• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Pytanie:
Ankieta jest zamknięta.
Tak
33.33%
4 33.33%
Nie
66.67%
8 66.67%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyna Ekspertów
#1
Uważam, że w grze powinna być Drużyna Ekspertów, z którą administratorzy będą współpracować.
Drużyna taka powinna się składać z 5-7 osób, które znają się na:
1) Mechanice PokeWars
2) Mechanice Pokemon
3) Strategiach oraz taktykach używanych do walk
4) Ekonomii oraz Finansach

Nie muszą się znać doskonale na wszystkim. Wystarczy znać się doskonale na jednej z tych rzeczy, a o reszcie mieć średnie pojęcie.
Na każdy z tematów musi przypadać przynajmniej jeden "doskonały" ekspert.

Na forum dosyć już było widać graczy którzy uznają się za "ekspertów".

Oczywiście z wielką mocą idzie wielka odpowiedzialność. Jakikolwiek zarobek który spowodowała osoba z drużyny powodować będzie dużymi reperkusjami. Oczywistym jest wyrzucenie z drużyny, oraz miękki reset konta do stanu sprzed pół roku/roku aktywnego grania.


EDIT:
Nabór odbywałby się na podstawie trudnych testów z każdej z dziedzin ułożonych przez administrację, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.
 
#2
Weź połowę
 
#3
Czemu miałby być reset konta dla tego gracza? To, że zarobił fanie, ale to nie znaczy, że ma być od razu reset konta xD no chyba, że jakieś przekręty by robił...
 
#4
"Jakikolwiek zarobek który spowodowała osoba z drużyny powodować będzie dużymi reperkusjami."
Tutaj oczywiście chodzi o wyniesienie informacji które mogą wpłynąć na zarobek graczy w grze, którego normalnie by nie było.
 
#5
Proszę o wypowiedź tych, którzy uważają, że do prowadzenia gry nie są potrzebni specjaliści.
 
#6
Nie są potrzebni specjaliści bo już jest ich kilku Wink dużo rzeczy zostało ostatnio wprowadzone przez właśnie "ekspertów" jednak czerwoni niezbyt pomyśleli i poszło po ich myśli a nie na dobro graczy (po prostu zmienili później na swój sposób psując to)
 
#7
Z ostatnich wiadomości na forum administracji wynika, że sami wszystko robią, czytając błędy oraz różne prywatne zgłoszenia od graczy.
Ponadto nic nie przeszłoby bez ustalenia ze specjalistami. Wtedy nie byłoby sytuacji jak teraz z zadaniami codziennymi, lokacjami, zadaniami Oaka, tutorialem, balansem gry czy samym treningiem który trwa zbyt długo.
 
#8
VelKoz.

Nie potrzeba drużyny gdyż ja wszystko zgłaszam do czerwonych co mogą zrobić by ulepszyć grę. Stąd nerf Zielona pól, buffy innych lokacji które były wczesniej po 7 - 8 PA. Bo co to jest za radość klikania na zielonym polu gdzie nie ma wybitnych dropów, ale za to większa hodowla? Chciałem tym sposobem pokazać, że inne lokacje też są dobre, inni nie, bo wymagają zmian. Uprzedzam, że to jest tylko początek tych zmian i trzeba na to czasu by zaobserwować jak inne lokacje wpłyną na ta grę

1) Mechanika Pokewars odpada gdyż istnieją na to symulacje.
2) Tak samo.
3) Tutaj mogą gracze się zgłosić, w końcu zespół nie ma tyle czasu co wy.
4) Ekonomia i finanse to tutaj wymaga tylko czasu, a nie graczy.
 
#9
A więc inni nie chcą się bawić w targ, tylko zarabiać na hodowli i trenować pokemony. Zabrońmy im tego.
Nie tędy droga. Właśnie dlatego jest potrzebny taki zespół, aby nie wprowadzać nieprzemyślanych propozycji, które wymuszają grę tak jak komuś to się podoba.

EDIT:
Symulacje. A więc dlaczego nie zadziałały te symulacje i PokeWars ssie? Istnieje tylko dlatego, że nie ma realnej konkurencji.
Gdyby był rywal, który ma zbalansowane pokemony i trening który nie trwa wiecznie, a do tego miał przyjemną oprawę PokeWars, to nawet bym się nie zastanawiał aby zmienić grę i porzucić cały progres, a zacząć od nowa.


EDIT2:
I właśnie mamy efekty słuchania się graczy:
Trening trwający 3-12+ miesięcy.
Zmniejszenie zarobku.
Zniechęcenie do robienia zadań.
Wymuszenie do wykonywania warsztatu, którego gracze nie potrzebują.
Fatalny tutorial.
Fatalne zadania Oaka.
 
#10
(10.02.2019, 12:09)VelKoz napisał(a): A więc inni nie chcą się bawić w targ, tylko zarabiać na hodowli i trenować pokemony. Zabrońmy im tego.
Nie tędy droga. Właśnie dlatego jest potrzebny taki zespół, aby nie wprowadzać nieprzemyślanych propozycji, które wymuszają grę tak jak komuś to się podoba.

Nieprzemyślane propozycje? Zielone pola zapewniły więcej niż wszystkie lokacje po 5 PA które nie mają wybitnych dropu ani itemków wypadających po 80k (okruch pioruna itd. )
Stąd potrzebny był mały NERF na zielone pola.
 
#11
Nie był potrzebny NERF Zielonych Pól, ale BOOST innych lokacji.
I właśnie mamy przykład, dlaczego zwykli gracze nie powinni decydować o losie gry.
 
#12
Widocznie za mało klikałeś w innych lokacjach skoro nie widzisz różnicy tych wszystkich.
Ponadto napisałem również, że to jest tylko POCZĄTEK zanim administracja podejmie kolejne radykalne zmiany.
W planach jest oczywiście boostowanie innych lokacji, ale ty tego nie potrafisz zrozumieć, że trzeba obserwować jak to wpłynie na inne lokacje (gdzie będą klikały najcześciej niż zielone pola które były na topie)
 
#13
Może nigdzie i ludzie będą trzymać PH/Drinki? Albo gdziekolwiek gdzie są Krople i Muszle?
Powinno być naraz wprowadzone. W innym wypadku to oznacza, że ta "symulacja" nie działa, albo pomysł jest nieprzemyślany. Pomysł wygląda tak: Zróbmy to i zobaczmy co się stanie, a później zmieńmy coś i dalej będziemy obserwować.
Dowolny inżynier by was wyśmiał. Układ może przestać być stabilny przy złym wymuszeniu bez układu regulacji. A tutaj regulacja jest raz na długi czas. Czyli w praktyce brak regulacji.
 
#14
(10.02.2019, 12:32)VelKoz napisał(a): Może nigdzie i ludzie będą trzymać PH/Drinki? Albo gdziekolwiek gdzie są Krople i Muszle?
Powinno być naraz wprowadzone. W innym wypadku to oznacza, że ta "symulacja" nie działa, albo pomysł jest nieprzemyślany. Pomysł wygląda tak: Zróbmy to i zobaczmy co się stanie, a później zmieńmy coś i dalej będziemy obserwować.
Dowolny inżynier by was wyśmiał. Układ może przestać być stabilny przy złym wymuszeniu bez układu regulacji. A tutaj regulacja jest raz na długi czas. Czyli w praktyce brak regulacji.

To jest tylko twoja opinia, a ja nie mam siły by powtarzać to wszystko. To nie było "zróbmy to i zobaczmy co się stanie" tylko wymagało zmian od bardzo dawna, a wszyscy na tym skorzystali w tym ja. Jakby wszystko było wprowadzone wszystko na raz tylko powstanie burdel.
 
#15
Jakim cudem wszyscy? Tylko ci, którzy klikają bo to lubią. Ci którzy klikają tylko po to, żeby wytrenować pokemona stracili.
Jaki burdel? Czy nikt tutaj nie wie co to jest symulacja oraz przewidywanie?

Kolejny bardzo ważny argument dlaczego drużyna jest potrzebna.
 
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości