• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy popierasz moją propozycje?
Tak.
Nie.
Nie mam zdania.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikstura mega ewolucji pozwalająca na osiągnięcie primal reversion
Proponuje aby do gry zostały dodane oba primal pokemony (Primal Kyogre i Primal Groudon), a osiągnięcie tychże primal reversion miałoby sie dokonywać poprzez wypicie mikstury mega ewolucji. Dlaczego tak? ponieważ primal reversion jest osiągalne niemal w ten sam sposób co mega ewolucje. Dlatego ja nie widze przeszkód dla których te poki nie miałyby osiągnąć swoich primal reversion po wypiciu tej mikstury.

Osobiście nie widze lepszego rozwiązania na dodanie tych dwóch pokemonów do gry, bo pomysł Mokuroha który osobiście uważałem za bardzo dobry został odrzucony, a na to by te poki mogły osiągać primal reversion tak jak jest to w oryginale niema szans, bo Alex nie doda do gry dwóch przedmiotów które służyłyby tylko dwóm pokom i to w dodatku legendarnym.

Ale jeśli ktoś ma na to lepszy pomysł to zapraszam do podzielenia sie nim w komentarzach  Wink

PS. Z dodaniem tych dwóch poków do gry należałoby dodać również dwie nowe zdolności Primordial Sea (Primal Kyogre) i Desolate Land (Primal Groudon).

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości