u przyjaciolki na koncie to chyba jej nie musisz odpisywac na prywatna konwe? Bo to hamskie xD Nie no ludzie badzmy normalni xDDD

Odpisz
(11.08.2018, 09:40)Evilmage napisał(a): A moze ktoś nie chce by było wiadomo co ma w majtkach... xD Serio ludzi na co wam widziec kto co ma w Majtkach .... xD nie rozumiem tego a po za tym to nie portal randowy tylko gra Pokemon .. a potem widzimy na ogolnym jak 10latkowie wyznają sobie miłosci .. xD STOP Portalowi Randkowemu POkewars xD

Ale jak juz pislaem pod koncu w ustawieniach mozna dac "nie pokazuj plci" wiec polecam czytac do konca posty Evil xD

Odpisz
(11.08.2018, 10:12)Bob Budowniczy napisał(a): a myslisz ze po dodaniu tego ktos nie bedzie robil w jajo? Big Grin jest to zbedne

To sie zglosi za trolowanie i po problemie.

Odpisz
Czekam na wiecej smiesznych argumentow xD

Odpisz
Twój argument też nie jest mocny Big Grin można ładnie sie spytać jakiej płci jest dana osoba

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości