• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Uważasz, ze Zetki powinny być do sprzedawania?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
46.67%
7 46.67%
Nie
53.33%
8 53.33%
Nie mam zdania
0%
0 0%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedaż Z-kryształów
Czyli wychodzi ze chcesz isc na łatwizne i miec Zetkę ktora ci jest potrzebna tylko najlepiej 10x .. xD

wtf? Nie potrzebuje zadnej zetki xD Czy Ty czytasz w ogole? Big Grin

A może pójdziemy na kompromis - odblokowanie możliwości sprzedaży krysztalow na targu po zrobieniu wszystkich prób

Potrzebujesz - klikasz i nie sprzedajesz
Potrzebujesz jednego - klikasz i sprzedajesz resztę
Nie potrzebujesz - nie robisz, tak jak teraz Big Grin

Hmm Smile @Bez Przesady 12 prób 18 Kamieni
7 generacji Mnóstwo pokemonów szanse na wygrane legend
Jesli wygrasz legende a sprzedaż Z kryształ który byłby idealny dla niej a potem przez pol roku nikt nie wystawi ci np Normalium Z to będzie potem płacz do zespolu by cofneli tranzakcje bo ja biedny i wgl \

szczerze Kompromis mija się z Celem Smile

@Razz00Rex Wolał bym wzucic do studnij Alolan Muka :O i zobaczyc co sie stanie z wodą :O Z poisonium Z jego toxic bedzie działał o wiele lepiej ciekawe czy podobnie jak Nuke Bomb Big Grin

Evil, teraz jest płacz że nie można sprzedawać więc wiele nie ryzykuję

@Bez Przesady Powiem ci tyle szczerze ciesze się ze jest tak blokada licze na to ze w przyszłosci podobną blokade zrobimy na Przedmioty / Pokemony Kupione w Sklepie Eventowym Wink

na twoje konto też by się przydała blokada jeśli już mówimy o kolejnych propozycjach Big Grin

Edit1: I myślę, że takiego płaczu nie byłoby bo można pożyczyć od kolegi chociaż by zapisać na turniej

Ta blokada to jest poniekąd mały eksperyment. Jeżeli za jakiś czas jak więcej osób będzie miało te kryształy i blokada będzie miała negatywny wpływ na grę to zastanowimy się co z tym zrobić. Póki co zostaje tak jak jest.

Zamykam.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości