• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Podoba Ci się propozycja?
Jestem na tak
Jestem na nie
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Everstone
Ja bym wolał żeby itemki zmieniac w rezerwie choc z tym everstonem nie taki glupi pomysl aczkolwiek mozna by dac 1 raz everstona pokemonowi wlaczyc jego aktywke i sciagnac go z ow poka z buffem tzn z brakiem expa pozyskanym w dziczy/spar/druzynka a pozniej jak np chcemy go expic dalej na wyzsze lv dajemy mu kolejny raz everstona i wlaczamy mozliwosc expeinia tzn jeszce raz aktywke

Odpisz
Jestem tylko głównie na tak tylko za "dodatkowy slot" na EVERSTONE.

Nie wyobrażam sobie by inni młodsi gracze zaakceptowali taki pomysł tylko dlatego, że everstone chodzi po 13kk (co jest bardzo dużo i wymaga czasu), a co dopiero wchłanianie z bez możliwością sprzedaży pózniej everstone.
Dziwię się, że nikt tutaj nie wspomniał o...

1. Co się stanie JEŚLI chcemy sprzedać POKEMONA trenowanego z EVERSTONE?
2. Everstone w grach nigdy nie wchłaniało (można to zobaczyć po ptaszku Rowlet który chciał pochłonąć Everstone, ale odrzuciło go co jest sprzeczne z tym.

Nie najlepiej by było ustawić blokadę poziomową turniejową za PH?
15 lvl (junior)
20 lvl (junior)
30 lvl
40 lvl i tak dalej?
Blokada by kosztowała 1 lvl - 10 PH czyli 15 lvl = 150 PH
130 lvl = 1300 PH

EDIT: Chodzi o to, że jak pokemon wbije 30 lvl i można zakupić w "stanie" pokemona blokada lvlowa za PH i zdjąć everstone (nie wbije już więcej expa) a EXP z walki sparingowe itd. tylko zatrzyma na 999/1000 expa. Smile 

Odpisz
Myślę że można stworzyć pokemonowi osobną grupę itemów. Można dać pokemonowi 2 itemy nie działające podczas walki takie jak everstone czy korona doświadczenia

Odpisz
A jaka jest różnica czy on się wchłania czy ma dodatkowy slot?
Nowy gracz do czego potrzebuje więcej niż jeden? Jeżeli ma w drużynie Cottonee i chce dorzucić trenowanego to i tak musi kupić drugi kamień. Nie wiem ilu nowych graczy trenuje więcej niż jednego pokemona. Poza tym jak już trenuje, to koszt treningu to jakieś 70x tyle co koszt everstone.

Co do pytania pierw szego, to Everstone zostaje z pokiem na stałe.
Drugie, tutaj wiele rzeczy nie działa jak w oryginale. Od Metalicznego Proszku, przez Białe Zioło na Treningu kończąc.

Odpisz
No dobra to może rzeczywiście najłatwiejszym i najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie dodatkowego slotu na everstone tak żeby można było go zdjąć w każdej chwili i żeby nie blokował jednego miejsca na przedmioty.

Odpisz
VelKoz taka jest różnica że jeśli kamień by się "wchłaniał" to w sytuacji czy stwierdzisz że robisz nowego poka a starego sprzedajesz to musisz kupić nowy kamień. A tak to drugi Ci potrzebny wtedy gdy chcesz mieć dwa trenowane pokemony.

Odpisz
Jestem na tak.

Moim zdaniem każde rozwiązanie jest tutaj nadwyżką nad obecną sytuacją, łącznie z ustawianiem przedmiotów pokom w rezerwie. Jednak najprostsze i najmniej obciążające budżet będzie dodanie dodatkowego slotu.

Cena kamyków już teraz jest wysoka(nie mówiąc o składnikach), więc wydaje mi się, że możliwość zdejmowania Everstone i jego przekazywania powinna zostać zachowana.

Odpisz
Dzisiaj wprowadziłem dodatkowy slot na everstone dla pokemonów. Przenoszę do zrealizowanych.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości