• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy według was przyjęła by się ta propozycja
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pseudo legendy
Witam serdecznie
Chciałbym zaproponować nowy pomysł z pseudo legendami

Jak by działało rozmnażanie pseudo legend?

działało by to tak samo jak zwykle rozmnażanie lecz można by go było rozmnażac tylko z ditto(wyjaśnie w dalszej części)

Ile razy można by rozmnażac?

Tylko raz dlatego że zasada bezpłodności pseudo legend nie jest aż tak zła ponieważ są doceniane bo są rzadkie.

Kiedy można je rozmnażac?

Można było by rozmnażac tylko raz i tylko na 50lvl danego Pokemona

Z czym można było by je rozmnażac?

Były by dalej bezplciowe tylko z możliwością rozmnażania tak jak ditto. Ditto był by to jedyny pokemon z którym można by je rozmnażac.

Czemu tylko z ditto a nie z innymi Pokemona mi tego samego gatunku?

Proste dlatego żeby nie było szans za salę oraz szans na shiny.

Czmu akurat na 50lvl można rozmnażać?

Żeby nie było ich od groma na targu. Jeśli ktoś naprawdę chcę rozmnozyc musi trenować do 50 lvl

Do czego było by potrzebne rozmnażanie pseudo legend?

Przes ostanie czasy mało osób robi zadnia oaka żeby zdobyć te pokemony. Doprowadza to że coraz mniej jest pseudo legend na targu np larvitar lub gible bardzo długo trzeba szukać żeby zdobyć na targu te pokemony. A jeśli już się znajdzie to ceny jak z kosmosu bo tylko 1na targu lub na 1lvl.

Rozmnażanie doprowadzilo by to tego że poprawiła by sie licznosc pseudo legend oraz ceny np larvitar który teraz kosztuje 25kky będzie kosztować 16kky bo będzie ich więcej.
Nie zaszkodzi to chandlowarzą ponieważ nie pojawi się ich aż tyle że nie będzie się im opłacać sprzedawać.

Myślę że poprawi to sytuacje i nie zaszkodzi

Dziękuję za uwagę życzę udanego sylwestra
Prosze o prowadzenie dyskucji co otym sądzicie

Zaletą pseudo legend jest ich rzadkość więc złym posunięciem byłoby dodanie możliwości ich rozmnażania. Przenoszę do odrzuconych.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości