• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jakie masz zdanie na ten temat?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin dot. kont graczów
Jestem na tak ponieważ dużo napisałeś/aś :> i dlatego daję tak zawsze deceaniam dobre pomysły i dobrze opisane :>

Skoro Alex wypowiedział się na ten temat i podał mniej więcej to o czym miałem rację wnioskuję o zamknięcie wątku.

Kiedyś to będzie potrzebne kasowanie konta w przyszłości, niekoniecznie teraz, ale stopniowe kasowanie kont nieaktywnych w tym momencie jest najlepzzym rozwiązaniem dla każdego.
Jeśli twoje konto zostało usunięte i chcesz je przywrócić pisząc do Alexa o to, no to jest ciut nie ten teges skoro długo byłeś nieaktywny to i wypadało logować się do gry tylko na sekundę i z głowy. A tak to nie jest w najlepszym porządku żeby przywracać konto tylko na chwilę by później zniknąć.

(19.01.2019, 15:01)Sugar Daddy napisał(a): Kiedyś to będzie potrzebne kasowanie konta w przyszłości, niekoniecznie teraz, ale stopniowe kasowanie kont nieaktywnych w tym momencie jest najlepzzym rozwiązaniem dla każdego.
Jeśli twoje konto zostało usunięte i chcesz je przywrócić pisząc do Alexa o to, no to jest ciut nie ten teges skoro długo byłeś nieaktywny to i wypadało logować się do gry tylko na sekundę i z głowy. A tak to nie jest w najlepszym porządku żeby przywracać konto tylko na chwilę by później zniknąć.
No pisanie o odzyskanie konta które zostało usunięte żeby pograć chwilę to nie jest najlepsze ale ty do tego próbujesz doprowadzić w większym stopniu. Jak usunięte zostaną te konta a ktoś będzie chciał wrócić to co wtedy ma zrobić? Zapewnie założy nowe konto i będzie pisał o odzyskanie starego co sprawi że znowu będą nowe konta na niskim poziomie  

(19.01.2019, 15:58)sid14 napisał(a):
(19.01.2019, 15:01)Sugar Daddy napisał(a): Kiedyś to będzie potrzebne kasowanie konta w przyszłości, niekoniecznie teraz, ale stopniowe kasowanie kont nieaktywnych w tym momencie jest najlepzzym rozwiązaniem dla każdego.
No pisanie o odzyskanie konta które zostało usunięte żeby pograć chwilę to nie jest najlepsze ale ty do tego próbujesz doprowadzić w większym stopniu. Jak usunięte zostaną te konta a ktoś będzie chciał wrócić to co wtedy ma zrobić? Zapewnie założy nowe konto i będzie pisał o odzyskanie starego co sprawi że znowu będą nowe konta na niskim poziomie  
Popieram a jeśli Tobie to przeszkadza no to cóż. Alex sam dał odpowiedź, że są osoby, które wracają a więc pomysł w nie uderza a jeśli chcesz usunąć konto to przecież jest teraz opcja by usunąć pisząc zgłoszenie proste

Sid ma racje Smile zamknijcie ten wątek.

Ps jezeli osoba faktycznie nie chce grac moze sama wyslac prosbe o usuniecie konta.

(19.01.2019, 15:58)sid14 napisał(a): No pisanie o odzyskanie konta które zostało usunięte żeby pograć chwilę to nie jest najlepsze ale ty do tego próbujesz doprowadzić w większym stopniu. Jak usunięte zostaną te konta a ktoś będzie chciał wrócić to co wtedy ma zrobić? Zapewnie założy nowe konto i będzie pisał o odzyskanie starego co sprawi że znowu będą nowe konta na niskim poziomie  

I oto chodzi. Co zaszkodzi zagrać od nowa gdzie jest dodane tyle nowości od ich ostatniego logowania?
Nie zaszkodzi poza utratą czasu poświęconego w grze i zazwyczaj to są od 2 minut do 7 dni nawet 21 dni.
Jednakże kilkakrotnie wracanie do gry i poinformowanie o tym samo w kółko do czerwonych nie jest to w najlepszym porządku.

A brał ktoś pod uwagę wykorzystanie bazy adresów e-mail i wysyłanie prostej wiadomości do osób, których konta mają iść do skasowania?

Jeżeli nie odnotujemy aktywności na koncie XXXX, to zostanie ono usunięte za 7/14/30 dni

@Bez przesady
To dużo nie da bo większość osób maila nie czyta

@sugar daddy
Ty patrzysz tylko na tych co mają tak do Max 10 lvl bo obstawiam że niektórzy na ponad 50 lvl mogli sobie zrobić przerwę od gry i wrócą jak się im o tej grze przypomni nie ważne czy to na kilka dni / minut a może miesięcy ja sam w nie jednej grze mam konto i miło się wraca po długiej przerwie
Uznajmy że zdobyłeś 150 lvl i zrobiłeś se przerwę tak po 2 latach przypomniałeś sobie o grze próbujesz się zalogować a tu już nie ma twojego konta. Chciało by ci się od nowa wszystko robić?
Jestem za zamknięciem wątku

(19.01.2019, 20:39)sid14 napisał(a): Ty patrzysz tylko na tych co mają tak do Max 10 lvl bo obstawiam że niektórzy na ponad 50 lvl mogli sobie zrobić przerwę od gry i wrócą jak się im o tej grze przypomni nie ważne czy to na kilka dni / minut a może miesięcy ja sam w nie jednej grze mam konto i miło się wraca po długiej przerwie
Uznajmy że zdobyłeś 150 lvl i zrobiłeś se przerwę tak po 2 latach przypomniałeś sobie o grze próbujesz się zalogować a tu już nie ma twojego konta. Chciało by ci się od nowa wszystko robić?
Jestem za zamknięciem wątku

Właśnie zaczynam od nowa wszystko. Poprzednie konto miałem na 363 lvl. Smile Uwierz mi, że chciało mi się od nowa jak ujrzałem nowe rzeczy w pokewarsie. Więc wiem co ty masz na głowie i nie miej mnie za głupka. To nie było stosowne.
A co do zamknięcia wątku, to raczej nie odbędzie się udziału innych osób. Może ktoś inny podzieli zdanie. Uwierz mi lub nie, ale patrzę na wszystko i wiem co widze.

EDIT:

Skoro kasują wiadomości z naszych poczt, to dlaczego robią? Bo obciążają grę, ale kont nieaktywne to już nie obciażają? 
(Dzięki za zwrócenie uwagi na to ludzie z ogólnego)

A dlaczego nie zrobić coś co jakieś mmo kiedyś zrobiło? Kasowanie samego nicku. Jeżeli ktoś wraca, to proszony jest o nowy nick.

Osobiście widzę masę problemów w PokeWars, szczególnie na początku gry. Od fatalnego tutoriala, przez słabe zadania Oaka (baaardzo nierównomierny postęp zależny od regionu) na treningu pokemona i turniejach kończąc. Wszyscy "mądrzy" na tym forum dają jedną odpowiedź: "Zapytaj na czacie" lub "Sprawdź na forum"...

(19.01.2019, 21:49)VelKoz napisał(a): A dlaczego nie zrobić coś co jakieś mmo kiedyś zrobiło? Kasowanie samego nicku. Jeżeli ktoś wraca, to proszony jest o nowy nick.

Osobiście widzę masę problemów w PokeWars, szczególnie na początku gry. Od fatalnego tutoriala, przez słabe zadania Oaka (baaardzo nierównomierny postęp zależny od regionu) na treningu pokemona i turniejach kończąc. Wszyscy "mądrzy" na tym forum dają jedną odpowiedź: "Zapytaj na czacie" lub "Sprawdź na forum"...

Ale tutaj nie chodzi o sam nick, tylko ogółem o nieaktywnych kontach które mogą odstraszać niektórych nowych graczów ogółem. Pierwsze primo, zgadzam się z tobą jeśli chodzi o sam poczatek gry - tutorial nie do końca dopracowany. Niektóre zadania Oaka trzeba poprawić. Zaś jeśli chodzi o trening pokemona na którego odsyłają ciebie na "czat" albo forum, no to pozdro. Bo tak własnie nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi na szybko.

Jest tutaj taki dział poradnika i warto poszperać w tym.

Warto poszperać, ale kto normalny grając w grę szuka informacji na forum zamiast w grze? To nie są lata 2000, teraz jest prawie 2020, gry są wygodne i przyjemne "dla casuali", aby przyciągnąć jak najwięcej osób.

Co do nieaktywnych kont, to w sumie do ~200 miejsca w rankingu Ataki Drużynowe lub Sparingowe to rzadkość. Dopiero przy top 100 zaczynają się regularne ataki. No chyba, że jest event. Wtedy fakt, wygląda na to, że gra się samemu. Szczególnie, że jedyna interakcja z innymi to targowanie się na targu.

Brakuje lig, jak w każdej normalnej grze opartej na rywalizacji. Bardzo długo zajmuje adminom ich wprowadzenie, wiedzą o tym od 24.07.2017, a to powinien być priorytet. Lub błędy w grze. W ostatnim turnieju Magic Bounce nie odbijał Embargo Smile

xD

Skoro to nie obciaza serweru to gdzie problem?
Ja jakos zaczynajac mialem w d ile jest aktywnych graczy, wazne, ze mozna z kims pogadac

2.12 Konta osób które wpłaciły więcej niż 100 złotych, nie są automatyczne kasowane. (Można je kumulować wpłacając np. 3.67 zł smsem czy przelewem.

Sorki, ale to już brzmi jak pazernosc. Gracz czytajac regulamin zauwazy, iz gra leci na kase i ze jest slaba, co tym bardziej odrzuci gracza.

Zostawmy tak jak jest, konta nie obciazaja serwerow wiec po co sie tym zajmowac?

Siema hyasu

Skocz do:

Szukanie: 1 gości