• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Dobre/Słabe ?
Tak
Nie podoba się
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmiczny Turniej za 10k PH za 1 miejsce
To napisałem babola do ciebie Alex bo teraz też jak to napisałeś zauważyłem że napisałem do ciebie o 10k ph mając namyśli 25kph za 1 a za 2 msc 10k przepraszam za pomyłkę moja wina że wprowadziłem ludzi i ciebie w błąd. Sad
Mam pomysł żeby nie było nie jasności powiedz wartość nagrody i ta nagroda będzie obowiązywać, tak mi się wydaje najlepiej...

Odpisz
Pomysł na turniej na pewno bardzo ciekawy a nagrody zachęcające. Co jednak moim zdaniem jest sporym błędem to uzależnienie odbycia się turnieju od sporej liczby startujących przy jednoczesnym załaczeniu punkty że pokemony podaje się ssem przy zapisie. Myślę sporo osób nie będzie inwestować w pokemony tych kilkudziesięciu kky bez 100% pewności, że turniej się odbędzie więc proponowałbym zapisy zrobić bez konieczności podania poków a dopiero po zapisach podanie ssow.

Odpisz
(18.09.2018, 13:20)Anakin napisał(a): Pomysł na turniej na pewno bardzo ciekawy a nagrody zachęcające. Co jednak moim zdaniem jest sporym błędem to uzależnienie odbycia się turnieju od sporej liczby startujących przy jednoczesnym załaczeniu punkty że pokemony podaje się ssem przy zapisie. Myślę sporo osób nie będzie inwestować w pokemony tych kilkudziesięciu kky bez 100% pewności, że turniej się odbędzie więc proponowałbym zapisy zrobić bez konieczności podania poków a dopiero po zapisach podanie ssow.

Tu masz racje i też jest napisane w temacie wcześniej że do końca września zapisy a ssy pokemonów do końca 1 tygodnia października czyli masz tydzień na podanie mi ssów a wyjaśnię czemu taka liczna ponieważ nie będę robił turnieju gdzie 5 osób się zgłosi tylko i oddam ze swojego konta ph no wiesz nie opłacalne a jak będzie większa liczba tym lepsza rywalizacja i zapracowanie w turnieju na tą nagrodę którą Alex ostatecznie wybierze czy te 25k ph czy 10k ph bo wprowadziłem zarówno go jak i was w błąd zresztą można odczytać to powyżej co napisałem i za co bardzo przepraszam to nie tak miało być Sad

Odpisz
To reklamuj turniej bo już powoli myślę nad ekipą do prania Big Grin

Odpisz
Alex napisal do mnie ze max 10k hp za 1 msc wiec tak tez bedzie za 1 msc 10k ph

Odpisz
Po prostu odwołajmy ta Farse ... bo na starcie widać ze to jakaś ostra Kpina robisz jakąs Atncyjna promocje ze chcesz rozdać 25k ph za 1 miejsce ale nagle wychodzi ze ADM nie zgodzilo sie nawet na 50% tego po prostu odpusci to i nie oszukuj graczy Wink
Pozdrawiam z Podłogi

Odpisz
(19.09.2018, 12:12)Evilmage napisał(a): Po prostu odwołajmy ta Farse ... bo na starcie widać ze to jakaś ostra Kpina robisz jakąs Atncyjna promocje ze chcesz rozdać 25k ph za 1 miejsce ale nagle wychodzi ze ADM nie zgodzilo sie nawet na 50% tego po prostu odpusci to i nie oszukuj graczy Wink
Pozdrawiam z Podłogi

Gdzie ja ludzi oszukuje? Na sam poczatku napisales ze nie mam pozwolenia na wyplate nagrody ktora mam sam alex sie wypowiedzial ze ją dostalem a ze pomylka bylo ta wartosc ph za ktora przeprosilen ze wprowadzilem was jak i alexa w blad gdzie ja kogos oszukalem no chyba ze sam siebie. Oszustwo a w prowadzenie w blad to jest calkiem cos innego bo sam sie zaje... tym co napisalem do Alexa a co napisalem tutaj w temacie za co WAS przeprosilem 

Odpisz
A 2 sprawa (sry za spam) toc ja tobie evil nie kaze brac udzialu w tej "farsie"

Odpisz
Zgodziłem się na 10kph. Nieporozumienie zwyczajne wyszło z tym 25kph ale to nie przekreśla przecież turnieju.

Odpisz
Evil ale co Ty chcesz odwoływać jak nie Ty organizujesz? XD

Odpisz
Evil za przeproszeniem zamknij sie xd czepiasz sie o wszystko, a sam nic nie tworzyszxd

Odpisz
To tak turniej się odbędzie z paroma zmianami tzn :

1 - min. 16 osób nie 64 

2 - Walki w grupach, losowanie w niedziele w serwisie twich.tv na streamie online po czym walki będą odbyte w tygodniu nie w 12 dniach - zasady:

a) W jednym meczu można użyć tylko raz 1 z 6 pokemonów tzn nie można użyć tego samego pokemona w 1 meczu
b) Rozgrywane walki w grupie są od poniedziałku włącznie, 
kiedy każdy z uczestników ma czas tzn gracz A pisze pw do gracza B
i umawia się na walki kameralne w systemie bo3 tzn 2-3 walki, osoba wygrywajaca mecz wysyła 
ss powiadomienia o wygranych walkach kameralnych na moim pw (Necron)
c) W grupie znajdują się 4 osoby
d) Wyniki/grupy będą podane w exelu (link podam przy losowaniu grup)

3 - Walki finałowe w niedziele - zasady:

a) System pucharowy i losowanie jego odbędzie się w niedziele o godzinie 12:00 w serwisie twich.tv na streamie online po czym rozgrywamy od godziny 14:00 dwumecze w trybie bo5 tzn 3-5 walki 
(jeśli będzie remis będzie mecz dogrywkowy bo1 drużynowy 6v6 pokemonów)
b) Finał rozgrywany będzie o godzinie 18:00 polegać on będzie na dwumeczu w trybie bo5 tzn 3-5 walk ale nie 1v1 ale 3v3
(jeśli będzie remis będzie mecz dogrywkowy bo1 drużynowy 6v6 pokemonów)

4 - Zwycięzca wygrywa odemnie (Necron) 10k PH 

Życzę powodzenia Necron

Jeśli nie podałeś/aś mi jeszcze ss-ów pokemonów masz czas do końca następnego tygodnia (Zależy mi żeby ten turniej wypalił bo to będzie coś nowego + dobra zabawa i rywalizacja) 

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości