• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Osiągnięcie
Tak
Nie
Nie robię osiągnięć
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne osiągnięcie
Witam,
Jak wiemy mamy dużo osiągnięć do zrobienia. Mam pomysł aby dodać kolejne osiągnięcie, a mianowicie wyklucie shiny pokemonow.
Byłby podział powiedzmy na 4 etapy:
1 etap: 10 shiny
2 etap: 25 shiny
3 etap: 50 shiny
4 etap: 100 shiny.
Etapy to tylko propozycja. Zostaje kwestia samej nagrody. Może jakieś bilety do rezerwatu / zadań codziennych, oaki, pH, Yeny? Smile

Odpisz
to może osiągnięcie na łapanie shiny bo 2% na wyklucie zrobi te osiągnięcie niemożliwym do wykonania dla tych co po prostu mają pecha Smile

Odpisz
Mogą być 2 różne osiągnięcia Smile
Jest to wykonalne

Odpisz
Jak dla mnie to niepotrzebne Wink I tak w grze jest dużo osiągnięć i jest też kilka z samym wykluwaniem, więc uważam, że ta zmiana nie zbyt wpływałaby na rozwój gry. Jednakże nie mam nic przeciwko gdyby takowa zaszła.

Odpisz
Zbędne.

Odpisz
Zbędne

Odpisz
Zbędne

Odpisz
Zbędne gdyż to wymaga szczęścia.

Odpisz
Jestem na tak bo to ciekawy pomysł na osiągnięcie lecz etapy są troszkę bardzo za duże do zrobienia sądzę że powinny być tak:
1 etap: 1 shiny - 500ky
2 etap: 5 shiny - 10 oaków
3 etap: 10-15 shiny - tutaj nie wiem co można byłoby dać za nagrodę Wink
4 etap: 30 shiny i tutaj za nagrodę proponowałabym odznakę o nazwie "Wyjątkowy Hodowca" i dzięki tej odznace dostawałoby się 1% więcej szansy na rozród shiny poczka teraz mamy 2% na wyklucie shiny poczka po tym byśmy mieli 3% na wyklucie shiny Smile ps jeśli to by było za mało a nie powinno to zawsze można byłoby później dorobić dodatkowe etapy zwiększając liczbę poczków do wyklucia Wink

Odpisz
Super pomysł, właśnie takich innowacyjnych pomysłów potrzebujemy!!! pomysł z priorytetem fake outa!!!!!11

Odpisz
Zbędne.

Odpisz
Bob nawet dobry pomysł, a czy wyklucie z jaja regionalnego shiny pokemona też by zaliczało? Bo to by było nawet fajne.
Podobno Bugs Bunny wykluł masę shiny, więc czemu uważa że to zbędne? Nie chce nowych osiągnięć i nagród?
Ja jestem za, przyda się to. Gracze zaczną się hodową pokemonów by zdobyć te osiągnięcie.

Odpisz
(14.02.2019, 20:17)Mistrzu Chen napisał(a): Bob nawet dobry pomysł, a czy wyklucie z jaja regionalnego shiny pokemona też by zaliczało? Bo to by było nawet fajne.
Podobno Bugs Bunny wykluł masę shiny, więc czemu uważa że to zbędne? Nie chce nowych osiągnięć i nagród?
Ja jestem za, przyda się to. Gracze zaczną się hodową pokemonów by zdobyć te osiągnięcie.

moim zdaniem regionalne shiny tez powinno zaliczac w to Smile

Odpisz
zbędne.

Odpisz
Czasochłonne, zbędne i wymagające dużego, ale to dużego szczęścia.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości