• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gale Wings
Ty kompletnie nie rozumiesz wiekszosc walk w turniejach konczy się w max 3 rundzie wiec jesli nie posiada dany pok pada w danym momencie ponieważ te pokemony były robione praktycznie bez speeda Wink wiec jak mają wyprzedzić pokemony z Piorytetem 0
Rozumiem ze ty i twoje stowarzyszenie masowo zgłosiliscie błąd dlatego ze twój pokemon przegrał pare razy turniej Smile Elo spoko rozumiem myslaleś ze nikt tego nie zauwazy Wink

Hmm Roost + Rest Ataki Regenerujące ok ok xD 1 działa odrazu drugi musisz poczekać bo spi Wink więc i tak dla atakującego poka ma sens jedynie Roost Wink

obecnie zmiana nie ma sensu bytu w Pokewars ponieważ Admistracja musiała by oddać Yeny za Trening a takze TM i usunąc z plecaka Pokemony dając mozliwosc zrobienia innego pokemona do celów Dziczy jak i Turniejów Wink

A takze za akcje zmiany umiejętnosci ataków itd w celu własnym i zgłąszaniu masowo trzeba było by dodac punkt w regulaminie i karać

Jestem absolutnie na nie, tak jak wcześniejsze zmiany, które miały na celu zmianę pewnych zdolności, czy mechanik mających wpływ na strategie podczas toczonych walk. Nadal nie ma żadnego systemu regulującego sprawę stratności graczy. Gracz dziś używa danego poka z pewną strategią i nie wiadomo co przyniesie następny dzień.

Za każdym razem będzie tak samo, chcecie zmian w strategiach itd. a co z graczami używającymi je na turniejach itd.? Zawsze największymi pokrzywdzonymi są nie kto inny jak sami gracze. Ja to się dziwie że gracze posiadający "tanki" nic się nie odzywają. Ataki zet są na tyle mocne że te obrony za dużo im nie pomagają, mało tego ataki zet zadające obrażenia da się zablokować tylko poprzez użycie ruchów broniących ale i tak się otrzyma obrażenia, natomiast ataki zet statusowe można spokojnie wyeliminować używając taunt Big Grin i znowu tanki są stratne. Dla wiadomości innych ja nie mam żadnych tanków...

https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Gale_Wings

https://www.serebii.net/pokedex-xy/661.shtml

Według tych stron, ta zdolność w tej chwili też działa prawidłowo, tyle że na realia jednej generacji wstecz Smile

[Obrazek: il3ubk2kd1kh.png] [Obrazek: 72cga5inrmc6.png]

Poza tym, według bulbapedii, otrzymywanie Z-move priorytetu przez zdolność Prankster jest całkiem zgodne z zasadami oryginału, więc nie wiem czemu ktoś to w ogóle zanegował Smile

https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Prankster

[Obrazek: c7oa48ocaatk.png]

Jak widać, wpis jasno stwierdza, że priorytet może dostać ruch Z, a raczej nie jest to indywidualne dla tej jednej zdolności Smile

Ale to powinni już rozstrzygnąć admini Smile

Tak jak Pancin napisał. Jeżeli zmieniamy reguły gry w jej trakcie trwania to potrzebne jest system rekompensat. Inaczej strach coś wytrenowac w oparciu o zdolność czy też konkretny atak.

Podpisuje się pod systemem rekompensat. Zmiany w grze były i jeszcze będą,  tego nie da sie uniknąć. Jesli dalej kazda zmiana bedzie sprawiała że gracze są poszkodowani to własnie będą powstawać takie denne dyskusje.

Evil nie skomentuje tego co napisałeś bo i tak nic do Ciebie nie dociera, ale wspomne tylko ze nigdy nie przegrałem na turnieju z pokiem co ma gale wings. Wink

Pancin, z przyjemnością bym powalczył o tanki, ale jak widze te rakowe wypowiedzi ludzi na forum, to na pierwszym kroku robie w tył zwrot, bo nie mam tyle cierpliiwości. Łatwiej jest wygrać tankiem z przegranej pozycji niż niektórym osobom przemówić do rozumu.

Z jednej strony takie poki są op, ale z drugiej gracze by tracili dużo y Smile Zostane neutralny w sprawie tej zdolności, ale co do graczy posiądających poki z unburden?Dużo ludzi prosiło by tego nie robić, ale w ostateczności czerwoni zrobili Smile był rekompensaty? mało tego! Jeden z czerwonych nawet pisał, że nie bedzie ruszana ta zdolność Smile Pamietacie te czasy z stakowaniem obrony u na przykład snorlaxa? Były zwroty? nie wydaje mi sie Wink Atak Haze, też został potwornie znefiony i sprowadzony do originału, były rekompenstaty? nie wydaje mi sie Smile

(07.11.2018, 15:31)Evilmage napisał(a): Rozumiem ze ty i twoje stowarzyszenie masowo zgłosiliscie błąd dlatego ze twój pokemon przegrał pare razy turniej Smile Elo spoko rozumiem myslaleś ze nikt tego nie zauwazy Wink

Evil nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo możesz obrażać niemając do tego żadnych podstaw. Jestem z Bugsem w TWM, a o całej sprawie i nieścisłości w zdolności nie miałem pojęcia dopóki nie zajrzałem na forum Wink

A przechodząc do samej sprawy. największym problemem jest u nas to że jest wiele rzeczy które odbiegają od oryginalnych gier, przez co są tworzone tego typu tematy że gracze sobie dyskutują co im najbardziej odpowiada i wprowadzają to co zostanie przegłosowane, to jest troche chore, przynajmniej z mojego punku widzenia (nie twierdze że jest on idealny Tongue) Trzeba sobie jasno powiedzieć czego chcemy, czy chcemy mieć gre na tyle zgodną z oryginałem na ile jest to możliwe? czy chcemy mieć potworka który jest dostosowywany w zależności od widzimisię graczy?

Czyli zostaje tak jak jest, a temat zamykam.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości