• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Osłabić Sableye?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osłabić Sableye? Tak czy Nie?
@Radziu22
A teraz wymień te tanki. Przynajmniej kilka.

Odpisz
Każdego poka można zrobić na tanka. Zresztą nie prowokuj mnie do pisania postów nie na temat :O

Odpisz
@Radziu22
Jeżeli nie jesteś w stanie to wymienię tanki które mogą użyć Taunta:
Murkrow, Mawile, Pyukumuku, Alakazam, Muk, Gengar, Weezing, Mr. Mime, Sableye, Shuppet, Duskull, Cottonee, Inkay, Mimikyu.

Z grubsza to wszystko co ma potencjał pod tanka większy niż:
Protect>Bide>Rest>Taunt

Odpisz
Haha to widzę masz małą wiedzę bo nie tylko te pokemony możesz zrobić na tanka. Każdy dobrze zrobiony da radę pokonać lepsze. I fajnie prowokujesz graczy a za to powinien być ban oraz za obrazę na forum od "kretynów". Jestem za wręczeniem bana tobie to będzie spokój a jak nie podoba Ci się to, że mamy rację to zmień grę i po problemie

Odpisz
Pominąłes Persiana, shieldona, lieparda, zorue, zubata, onixa, drowzee, mewtwo, mew, umbreon, misdreavous, ralts, stunky, spiritomb, drapion, probopass, darkrai, basculin, emolga, litwick, salandit, stufful, comfey,

Rzeczywiscie mało jak już wspomniałem. Reszta poków nie ma potencjału ale też da sie zrobic. Tank wiele nie potrzebuje.

Odpisz
@Radziu22
Faktycznie, sporo z nich (nie wszystkie) można robić na tanka. Radzę bardziej uważać na słabości x4.
Shieldon, Onix, Mewtwo, Mew, Probopass, Darkrai, Salandit,

Napisałem z grubsza. Pomyliłem się o 16, z czego sporo z tych pokemonów ma potencjał jednego ruchu na tanka. Jest o wiele lepszy wybór.

"Kretynów", to cytat gracza "sky". Ponadto wielu tak o was mówi. Ostrzegano mnie przed graczami z forum, że są "ograniczeni".
To jest cytat. Dlatego ten cudzysłów.

"Mamy rację"
Jeżeli musisz to pisać, to smutne.

EDIT:
Dalsza dyskusja i tak będzie nie na temat, więc kończę tutaj.
Ci co zrozumieli to wiedzą, ci co nie zrozumieli nie zrozumieją tak czy tak.

Odpisz
I tak nie zmienia to faktu, że na bana zasługujesz.

Odpisz
Przykro mi, to jest cytat. Nawet jeżeli dostałbym bana (za cytat), to nie ma to najmniejszego znaczenia. Jedynie ulży Tobie.
A nic nie zmieni faktu, że tak jesteście postrzegani.

Wszystko co było do powiedzenia w temacie zostało powiedziane. Temat można zamknąć i jedynie obserwować zmiany w grze.

Odpisz
@VelKoz
Tak mam problem
Głupie pytanie = głupia odpowiedź

Odpisz
Straszny spam jest i nie chce mi się wszystkiego czytać, ale napiszę tylko że to miksturki są problemem a nie konkretny pok. Wystarczy skrócić czas działania stanów nakładanych przez nie do 1 tury i cyk balans w grze przywrócony.

Odpisz
@Swamplord
Streściłeś dokładnie dwie pierwsze strony. Reszta to próba wytłumaczenia czym jest "balans" i sam problem z "Prankster + Embargo + Mikstury".
Dodam jeszcze, że Sableye w temacie jest synonimem "Prankster + Embargo + Mikstury".

Odpisz
Właśnie czytam wypowiedzi i oglądam turnieje oraz widzę że chyba doczepiliśmy się do niczego. Pare sableyi dostało się do finałów i tyle. To samo z szarfą. Kilka tanków ją miało i wygrało turniej bez jej używania. Temat do kosza

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości