• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy podoba Ci się ten pomysł?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
68.18%
15 68.18%
Nie, opiszę dlaczego
9.09%
2 9.09%
Tak, ale opiszę jak zrobić to lepiej
9.09%
2 9.09%
Zdelegalizujcie Alcara za jego pomysły
13.64%
3 13.64%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł mistrza regionu
#1
Witam,
Brakuje mi w grze trochę nawiązań do klimatu anime. Powiedzmy sobie szczerze aby pokonać wszystkich trenerów i zdobyć odznaki nie trzeba się mocno wysilić. Wystarczy jeden w miarę ogarnięty pok za 100 mln.

Dlatego też proponuje, aby w każdym regionie raz do roku odbywał się turniej o tytuł Mistrza regionu, przyznawany jednemu z graczy.
Aby ominąć niebezpieczeństwo zdominowania turnieju przez graczy o jednym koksie, o tytuł walczyłyby tylko drużyny. I to drużyna złożona tylko z poków wywodzących się z danego regionu +1 z innego (czyli np. 5 poków z Kanto + 1 z innego regionu co jest zgodne z anime EDIT zwrócono mi uwagę, że lepiej aby to były poki tylko z danego regionu - do oceny) do poków z regionu liczyłyby się też eventowe stworzone na podstawie poków z danego regionu. Walki odbywałyby się tylko w klasie open.

Aby zapisać się do turnieju i brać w nim udział, należałoby w jego czasie przebywać wyłącznie w tym regionie.
Walki w turnieju odbywałyby się wpierw grupach, gdzie każdy walczyłby ze sobą 2x - raz jako atakujący raz jako broniący się - po wyjściu z grupy (tu do ustalenia ilu wychodzi czy 2 czy 4) następnie trafiałoby się do play offów.
Tutaj jednak proponowałbym aby było tych pra więcej niż w cotygodniowym turnieju powiedzmy 16 zamiast 8.
Walki odbywały by się  do 3 zwycięstw - na zmianę z atakiem jednego i obroną drugiego. Jako atakujący pierwszy był wybierane ten kto miał więcej punktów w grupie.
I tak do finału i walki o 3 miejsce.

Teraz nagrody-proponuje aby był to głównie fejm, tj.
Pojawia się zakładka w grze mistrzowie regionów, gdzie widoczny jest zwycięski gracz wraz z drużyną, prócz tego za pierwsze 4 miejsca rozdawane są medale do profilu, a zwycięzca dodatkowo dostaje puchar na opis profilu. Dodatkowo zwycięzca może sobie także dodać go przy avatarze oraz zmienić kolor nicka na kolor regionu.
Nagrody pieniężne mogą być takie jak w turniejach + 1000ph miesięcznie dla mistrze regionu, 500ph dla wicemistrza a za 3 miejsce 300 ph - na okres noszenia tytułu.
EDIT - można by się też zastanowić nad tym czy mistrze regionu nie miałby jakichś obowiązków Smile
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości