• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: zgadzasz się ?
Tak
Nie
Nie wiem
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 1.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boty
Witam, proponuje dodać do turniejów boty czyli coś na zasadzie liderów sal. Jest spory problem z wypełnieniem danych przedziałów i często a w zasadzie co tydzień jest spam w skrzynce z wiadomościami, żeby zapisać cokolwiek bo turniej się nie odbędzie.
Po dodaniu 15 pokemonów do każdej klasy poziomowej turniej zawsze się odbędzie i po problemie ale, żeby nie było zbyt łatwo to te poki powinny mieć jakieś konkretne statystyki.
Może podstawowe statystyki x5 czyli taki Bouffalant na 90 lv miałby w klasie 81-90 statystyki
2600 ataku, po 2k obron, 10k hp i 1200 speeda.
A co jeśli się zdarzy, że to bot wygra ? No to znaczy, że gracze byli zbyt słabi, żeby nawet z botami wygrać i nie zasługują na zwycięstwo :>

Odpisz
Widze spory wysyp głosów na nie tylko pozniej uprzejmie prosze nie zawracać głowy na pw, żeby w jakieś klasie limit wypełniać.

Odpisz
(16.09.2018, 10:55)sky napisał(a): Widze spory wysyp głosów na nie tylko pozniej uprzejmie prosze nie zawracać głowy na pw, żeby w jakieś klasie limit wypełniać.

Mogles jeszcze dac propozycje odnosnie bots ktory by nam klikal. Wtedy byloby juz elegancko.

Odpisz
jak bot wygra grupe z graczami to jaki jest sens odbycia sie takiego turnieju? zadna, wiec nie widze sensu aby ten turniej sie wtedy odbyl, dlatego dalem na nie

edit: jesli bot mialby byc to nie o statach x5 tylko raczej o zblizonych do tych co sa zapisani gracze

Odpisz
No sorry bob ale jak nawet bota nie mozesz pokonac w turnieju ..

A Ty skajter jak nie rozumiesz propozycji to trudno, nie mam zamiaru tego łopatologicznie wyjaśniać Tongue

Odpisz
no sorry, czy ty uwazasz ze w kazdej grupie turniejowej jest super trenowany pok? sorry, ale nie Wink tak wiec boty powinny byc dostosowane do poziomu klasy jak juz bez zadengo x5 Smile

Odpisz
No to w czym problem ? Big Grin klasa 15-30 i 31-40 bot staty x 2 pozniej klasa 41-50 i 51-60 staty x3 itd.

Odpisz
chyba nie kumasz, po co ci turniej z botami jak nie wygrasz? lepiej by go nie bylo ;p lepiej ewentualnie aby byl bot o normalnych statach Smile jak juz ma byc,

Odpisz
Nie pokonasz bota bez itemow z 2x wiekszymi statami od podstawowych ? :O
w pierwszych dwóch klasach w ogóle nie są potrzebne bo tam ludzie zawsze są ale w tych wyzej by się juz przydały.
Dajac teoretycznie staty x2 to ile takie boty w klasie 90-100 by mialy ? Kolo 1200 ataku no ale jak to jest dla Ciebie wyzanie nie do przezwyciezenia to sorry.

Odpisz
nie no ty dalej swoje Big Grin powiedz mi po co ci turniej w ktorym moglby wygrac bot?

Odpisz
Czy Ty nie rozumiesz, ze co tydzien jest błaganie na pw i na czacie o wypełnienie kwot w turniejach ? A takimi botami problem znika + mamy jakis chalenge a nie tylko zapisane poki z dziczy byle by wypelnic kwote.

Odpisz
ja rozumiem, jednak ty nie kumasz ze nie ma sensu robic turnieju jesli ma wygrac bot

Odpisz
Jak będzie pokemon w klasie 61-70 i będzie miał 9999999 hp pod poki panicina to jestem za xDDD

a tak serio to do kitu ten pomysł.Lepiej popytać ludzi i niech się zapiszą

Odpisz
(16.09.2018, 11:51)sky napisał(a): No sorry bob ale jak nawet  bota nie mozesz pokonac w turnieju ..

A Ty skajter jak nie rozumiesz propozycji to trudno, nie mam zamiaru tego łopatologicznie wyjaśniać Tongue

To kolejny pomysl na ulatwienie rozrywki, w dodatku marny... Mozna zawsze poprosic stowa o zapisanie sie tak jak ja to mialem a nie wymyslac kolejne nedzne sposoby na forum

Odpisz
"Jak będzie pokemon w klasie 61-70 i będzie miał 9999999 hp pod poki panicina to jestem za xDDD"
xD

W zamyśle był pok z dziczy z 2x zwiekszonymi statami a nie wzmocnione kopie pokow graczy.

jak taki bulba na 60 lv ma teoretycznie 700 hp, 300 spec i fiz ataku, po 250 obron to bot by miał 1400 hp, 600 ataku i po 500 obron.

Byłby to zawsze jakiś lepszy chalenge przynajmniej w drużynowych niż jakies poki z dziczy zapisane tylko dla wypelnienia kwoty.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: Tisu, 1 gości