• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jak ma działać zdolność Disguise?
Sprawia że Pokemon nie otrzymuje obrażeń od pierwszego ciosu przeciwnika.
Sprawia że Pokemon nie otrzymuje obrażeń od pierwszego ciosu przeciwnika ale tylko wtedy gdy ma 100% życia.
Sprawia że Pokemon otrzyma jedynie 50% obrażeń od pierwszego ciosu przeciwnika.
Sprawia że Pokemon otrzyma jedynie 25% obrażeń od pierwszego ciosu przeciwnika.
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywrócenie zdolności Disguise do jej prawidłowego działania.
Zgadzam się z Unitym a po drugie to wychodzi na to, że każdy pokemon co wygra turniej jest op i każda zdolność więc pewnie trzeba byłoby wszystko osłabić.

Odpisz
@Unity
Wszystkie słabe to mit. Byłaby póla nie 5-8 pokemonów (+tanki), ale z 50 + tanki.
Balans istnieje, ale w celu jego wprowadzenia trzeba się naprawdę postarać i poświęcić masę czasu nad tym zagadnieniem.
Co do Power Swap to jest to faktycznie bardzo trudne zjawisko, ale nie niemożliwe.

Odpisz
Ogólnie skoro stworzyliśmy własną zdolnosc to moze poki ktore nie mają wcale zdolnosci tez powinny coś dostać?

Odpisz
Ostatecznie zdecydowaliśmy żeby Disguise miała oryginalne działanie, czyli to które wygrało w ankiecie "Sprawia że Pokemon nie otrzymuje obrażeń od pierwszego ciosu przeciwnika.".

Wprowadzimy jednak modyfikację do szarfy skupienia polegającą na tym, że nie będzie ona działać na pokemonach z zdolnością Disguise.

Co wy na to?

Odpisz
Zmiana jak najbardziej na plus.

Odpisz
Jestem za. xD

Odpisz
Jestem za ale tak powinno też wyglądać na pokemonach ze zdolnością sturdy

Odpisz
(07.03.2019, 15:43)Tweety napisał(a): Jestem za ale tak powinno też wyglądać na pokemonach ze zdolnością sturdy

Sturdy działa kiedy pokemon ma 100% życia za każdym razem, szarfy nawet nie użyjemy, więc po co? Big Grin

Odpisz
Ogólnie szarfa niszczy tak balans że powinna zniknać w naszej gry Smile przykladowo klasa 81-90 mim z dziczy jadący klasowych "kozaków" xDDD

Odpisz
Unity... przecież tam mim wygrał z jednym trenowanym pokiem i to tylko dlatego, że ten był idiotycznie ustawiony, ogólnie podawanie wysokich klas za przykład jest jak dla mnie trochę nieporozumieniem, bo z całym szacunkiem tam w większości są poki graczy, którzy grają na tyle długo, że ich na to stać, a jednocześnie na tyle niemyślących, że boją się podjąć walki na równych warunkach w niższych klasach. A co do tematu Mimkyu, to skoro on nie będzie mógł używać szarfy to i shedinja też nie powinna mieć takiej możliwości

Odpisz
Idiotycznie? przez taki element jak combo z resztkami+mikstura lecznicza+szarfa+atak chroniący jako 1+swap jako 2 czasami nie da sie zabić takiego poka bo szarfa brakuje Wink nie wiem gdzie tu widzisz idiotyczne ustawienie u sh metagrossa Wink Nie ważne jaka klasa, taki sam mim jest w stanie zabić choćby lucario Akkarina Wink Sam stosowałem taką taktyke u swojego mima i uważam że to jest zbyt OP Wink

Odpisz
Zmiana została dodana do gry. Temat przenoszę do zrealizowanych.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości