• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy zmiana usprawni działanie handlu Punktami Honoru?
Tak
Nie
Nie interesuje mnie to, elo.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupony PH.
Witam, widząc te śmieszne kombinacje aby sprzedać PH innemu graczowi, wychodzę z propozycją wprowadzenia kuponów PH. Bo nie dość że trzeba się gracza naszukać na czacie który posiada owe PH, to jeszcze nie spodoba mu się itemek który ma kupić za PH. A po co komplikować sobie życie.... 

Teraz każdy gracz na markecie który zakupił PH, mógłby wystawić bezproblemowo swój kupon o wartości 500, 1000 i tak dalej... Wartośći już by były zależne od administracji.

Także pozdrawiam, mam nadzieje że ktoś chociaż przez chwilę się nad tym zastanowi.

Bardzo dobra opcja dla wszystkich wymieniających ph na Y i na odwrót. Dodatkowo bardzo przyjazne dla nadzorców którzy widzą jasny przelicznik.

Jednakże taki kupon powinien być dostępny dla kazdego gracza a nie tylko tych co zakupili ph. Przeciez jakbym ja chciał teraz wymienić moje ph na Y, a nigdy nie kupowałem, to też mógłbym z tego ułatwienia skorzystac Smile

Jak ktos jest na nie to mam prośbe aby raz jeszcze przeczytał temat. Tym razem ze zrozumieniem Smile

No dokładnie, niektórzy kupują ph, żeby na szybko kupić yen i to by było spore ułatwienie.

Jestem za!Szybsza wymiana ph i yen Wink

A co z kursem yen/ph? Ten kurs cały czas się zmienia Tongue

Up szczerze Alex wolał bym już Pomysł Kantoru co ci go prezentował jakiś czas temu niż jakiś Kupon

Ogólnie nie jestem przekonany do tego typu wymiany, a że obecna propozycja nie bierze pod uwagę zmiany kursu to niestety muszę ją odrzucić.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości