• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba ci się ta propozycja?
Tak
Nie
Tak, ale trzeba coś w niej zmienić
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Itemy warsztatowe w zadaniach codziennych
Witam, jakiś rok temu zostało prawie w 95% usuniete oddanie przedmiotu, a jeśli jest to bardzo ograniczona ilość tych przedmiotów, trafiłem do tego czasu miksture przywiązania,  safariball, shinyball, i miksty nakladajace stany, max repel i metaliczny proszek. Taka ilość to porażka. Rok temu najwiekszy hype w codziennych był na miksture ataku, energii i mega ewo. Dziś cena tych itemów spadła kilkukrotnie, przykładowo cena  mikstury mega ewo spadła 3krotnie. Przedmioty typu wybudzacz czy odmrażacz są praktycznie nie używalne na pokach. Wiele tych itemów leży w plecakach graczy i się kurzy, a tak stworzymy ich ujście, oraz dodatkowy zarobek dla wszystkich osób w grze. Mikstura przywiązania pomimo bycia w zadaniu codziennym była tania i jej cena jest. (obecnie 120ky)
Co proponuje? Proponuje by zwiększyć  częstotliwość wypadania tych itemów i oczywiście dodać nowe itemy do oddania. Zadania takie mogłby by wystepować od 20lvl postaci(jedynie mikstura przywiązania by mogła wystepować od 5lvl, bo jest naprawde tania i każdego gracza bedzie stać by ją oddać).

Co nam to da? Oddanie itemu warsztatowego w prawie każdym codziennym ruszy przede wszystkim rynek,  wyczyści nasze plecaki, zmotywuje nawet do robienia samemu do zadania lub do handlu na targu, co sie wiąże z zaczęciem majsterkowania u graczy. Otwiera sie nowa droga zarobku Smile Dla tych co nigdy nie mieli z tym styczności: Przy ukończeniu całego zadania codziennego dostaje sie całkowity zwrot kosztu itemu(cena targowa), plus czasami nawet wychodzi sytuacja, że wystepuje jakiś zarobek. [b]Żeby nie było, że tylko ci co sprzedają składniki lub mikstury zarabiają proponuje dać dodatkowe 200ky bonusu za oddanie itemu w zadaniu. Jeśli nie bedzie żadnego itemu na targu to nie możemy trafić oddania tego przedmiotu w codziennym.

Oto lista itemów warsztatowych, które powinny sie znaleźć w zadaniu codziennym do oddania:
-mikstura podpalająca
-mikstura usypiająca
-mikstura paraliżująca
-mikstura zamrażająca
-shinyball
-safariball
-metaliczny proszek
-jasny proszek
-proszek szybkości
-spray na oparzenia
-antidotum
-anty-paraliż
-odmrażacz
-mikstura lecznicza
-mikstura mega ewo
-mikstura obrony
-mikstura ataku
-czarny osad
-mikstura energii
-mikstura doświadczenia
-google ochronne
-mikstura zdolności
-korona doświadczenia
-mikstura słońca
-resztki
-trująca kula
-ognista kula
-mikstura szybkości
-mikstura trująca
-everstone
-szarfa skupienia
-resztki
-mikstura przywiązania

Odpisz
Skoro zostało zmniejszone to dlatego że gracze narzekali. Część osób zmobilizuje do zrobienia takiego zadania żeby pozbyć się itemków, część będzie liczyć na zarobek, część postanowi kupić ale też cześć machnie ręką na zadanie.

Odpisz
temat do koszta, znow bedzie sytuacja jak z miks mega ewo ze sztucznie cena zostala podniesiona przez co tez itemki zmniejszono w zadaniach Smile
z jednej strony spoko ale jest tez druga strona
po za tym, mikst schodza na biezaco w turniejach np, wiec od razu mozna je zrobic out z tego zestawienia, mozna ewentualnie dodac te itemy typu wybudzacz itd

Odpisz
Lekko edytowałem listę mysle ze taką mozemy przyjąć Smile

Oto lista itemów warsztatowych, które powinny sie znaleźć w zadaniu codziennym do oddania:
-mikstura podpalająca
-mikstura usypiająca
-mikstura paraliżująca
-mikstura zamrażająca
-shinyball
-safariball
-metaliczny proszek
-jasny proszek
-proszek szybkości
-spray na oparzenia
-antidotum
-anty-paraliż
-odmrażacz
-mikstura lecznicza
-mikstura obrony
-mikstura ataku
-mikstura energii
-mikstura doświadczenia
-google ochronne
-korona doświadczenia
-trująca kula
-ognista kula
-mikstura szybkości
-mikstura trująca
-everstone
-szarfa skupienia
-resztki
-mikstura przywiązania

Dodatkowo dla osób ktore celowo będa zawyzały cene itemków by osiągnąc wysoką cene w zadaniach codziennych dawałbym blokade Targu na 7 dni Wink

Odpisz
Witam, na początku odniosę się do postów innych graczy. Bob, tak, temat do kosza, ale to od razu bo Tobie się nie podoba! Nie raz pisałeś, że ludzie na ogólnym zachowują się jak typowi Polacy, a ty nie??? Niżej napisze dlaczego Ty się niczym nie różnisz. Evil, nie przesadzaj z tymi banami! Czasami myślę, że Ty nie nadajesz się do gry w trybie multiplayer, tylko do gier typu tetris, w którym byłbyś Panem i władcą.
Jeśli ceny pójdą w górę (nawet po zawyżaniu cen sztucznie) to każdy drop itemu warsztatowego będzie jak wiadomo bardziej opłacalny. Czy to dla gracza o niskim lv czy wysokim. Może zmotywuje to graczy o niskim lv do klikania i wciągnięcie się w grę.
MOIM ZDANIEM gdy gracz dostanie zad z np. oddaniem mikstury mega Evo za które dostanie 20kk i na targu wynegocjuje za przykładowo 3kk mniej niż daje mu zad, to i tak jest to spory zarobek. Powiedziałbym, że bardzo duży. Piszę cały czas to graczach z niskim lv.
Z czasem taki gracz zorientuje się, że warto inwestować w majsterkowanie i nauczenie się wszystkich planów, by to on też mógł zarabiać. A wiadomo, że wtedy plany będą schodzić. Nie wiem jak długo taki proceder mógłby trwać, jednak myślę, że to i tak wielki plus dla wszystkich gracz. Plany będą wchodziły po,, dobrych cenach'' graczom, którzy te plany będą mieć, a Ci co będą je kupować, będą wiedzieć, że opłaca się go kupić, bo i tak na takich itemkach zarobią.

Nie zachowujmy się jak typowy Polak Bob!
Bo łun to mo tyle itemow, że tak na tym zarubi, a to mój dinozarł powinien mieć 15k łataku w tej grze i to jo będę najlepszym trenerem. To, że ktoś chce zarobić w tej grze y, to nie oznacza że źle robi. Każdy pomysł który będzie miał dobry wpływ na targ jest super!
Niech nam żal tyłku nie ściska, że w grze są handlarze i zarabiają na tym! Mam nadzieję, że ten pomysł wejdzie, nawet jeśli czerwoni uznają, że ta listę czy to evila czy unitego trzeba będzie zmniejszyć.

Odpisz
Witam

Ja oczywiście głosowałem na tak. Kiedyś był już taki okres który trwał chyba 1 lub 1,5 miesiąca i było właśnie tak jaką propozycję dał autor tematu. To był według mnie był bardzo fajny czas ponieważ targ rozruszał się nawet lepiej jak w event.
Zresztą po wypowiedzi gracz Hen nie mam już dużo do dodania. Podpisuje się w całej rozciągłości pod tym co napisał i wklejam cytat:

(06.01.2019, 11:38)Hen napisał(a): MOIM ZDANIEM gdy gracz dostanie zad z np. oddaniem mikstury mega Evo za które dostanie 20kk  i na targu wynegocjuje za przykładowo 3kk mniej niż daje mu zad, to i tak jest to spory zarobek. Powiedziałbym, że bardzo duży. Piszę cały czas to graczach z niskim lv.
Z czasem taki gracz zorientuje się, że warto inwestować w majsterkowanie i nauczenie się wszystkich planów, by to on też mógł zarabiać. A wiadomo, że wtedy plany będą schodzić. Nie wiem jak długo taki proceder mógłby trwać, jednak myślę, że to i tak wielki plus dla wszystkich gracz. Plany będą wchodziły po,, dobrych cenach'' graczom, którzy te plany będą mieć, a Ci co będą je kupować, będą wiedzieć, że opłaca się go kupić, bo i tak na takich itemkach zarobią.

Dodam tylko od siebie że nie dziwię się że ludzie narzekali że muszą coś oddać i nie mogą tego zrobić...A dlaczego narzekali ? Z lenistwa i z tego powodu że wybierają łatwo drogę na skróty i nie chce się im inwestować coś by kiedyś mieć zysk. Każdy z nas musiał zainwestować kiedyś w plany etemy do mikstur itp. To dlaczego nowi lub z niskim levelm nie mogę...też kiedyś mogłem marudzić bo nie mogłem zrobić np. resztek. Ale nie marudziłem tylko zarobiłem na plan kupiłem go i sam później zarobiłem. To czemu tak nie mogę zrobić nowi gracze ?

Pozdrawiam wszystkich i proszę by w każdym temacie na forum była konstruktywna dyskusja a nie niepotrzebne obrażanie i dogadywanie sobie nawzajem.

Odpisz
Przepraszam, jednak jak widzę posty z początkiem, że od razu do kosza, lub tekst w stylu banować kogoś za to na 7 dni, to ciężko się do tego nie odnieść. Wink

Odpisz
Hen, może i ten pomysł mógłby przyciągnąć graczy, ja jestem na tak, ponieważ można na tym zarobić, od piątku do dzisiaj(03:00) robiłem zadania elma za bilety które uzbierałem, praktycznie co drugie, trzecie zadanie miałem akcje "Oddaj miksturę do zadania" i to były tylko mikstury zamrażające, jedna czy też dwie były z mikstura podpalająca, tak więc jestem za tym żeby zwiększyć tą listę, bo można zarobić na tych zadankach. Ale Bob też ma rację, była sytuacja z mikstura mega ewolucji, nie chcielibyśmy znaleźć się w podobnej sytuacji Smile Chyba każdy się że mną zgadza.

Odpisz
Jestem na nie, osoby które mają tego dużo owszem, zarobią na oddaniu tego ale i na ludziach którzy nie mają 1kkk w itemkach. Bo nie będzie mi się chciało klikać za np. perłami do mikstury, zresztą zapewne nie tylko mi. I zaraz ceny tak skończą, że kupno będzie nieopłacalne, do zadań będzie trzeba dopłacać.

Odpisz
(06.01.2019, 16:54)Sajmon2000 napisał(a): Jestem na nie, osoby które mają tego dużo owszem, zarobią na oddaniu tego ale i na ludziach którzy nie mają 1kkk w itemkach. Bo nie będzie mi się chciało klikać za np. perłami do mikstury, zresztą zapewne nie tylko mi. I zaraz ceny tak skończą, że kupno będzie nieopłacalne, do zadań będzie trzeba dopłacać.

Zadanie codzienne bierze pod uwagę najniższą cenę przedmiotu na targu i dopasowuje wynagrodzenie za misję, więc nie ma możliwości żebyś był stratny.

Odpisz
@Tetra alez jest taka mozliwosc Smile a co w przypadku gdy grupa graczy dowie sie ze dany itemek juz czesto jest i zawyzy cene nim ktos ogarnie ceny na targu w przypadku checi kupna do zadania?
co w przypadku gdy grupa graczy ogarnie dany itemek i wystawi w wysokiej kwocie dany item tylko po co aby samemu uzyskac w zadaniu wiecej keszu bez kupna na targu bo posiada sie samemu dany itemek?
Jest tyle mozliwosci wykorzystania tego pomyslu pod siebie ze az glowa mala Smile

Odpisz
Drodzy Panowie Wink Bo pań nie zauważyłem, jeśli coś pisały to uroczyście przepraszam Wink
Każdy pomysł czy to zły czy dobry, niesie ze sobą plusy i minusy Wink
Nie ma idealnego pomysłu bez wad.
Gdy w zadaniach codziennych było oddawanie przedmiotu typu mikstura mega evo, sam nie zauważyłem radykalnego wzrostu cen itemow do danej mikstury.

Sajmonie drogi Wink Gra oparta jest na klikaniu i znajdowaniu itemow, sprzedawaniu itd. Tobie się nie chce a inni korzystają Wink Nie zakazujmy zarobku nikomu kto np ma tych pereł od pierona. Nie myślę, by ceny tak drastycznie poszły w górę, by było to nie opłacalne.

Odpisz
@Sajmon2000 rozumiem, że ty nie masz żadnych pereł i innych itemów bo sie nie rozwijasz Smile wchodzisz raz na jakiś czas i masz problemy, bo coś ci sie nei podoba bo nie zarobisz na tym. Chcesz zarobić to klikaj. Itemy wpadają same. Twierdzisz, że tylko osoby, które obecnie mają pełno itemów zarobią? jaja jakieś Big Grin gdyby wprowadzić tą propozycje w życie, ludzie zaczeli by inwestować w itemy do zrobienia mikstur itp. w tym momencie tego nie robią bo to nie jest pewne że ta propozycja wejdzie Smile Poprostu bolą cie 4litery, że nic nie robisz i byś na tym nic nie zyskał.

@Bob Budowniczy xD nie ukryje masz może racje, że można by sztucznie podnieść cene mikstury mega ewo, ale po co skoro i tak by siegneła ceny, która kiedys miała Wink najwyzej kupiłem miksture za 15kky a za zadanie dostałem około 18kky, 3kky zysku za wejscie w targ i kupno takiego czegoś, osoba sprzedająca też zarobiła i słusznie, to jest targ Wink Propozycja pod siebie? owszem, mam dużo itemów ale to dla tego że jestem rozwijącym sie graczem w top100 i nie gnije na polach gdzie nie ma prawie nic, lecz skacze z lokacji na lokacji, trzeba też przekonać ludzi żeby opuścili pola, by poznali co innego Wink Każdy rozwijający sie gracz, który choćby robi codzienne zbiera w tym momencie coraz wiecej itemów, a ich cena daje wiele do życzenia

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości