• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy popierasz moją propozycje?
Tak.
Nie.
Nie mam zdania.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.83 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikstura mega ewolucji pozwalająca na osiągnięcie primal reversion
Proponuje aby do gry zostały dodane oba primal pokemony (Primal Kyogre i Primal Groudon), a osiągnięcie tychże primal reversion miałoby sie dokonywać poprzez wypicie mikstury mega ewolucji. Dlaczego tak? ponieważ primal reversion jest osiągalne niemal w ten sam sposób co mega ewolucje. Dlatego ja nie widze przeszkód dla których te poki nie miałyby osiągnąć swoich primal reversion po wypiciu tej mikstury.

Osobiście nie widze lepszego rozwiązania na dodanie tych dwóch pokemonów do gry, bo pomysł Mokuroha który osobiście uważałem za bardzo dobry został odrzucony, a na to by te poki mogły osiągać primal reversion tak jak jest to w oryginale niema szans, bo Alex nie doda do gry dwóch przedmiotów które służyłyby tylko dwóm pokom i to w dodatku legendarnym.

Ale jeśli ktoś ma na to lepszy pomysł to zapraszam do podzielenia sie nim w komentarzach  Wink

PS. Z dodaniem tych dwóch poków do gry należałoby dodać również dwie nowe zdolności Primordial Sea (Primal Kyogre) i Desolate Land (Primal Groudon).

Odpisz
Ewentualnie, jeśli taka opcja bardziej pasowałaby czerwonym to możnaby też dodać te dwa pokemony jako zupełnie dwa nowe gatunki pokemonów (podobnie jak w przypadku Necrozmy i jego form), aczkolwiek osobiście uważam że opcja z miksturą mega ewo byłaby lepsza Smile

Odpisz
Jestem na tak Smile

Odpisz
jestem na nie szkoda marnować czasu na ulepszanie dosłownie 1 czy 2 poków w całej grze (o ile ktoś je posiada) lepiej zająć się ważniejszymi problemami jak klucie poksów by stało się trudniejsze

Odpisz
(19.11.2018, 16:07)magi91magu napisał(a): jestem na nie szkoda marnować czasu na ulepszanie dosłownie 1 czy 2 poków w całej grze (o ile ktoś je posiada) lepiej zająć się ważniejszymi problemami jak klucie poksów by stało się trudniejsze

Co to za bzdury xD
Klucie poków wcale nie jest takie łatwe, poza tym to nie byłby żaden ważny problem. Żeby być konkurencyjnym na rynku musisz nabić samcowi egg movesy, zainwestować w TM-y i zdobyć shiny samicę, do tego czas klucia zazwyczaj nie jest taki krótki. Jak dla mnie ten system jest optymalny.

A co do marnowania czasu... dodanie 2 poków i 2 zdolności, które można potraktować jako kopie drizzle i drought to góra kilka minut roboty. Oczywiście jestem na tak.

Odpisz
Zgadzam się ze Swamplordem

Odpisz
A ja sie z nim nie zgodze, klucie jest tak banalne. Nie ma nawet opcji aby nie miec konkurencji na targu, to sa dopier bzdury Smile
Nawt jak sprzedajesz za ciut wiecej niz inne poki to zaraz ta konkurencja bedzie, bo nie kazdy wtedy kupi juz twojego, siegnie po tego tanszego, czasem niekoniecznie z wieksza iloscia TMow, bo po co mu az tyle? Kiedy moze niektorych w ogole nie uzyje? Klucoe z masa TMow jest kompletnie nieoplacalne, tak wiec, trzeba sie nad ta kwesia zastanowic jak to utrudnic

Odpisz
Kezenaszi miała taki fajny pomysł na klucie, a wszyscy tak ją negowali...

Odpisz
(19.11.2018, 16:07)magi91magu napisał(a): jestem na nie szkoda marnować czasu na ulepszanie dosłownie 1 czy 2 poków w całej grze (o ile ktoś je posiada) lepiej zająć się ważniejszymi problemami jak klucie poksów by stało się trudniejsze

Większych bredni dawno nie czytałem. Po pierwsze żaden z moich pomysłów nie wymaga od czerwonych by dodawać go już teraz natychmiast. Po drugie, ulepszanie gry tak by była jak najbardziej wierna oryginałom nie jest stratą czasu. Po trzecie, idąc twoim tokiem myślenia to powinniśmy pousuwać z gry legendarne, mityczne i ultra bestie, bo i tak nikt ich niema i przez bardzo długi czas mieć nie będzie i dodawać je dopiero przed konkursami. Nie ważne że może ktoś chciałby je spotkać w rezerwacie. Po czwarte, tak, przynajmniej jeden z tych dwóch poków jest w posiadaniu aktywnego gracza. I po piąte to nie jest temat o rozmnażaniu.

Odpisz
ciekawy pomysl i jestem na tak tylko teraz tak... ile osob ma te pokemony? bo chyba nie wiele

Odpisz
Neon12 za duzo "tak" w jednym zdaniu i jw.

Odpisz
Trudno oczekiwać by wiele osób miało legendarne pokemony tego samego gatunku Tongue
Groudon napewno jest w grze, co do Kyogre nie mam pewności, ale to czy są czy ich też niema niczego nie zmienia, ich Primal formy są częścią świata pokemon i powinny zostać dodane (czy to jako osobne gatunki poków, czy jako ewolucja do osiągnięcia w wyniku wypicia mikstury mega ewo) jak każdy inny pokemon. Dziwi mnie że jeszcze do tej pory sie u nas nie pojawiły.

Odpisz
Pomysł dobry ale do tej mikstury mega ewolucji uważałbym za potrzebę by pokemon miał minimum 90 przywiązania co byłoby jak dla mnie realniejsze

Jestem na Tak

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości