Brak balansu zadań Eventowych

20 Odpowiedzi, 23199 Wyświetleń

>> Pragnę przypomnieć, że pokemony na niskich poziomach tj. 1-16 lvl jest bardzo łatwo złapać te pokemony niż na +40 lvl pokach. Zresztą zmyśliłeś to, że "dużo" osób narzeka, a część ludzi którzy by chcieli mieć za darmo wszystko, że tak zacytuję "bo im należy się".

Nie, wtedy bym napisał że po co eventy skoro możecie dać każdemu wszystko za darmo. Strasznie masz głupie rozumowanie, chyba że odpowiedź pisana na siłę.
Dlaczego uważasz że pokemony 1-16 łatwiej jest złapać? Nie wiem czy wiesz ale ludzie z wysokim poziomem pokemona lidera+ niższy aby zaniżyć średnią wykorzystują levelballe.
"Im niższy jest poziom twojego przeciwnika względem Twojego walczącego pokemona, tym większa jest skuteczność levelballa. Maksymalna różnica poziomów to 30 i wtedy skuteczność Levelballa jest 5 razy większa niż zwykłego Pokeballa." Więc mają taką samą a nawet nieraz większą szansę w czasówkach związanych z łapaniem poków niż nowy gracz łapiący na nest+netballe. Wiem bo za każdym razem w czasówkach biorąc udział przegrywam z doświadczonym graczem. Tak czy inaczej ja nigdzie nie napisałem że każdy ma mieć coś za darmo tylko że fajnie by było aby na przyszłość móc mieć WYRÓWNANE szanse a nie że nowym się należy.

>> Jak na razie to ty wypisujesz dyskusje bez przemyślenia co by było gdyby administracja zrobili po twojemu. Nie każdy musi grać dla samego rankingu.

Ale ja dałem propozycje na przyszłość wraz z wylewem małych pretensji że trochę niesprawiedliwe jest w evencie dawać misji praktycznie wykonalnych tylko dla starych graczy, to że jest zwiększony przelicznik expa to jest sprawiedliwe bo i nowy i stary gracz korzysta natomiast to nie jest dużo, przy wykorzystaniu ok. 30 oaków ile wbijesz lvli? 3-5? Do 36 sporo a nie każdy świeży gracz chce wywalać tyle oaków zważywszy na fakt że lepiej je zachować na event główny który mam nadzieję będzie bardziej zbalansowany dla nowych graczy nie eliminując ich praktycznie ze zrobienia połowy zadań. Smile

>> I po co się rywalizować w rankingu z słabymi asortymentami do wyścigu? Każde wyzwanie wymaga konkretnego podejścia do takich rzeczy, a nie na błahe liczyć na cuda, że nagle będziesz top 1 po miesiącu stażu gry.

Ja nigdzie nie napisałem że ktoś kto ma miesiąc stażu powinien liczyć na topke a jedynie piję do tego że powinien mieć równe szansę, owszem stary gracz ma więcej oaków i to go faworyzuje aczkolwiek dzisiaj oaki nie stanowią problemu, szkoda jednak że misje które do wykonania potrzebny jest określony poziom pokemona, już tak.

"Krótko mówiąc, ten temat jest niewypałem, chciałeś się popisać to i się popisałeś tymi rzeczami. Jak mamy podejść na poważnie jak inni ludzie piszą takie rzeczy co zawraca niepotrzebnie głowy adminom i jeszcze tracić na to czasu."

No tak, chciałem się popisać XD przynajmniej w odróżnieniu od Ciebie umiem czytać ze zrozumieniem chyba że twój poziom dedukcji jest na takim marginalnym poziomie że nie zrozumiałeś do czego piję więc zarzuciłeś mi że chcę wszystko za darmo, wbić top 1 w rankingu eventowym i że ma być po mojemu XD Najlepiej wyłącz zakładanie tematów żeby nikt propozycjami nie mógł zawracać głowy administracji.
Sęk w tym że eventy powinny zachęcać do gry tych którzy zaczęli grę jednocześnie być na tyle urozmaicone aby starych zatrzymać w grze a nie że 1/3 zadań nie możesz zrobić będąc nowym graczem. A co do popisywania się, popisywać to ja mógłbym się w 2015 roku jak w grze online było z 500 osób jednocześnie a na forum z +30 aktywnych uczestników a nie teraz na prawie martwym forum i grze która w picku osiąga 150 osób

Wiadomości w tym wątku
Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 06.08.2022, 12:13 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Tru3c - 06.08.2022, 06:23 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 06.08.2022, 07:23 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Tru3c - 06.08.2022, 08:21 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 06.08.2022, 09:20 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez KonekoChan - 07.08.2022, 05:51 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 07.08.2022, 12:30 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Piter - 07.08.2022, 07:31 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Shikqo - 07.08.2022, 11:09 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Shikqo - 07.08.2022, 01:26 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 07.08.2022, 02:18 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Piter - 07.08.2022, 03:49 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Shikqo - 07.08.2022, 04:01 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Tru3c - 07.08.2022, 04:15 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 08.08.2022, 12:20 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Tru3c - 08.08.2022, 09:39 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 08.08.2022, 11:20 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kagey - 08.08.2022, 12:01 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kami - 08.08.2022, 03:25 PM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez Kagey - 08.08.2022, 10:43 AM
RE: Brak balansu zadań Eventowych - przez oroz - 08.08.2022, 11:04 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości