• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za pomysłem?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup Rowana
Witam,
Natchniony ostatnim eventem wybiegam z planem w przyszłość bo chciałbym zmienić na + skup rowana. Po evencie było wiele wypowiedzi, że skup Rowana się nie opłaca, ponieważ do zadań trzeba oddać przedmioty itp.
Obecnie w skupie mamy 200% ceny za dany przedmiot a ja chciałbym zaoferować aby na czas eventu skup Rowana był droższy co spowoduje szybszy ubytek przedmiotów z targu a po drugie większy zysk na skupie.
Proponuję zwiększyć na okres eventu ceny na skupie na 300%

Odpisz
Skup Rowana powstał po to żeby tam sprzedawać rzeczy, które po minimalnej nie schodzą na targu (czyli każda cena powyżej minimalnej jest opłacalna).  Jeśli będziemy podnosić cen w skupie (a zaraz się okaże że 300% to też mało bo na evencie można wyciągnąć przecież nie raz więcej) to tak na prawdę nie będzie opłacało się na targu sprzedawać.

Obecnie gracz ma wybór pozbyć się części itemów w skupie albo je chomikować i liczyć na to ze będzie potrzebny w jakimś evencie lub czymś innym i wtedy zarobi dużo więcej.

Moim zdaniem skup powinien być ostatnia deską ratunku dla pozbycia się itemów, a nie stałym źródłem dochodów. Jeśli bardziej opłaca się pozbyć przedmiotów w inny sposób niż skup to tylko się cieszyć.

Pomysł był poruszany kiedyś.

Edit: Po napisaniu zobaczyłem ze chodzi tylko o czas kiedy jest event mimo to jestem na nie, ale jak admini by zdecydowali się na to to walczyć przeciwko nie będę. Dodatkowo nie masz pewności że na evencie będą w skupie te przedmioty które np lecą w lokacji. 

Ps. Obecnie przedstawiłem adminom inny sposób na pozbywanie się itemów w czasie eventu. Chwilowo nie chce zdradzać o co chodzi. 

Odpisz
no bez jaj Big Grin nawet nie bede tego komentowal

Odpisz
Na pewno nie.
Podczas eventu? Nie.

Nawet jakbyście zrobili happy hour w której skup rowana będzie zwiększony o 300% to i tak nadal przeciwko tego. Od tego jest handel.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości