• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy tweety to Casanova
Tak, jest Casanova
Nie, nie jest Casanova
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwna opinia
Witam wielu z was na poke ocenia mnie jako Casanova, który romansuje, więc chciałbym zapytać się Was również tak uważa Big Grin

Odpisz
a kim jesteś? bo pierwszy raz cie widze

Odpisz
Tweety albo sid361 tam będziesz kojarzył

Odpisz
wpisuje w google i nic

Odpisz
Po co Google? Na poke jestem od 4 lat

Odpisz
a to ten lizus co w profilu powymieniał każdą bardziej znaną dziewczynę i jej słodzi? Niee to nie żaden casanova, plotki po czacie chodzą że to zwykła przylepa, klei się do dziewczyn, robi sobie nadzieję, odbiera złe bodźdzce, coś jak typowy nerd na którego pierwszy raz w życiu spojrzała laska 10/10, wiesz takie nadzieje że wygrał tym życie, ostatnio ponoć nawet jedna z graczy napisała donos o stalking bo wszedł do jej pokeballa i sapał w środku, nie rozumiem typa, zamiast znaleźć sobie jedną jedyną trenerkę pokemonów, wziąć z nią ślub, ustatkować się to ten się klei do każdej, już ponoć jakieś stowarzyszenie powstaje które ma za zadanie trzymać tego tweety z dala od kobiet bo to nie pojęte. Kappa

Odpisz
Dobra xD ale tak serio nie rozumiem jak mozna szukać Atencji na forum o Pokemonach pytając się czy jest się Casanova xD

Odpisz
W dodatku w złym dziale do takich pierdół... No chyba że lekarza szuka, ale co ja tam wiem

Odpisz
Nie jesteś. Uczucia Casanovy zazwyczaj były odwzajemnione a nie odrzucane

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości