• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy podoba wam się ten pomysł
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej młodych
Witam serdecznie
Chciałbym zaproponować nowy pomysł
,, turniej młodych''

Na czym by polegał?
Polegał by na tym samym co inne turnieje

Jaka jest grupa lvl postaci ?
Grupa lvl to 50lvl do 100lvl postaci

Jaka jest maksymalna i minimalna wartość Pokemona?
Jest to od 30kk do 150kk wartości danego Pokemona

Turniej drużynowy działały na tych samych zasadach co teraz.

Myślę że było by to dobre rozwiązanie ponieważ dużo biedniejszych osób(którzy nie mają 1kkk na trening) nie ma szans na wygranie turnieju ponieważ jeśli twój pokemon nie ma wartości 500kk minimum to nie ma szans że wygra.
A na turniej juniorów nie mogą się już zapisać ponieważ mają za duży lvl postaci

Proszę o wypowiedzenie się co otym myślicie.

#teamGible 

Odpisz
To może lepiej zmodyfikować turniej juniorów niż dodawać kolejny typ turniejów Tongue

Odpisz
(08.02.2019, 12:49)Alex napisał(a): To może lepiej zmodyfikować turniej juniorów niż dodawać kolejny typ turniejów Tongue

Może i tak 
Lecz trzeba było by nad tym pomyśleć 

Odpisz
Myślę że turniej juniorów byłby do 100lvl oraz były nowe klasy turniejowe (dodatkowo klasa 15-130 z maksymalną wartością 100kk Smile

Odpisz
Lepiej jak turniej juniorów będzie do 100lvl + były by nowe klasy turniejowe 50-60, 60-70 itd. Do 130 (także klasa turniejowa 15-130 o max wartości 100kk) Smile

Odpisz
Zaraz powstaną pomysły aby były turnieje z ograniczeniem 100-200lvl bo czemu nie skoro nie mają szans w normalnym?
Proponuję dodatkowo aby jakoś weryfikować osoby pod dany turniej jeśli chodzi o lvl tak aby nie mogły brać udziału w innym turnieju który jest niezgodny z ich lvl

Odpisz
Jestem na nie. Dodanie kolejnych turnieji to bałagan w grze, zaraz się okaże, że każdy będzie brał udział w tym łatwiejszym a nie tym trudniejszym. Po tym pomyśle powstaną pewnie kolejne by ograniczyć wartość oraz lvl do 1000

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości