• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się wersja rozbudowana Pomarańczowego Archipelagu?
Tak.
Tak, ale nie wszystko zostało zawarte/rozpisane.
Nie.
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomarańczowy Archipelag - Wersja rozbudowana.
Witam,
Półtora roku temu napisałem pomysł z nowym regionem zwanym Pomarańczowym Archipelagiem.

https://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=9803

Dość dobrze przyjął się pomysł nr. 3 z tego wątku więc chcę go przedstawić w bardziej rozbudowanej formie.

1. Region:
- Pomarańczowy Archipelag byłby nowym regionem, który posiadałby 3 wyspy na której każdej znajdowałoby się po 5 lokacji ( mam przygotowane lokacje tylko muszę zrobić do nich opisy ),
- dostać można się tylko i wyłącznie w weekendy ( gdy weekend się skończy wracałoby się automatycznie do poprzedniego regionu - o ile to możliwe )
- bilet do Pomarańczowego Archipelagu kosztowałby 500.000¥, autobus tylko w soboty o godzinie 15:00-16:00 za 100.000¥ ( cena powinna być nieco wyższa iż jest ona dostępna tylko w weekendy ),
- własna seria zadań oaka ( o tym w podpunkcie 2. ),
- własna liga pokemon ( o tym w podpunkcie 3. ),
- znajdowałyby się w niej pokemony z każdego regionu ( tutaj trzeba by bardziej na tym posiedzieć by lokacje były dobrze zbalansowane ),
- region ten nie posiadałby własnego rezerwatu , ponieważ byłoby w nim za dużo pokemonów i też sądzę, że nie ma potrzeby dodawać,
- możliwość wykonywania zadań codziennych jak w normalnym regionie.

2. Zadania Oaka
Na każdej wyspie znajdowałoby się po 20 zadań ( łącznie 60 zadań - zawsze to jakaś zabawa xD ). Raczej nie byłoby zadań z expieniem pokemonów, ponieważ gdy weekend się skończy to nwm co by się z takim zadaniem działo i raczej słabe by było expienie w innym regionie a potem już tylko oddać pokemona. Raczej byłyby to zadania na oddawanie przedmiotów/pokemonów, chodzenie po lokacji, znalezienie czegoś, walczenie itp.

Jeżeli by się nie zdążyło wykonać zadania oaka to takie zadanie mogłoby przechodzić w stan ,, uśpienia '' jeżeli by się dało ( w sensie, że jeżeli zadanie nie zostało wykonane to postęp nie zostaje zresetowany ale nie można go dokończyć dopóki nie wrócimy na Pomarańczowy Archipelag ) lub stworzyć oddzielne zadania Profesor Ivy, gdzie można by mieć przyjęte zadanie w każdym możliwym regionie lecz można robić postępy w zadaniu tylko w Pomarańczowym Archipelagu ( zakładka z zadaniami Profesor Ivy widoczna tylko w Pomarańczowym Archipelagu - tak jak kiedyś przez jakiś czas Zamek Bitew widoczny tylko w Kalos ).

Przeważnie ,, nagrodą główną '' w poszczególnym regionie była przypadająca na region pseudo-legenda lecz tutaj nie mam pomysłu na tego pokemona. Tongue ( możecie pisać z propozycją na Pw )

3. Liga Pokemon
W Pomarańczowym Archipelagu znajduje się 4 liderów sal. Do zdobycia są odznaki:
- Koralowa Odznaka ( lider: Cissy )
- Oznaka Rubinu Morza ( lider: Danny )
- Odznaka Żelaznej Muszli ( lider: Rudy )
- Odznaka Nefrytowej Gwiazdy ( lider: Luana )
Walczyłoby się z nimi jak z normalnymi liderami więc tutaj raczej bez filozofii. Tongue

Proponuję by dopiero po zdobyciu wszystkich czterech odznak był aktywowany jeden, dodatkowy bonus.

Jeżeli nie zostało coś przedstawione lub rozpisane co jest dostępne dla typowego regionu to piszcie tutaj lub do mnie na Pw w grze a postaram się poprawić wszystko tak by to miało ręce i nogi. Tongue

Odpisz
Jestem na tak

Odpisz
Nie jestem przekonany do zadań Oaka bez zadań z trenowaniem pokemonów. Cała reszta byłaby dość prosta.

Co do pokemona to gdyby już zadania byłyby to najlepszym wyborem jest Beldum ponieważ to pół-legenda. A że w Hoenn są dwie pół-legendy to nie został wykorzystany w zadaniach.

Odpisz
moku fajny pomysł tylko szkoda że poka nie masz konkretnego do tych zadań , może wiesz jakaś legenda z tych zadań chociaż raz w życiu do zdobyć by była też możliwa  nie tylko w konkursach czy w kocie w worku bo na ten worek to krocie idą a niektórych nie stać na taką wygodę niestety , bo już psełdo - legendy nie zbyt mi przypadają do gustu Big Grin

Odpisz
(14.01.2019, 15:45)kasia347 napisał(a): moku fajny pomysł tylko szkoda że poka nie masz konkretnego do tych zadań , może wiesz jakaś legenda z tych zadań chociaż raz w życiu do zdobyć by była też możliwa  nie tylko w konkursach czy w kocie w worku bo na ten worek to krocie idą a niektórych nie stać na taką wygodę niestety , bo już psełdo - legendy nie zbyt mi przypadają do gustu Big Grin

Legenda za zadania x D

Odpisz
Legenda za zadania to trochę przesada. Big Grin Bardziej pasuje Beldum jak beth napisał. Wink
(14.01.2019, 15:33)bethrezen napisał(a): Nie jestem przekonany do zadań Oaka bez zadań z trenowaniem pokemonów. Cała reszta byłaby dość prosta.

Jeżeli by się jakoś dało tak zrobić ze zmianą regionu to czemu by nie ale to wtedy trzeba by raczej zrobić nowy system zadań.

Odpisz
Fajny pomysł, cały czas mam cichą nadzieje i czekam na ten Archipelag od kiedy gram Tongue może w końcu będzie Tongue jedynie ilość zadań...60 ? xD
Co do reszty jak najbardziej na tak Big Grin

Odpisz
Obecnie Zmiana regionu chyba nie powoduje odrzucenia zadania oaka. Więc problem byłby tylko taki ze w momencie wykonania możesz kolejne przyjąć dopiero w weekend

A i zadań zdecydowanie za dużo. 

Odpisz
No może mnie fantazja z ilością poniosła xD ale przynajmniej byłoby co robić przez dłuższy czas. Wink

Odpisz
jestem za,
zawsze to jakas odmiana; jaki bonus bylby z odznak?; mysle ze 60 zadan jak najbardziej za, nawet mozan bylo by zwiekszyc ilosc, bo widac jak np zadania oak w innych regionach szybko sie robi, dodatkowo na pewno bym umiescil tam expienie (moze jakis wyzszy lvl niz w normalnych zadaniach oak?)

Odpisz
Co do bonusu z odznak mam już jedną propozycję ( jeżeli czerwoni się zgodzą :x ).

Odpisz
Jestem jak najbardziej na tak, zresztą to nie pierwszy twój pomysł który mi sie podoba Big Grin

(14.01.2019, 18:24)Mokuroh napisał(a): Co do bonusu z odznak mam już jedną propozycję ( jeżeli czerwoni się zgodzą :x ).

To na co czekasz? Pisz co to za pomysł, sam jestem tego ciekaw ;>

I tak jak pisałem już w poprzednim temacie o Archipelagu, mam cichą nadzieje że w tym regionie pojawiłyby sie wszystkie inne formy poków które do tej pory nie zostały dodane do pokewars, a których wygląd różni sie np. w zależności od posiadanej płci Big Grin Zawsze jest to jakaś nowość, a jak niejednokrotnie można zauważyć na ogólnym jest spora liczba graczy który zbierają poki nie ze względu na ich moc, czy skuteczność, ale ze względu na ich wygląd, bo są ładne Tongue Więc jeśli to przyciągnęłoby jeszcze więcej graczy do pokewars, to dlaczegoby tego nie dodać. 

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości