• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Dobre/Słabe ?
Tak
Nie podoba się
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmiczny Turniej za 10k PH za 1 miejsce
Zasady:
Zapisy na wiadomości pw w grze (Necron) do końca września

Link z zapisanymi uczestnikami https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YJOOdtEVoY-HVU6DUBdc2-I5KZvsOm0TxE_3EPuNrXs/edit?usp=sharing

1 - Każdy z uczestników podaje mi na priv 6 pokemonów (ss każdego z nich)
Do końca pierwszego tygodnia października

2 - Każdy pokemon może mieć max 30 lv i mieć wartość max 10kk y

3 - Walki pokemonów polegają na każdy z każdy w trybie bo3 tzn 2-3 mecze (1v1)

4 - W jednym meczu można użyć tylko raz 1 z 6 pokemonów
tzn nie można użyć tego samego pokemona w 1 meczu

5 - Losowanie grup jest online w serwisie twich.tv żeby nie posądzić mnie (Necrona) o oszustwo
w niedziele

6 - W grupie znajdują się 4 osoby

7 - Rozgrywane walki w grupie są przez 12 dni zaczynając od poniedziałku włącznie,
kiedy każdy z uczestników ma czas tzn gracz A pisze pw do gracza B
i umawia się na walki kameralne w systemie bo3 tzn 2-3 walki, osoba wygrywajaca mecz wysyła
ss powiadomienia o wygranych walkach kameralnych na moim pw (Necron)

8 - Wyniki/grupy będą podane w exelu (link podam później)

9 - Jeśli po rozegraniu meczy w grupie będzie więcej niż 32 osoby będą grane dogrywki 13 dnia od startu turnieju (sobota)

10 - Jak już będą 32 osoby wchodzimy w system pucharowy i losowanie jego odbędzie się w niedziele 14 dzień turnieju
również online w serwisie twich.tv po czym rozgrywamy dwumecze w trybie bo5 tzn 3-5 walki
(jeśli będzie remis będzie mecz dogrywkowy bo1 drużynowy 6v6 pokemonów)

11 - Finał rozgrywany będzie w ostatnia sobotę każdego miesiąca polegać on będzie na dwumeczu w trybie bo5 tzn 3-5 walk ale nie 1v1 ale 3v3
(jeśli będzie remis będzie mecz dogrywkowy bo1 drużynowy 6v6 pokemonów)

12 - Zwycięzca wygrywa odemnie (Necron) 25k PH a 2 miejsce 10k PH

12 - Edycja Zwycięzca wygrywa odemnie (Necron) 10k PH 

P.S. Turniej odbędzie się jeśli zapisze sie minimum 64 osoby jeśli to niestety turniej się nie odbędzie

Z Poważaniem Necron

Łukasz Piotrowski

Dostałem zgodę od administracji żeby poprowadzić taki Turniej

Odpisz
Sry za Spam ale jeśli nie podoba wam się ten pomysł/turniej to napiszcie koma dlaczego nie i co trzeba było by zmienić żeby wam się on spodobał ?

Odpisz
a jak ktos ma 30+lvl?

Odpisz
(14.09.2018, 06:14)Gekkouga napisał(a): a jak ktos ma 30+lvl?

6 pokemonów do 30 lv dam ci tip złap poka na 29 lv i potrenuj go zeby mial 30 Smile
tu chodzi o zabawę i rewalizacje bez wydawania $$$$$$$$$$$$$$$$$ y liczone w miliardach 

Odpisz
Nie masz co z kasą robić? Ja wiem ze zespół nie potrafi zrobić czegoś takiego jak właśnie jakiś ciekawy turniej z prawdziwymi nagrodami ale to nie oznacza że musisz ich wyręczac xD liczyłem ze to tylko pomysł by zainteresować zespół xD

Odpisz
(14.09.2018, 09:08)Czech1905 napisał(a): Nie masz co z kasą robić? Ja wiem ze zespół nie potrafi zrobić czegoś takiego jak właśnie jakiś ciekawy turniej z prawdziwymi nagrodami ale to nie oznacza że musisz ich wyręczac xD liczyłem ze to tylko pomysł by zainteresować zespół xD

Wiesz Fajna nagroda przyciąga tłumy a jeśli ten turniej wypali to będzie organizowany co 2 miesiące

Odpisz
Panie spisz na forsie? To zapraszam na moje konto bankowe Big Grin

Odpisz
(14.09.2018, 16:11)Bob Budowniczy napisał(a): Panie spisz na forsie? To zapraszam na moje konto bankowe Big Grin

TTo ja zapraszam do turka

Odpisz
Nie ma ani doładowania poprzez SMS ani za pomocą Przelewu na kwotę 25 k PH. Tak więc chciałbym wiedzieć jak planujesz przekazać nagrodę zwycięzcy? Czy planujesz zrobić kilka doładowań na łączną sumę 25k PH korzystając z opcji "podaruj przyjacielowi" czy w jakiś inny sposób?

Odpisz
(16.09.2018, 11:49)bethrezen napisał(a): Nie ma ani doładowania poprzez SMS ani za pomocą Przelewu na kwotę 25 k PH. Tak więc chciałbym wiedzieć jak planujesz przekazać nagrodę zwycięzcy? Czy planujesz zrobić kilka doładowań na łączną sumę 25k PH korzystając z opcji "podaruj przyjacielowi" czy w jakiś inny sposób?

Doładuje sobie na swoje konto 25k PH po czym popropsze czerwonego o zabranie mi tych o to pkt i podorowanie zwyciezcy

Odpisz
Dla mnie to turniej odwołany a je jesli miał by się odbyć to Na zasadach przelew ``przyjaciel'' żadne używanie kolorów mieliśmy ostatnio problem gdy kolorowi zmieniali coś na naszych kontach..

Odpisz
(16.09.2018, 22:57)Evilmage napisał(a): Dla mnie to turniej odwołany a je jesli miał by się odbyć to Na zasadach przelew ``przyjaciel'' żadne używanie kolorów mieliśmy ostatnio problem gdy kolorowi zmieniali coś na naszych kontach..

Odwolany bo ty masz jakies obiekcje do czerwonych czlowiek uczy sie na bledach jak czerwony sie nie zgodzi to zmienie nagrode w postaci psc 50 euro jak bedzie trzeba

Odpisz
1. "Podaruj przyjacielowi" to jedyna legalna opcja dostępna dla graczy bez mieszania w to kogoś z zespołu.

2. Jeżeli chcesz zrobić tak jak piszesz że doładujesz sobie Ph, a potem poprosisz czerwonych o  transfer PH to najpierw powinieneś zdobyć zgodę na coś takiego od czerwonych. Inaczej trzeba liczyć się z odmową. Nie powinno się zmieniać nagrody już po zakończeniu turnieju nawet jeśli mowa o nagrodzie o tej samej wartości. Być może ktoś nie byłby zainteresowany taką nagrodą.

3. W przypadku gdyby nagrodą miały być realne pieniądze bo rozumiem że o tym mowa to również powinieneś uzgodnić do z czerwonymi żeby potem nie wynikły z tego jakieś problemy.

I tak to jest z graczami. Nie napiszą wcześniej aby uzgodnić z Adminami lub kimś innym z zespołu swój pomysł na turniej/konkurs itp. tylko czekają aż będzie "po ptakach" i później pretensja do nas że nie chcemy zaakceptować sposoby wypłacenia nagrody/wypłaty z banku stowarzyszenia/wymiany itp.

Edit: W pierwszym poście piszesz ze masz zgodę od administracji. Potem piszesz https://scr.hu/B9lPkXm Masz zgodę na taką formę wypłacenie czy tylko na sam turniej?

Odpisz
Witam szanowanie myślę że ma zgodę na turniej a na wypłatę nie... Odwołać ten turniej bo bez podglądu kolorów słabo widzę by to było uczciwe

Odpisz
Ja wyraziłem zgodę zarówno na turniej jak i na wypłatę jeszcze zanim powstał ten temat. Z tą różnicą, że zgodziłem się na nagrodę 10kph za pierwsze miejsce. Pomysł wydał mi się ciekawy, coś podobnego do tych turniejów stowarzyszeń też organizowanych przez forum więc czemu nie? Jeżeli są jakieś negatywne strony to napiszcie tutaj i obgadajmy to żeby wszystko było jasne zanim taki turniej wystartuje.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości