• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba Ci się pomysł?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdolność Stall.
Witam Serdecznie Big Grin.  Pragnę prosić Administratorów gry o rework zdolności Stall, kilka argumentów za i przeciw:
+ Zdolnosc z aktualnymi atakami Sableye jest bezużyteczna.
+ Większe możliwości różnych taktyk, jesli zdolnosc przeszła by reworka.

Rozumiem, że zdolnosc stall jest w Naszej grze zwykle nic nie warta, lecz moim 2 pomysłem jest Atak Substitute.

Substitute jest różnie okreslany, głównie jest to atak statusowy, który ZAPEWNE BEDZIE można poznać przez TM.

Podam kilka przykładów podanych z innych źródeł, które potem opisze jak mogłyby działać w grze:

Regeneruje 50% życia jeśli pokemon ma mniej niż 10% życia.  Zmienić z 10% na 20, oraz z kryterium 50% na 60% Aby było pożyteczniejsze w Walkach. Normalny, Statusowy, Nauka przez TM

Użytkownik tworzy zastępcę, który jest do niego podobny. Zastępca zastępuje go i zaraz po tym znika.  W Grze miało by to zastosowanie takie, że od zależnosci posiadanego przez naszego pokemona utraconego % maksymalnego zdrowia, LUB większej predkosci nad przeciwnikiem atak zyskuje do max 65% szans na spudłowanie ataku przeciwnik (oprócz ataków priorytetowych)  oraz zdezorientowanie przeciwnika na czas 1/2 Tur. Normalny, Statusowy, Nauka przez TM

Jesli Nasz pokemon otrzyma obrażenia w poprzedniej rundzie, tworzy tarcze która chroni go przed poprzednimi obrażeniami i złymi stanami. Dodatkowo, tarcza uniemożliwa użycia ataków takich jak: Tranform, Disable, Foresight, Haze, Imprison, Skill Swap. Tarcza zostaje zniszczona a jej celnosc zostaje zmniejszona o 50% (100% Celnosci). Typ ataku: Normalny, Statusowy, Nauka przez TM

Większosc osób może uznać tą umiejetnosc za Op, lecz jest to swego stylu blocker typu Protect, tylko że ataki dwu-turowe niszczą za 1 razem tarcze, przez co kolejny atak działa (Furry cutter = 1 atak zblokowany). komponuje się z aktualną Zdolnoscią Stall, co czyni ja zabójczą. Oczywiscie, zdolnosc nie zadziało jesli nasz pokemon zginie (Blokuje ataki K.O) więc Szarfa skupienia była by wtedy częstym zakupem na targach Big Grin.

Wszystko jest do zmodyfikowania. Rozumiem że zdolnosc typu: Truant nie jest zmieniana, ale zdolnosc Stall w grach pokemon jest dosc cenna ze względu na Substitute. Piszcie w Komentarzach swoje przemyslenia, oraz mozliwosci zmian w tym poscie. Miłego wieczoru. bulbasaur

Odpisz
dodaj ankiete

Odpisz
(15.01.2019, 10:42)IHateIt napisał(a): dodaj ankiete

Wiesz co wczesniej przy tworzeniu moglem, to teraz ta opcja znikła.

Odpisz
Dodałam ankiete Smile

Odpisz
Jestem na tak

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości