• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jesteś za tym aby wprowadzić system rekompensat?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Rekompensat
Siema!
Tyle już było o tym gadane, że chyba każdy wie od razu o co mi chodzi. Jeśli nie: W momencie gdy administracja decyduje się na zmiane, która nerfi w oczywisty sposób danego pokemona, to każdy użytkownik, który wytrenował takowego poka może zgłosić się do administracji o zwrot 100% kosztów z zakupu pokemona, zakupu TMów oraz treningu. Taki pokemon zostałby mu automatycznie zabrany. Pieniądze oddane i po problemie.

Uważam, że jest to konieczne i zupełnie nie rozumiem, czemu wciąż tego nie ma w tej grze.
Banalny przykład: Hawlucha i accelgor robione pod unburden. Zmiana weszła tak sobie gdy te poki były już wytrenowane. W ciągu minuty stały się znacznie gorszymi pokami, które nie były już tak atrakcyjne. Co więcej, zanim mój znajomy wytrenował pokemona pod te zdolnosc spytałem sie Alexa czy na pewno działa dobrze. oto co odpisał:
Alex 29.05.2017 09:44
Czyli jednak jest dobrze. W takim razie zostanie tak jak jest.

Po czym pare dni/tygodni pózniej wchodzi nerf. Rekompensaty jak nie było tak nie

Mam jeszcze taki pomysł, który moze jest słaby ale nie musi wchodzic, mianowicie gdy taki gracz zgłasza swojego pokemonoa a administracja go zabiera, to takowy pokemon mógłby lądować na targ, wystawiony przez np Alexa za dokładnie identyczną kwotę na 30 dni. Jesli nikt by go jednak nie chciał to wtedy dopiero znikałby z gry.
Uważam, ze ma to swoją zalete bo to czasem mogą być rzadkie poki, które szkoda by było aby tak po prostu znikały z gry, a nóż ktos sie nim zainteresuje Smile

Odpisz
Po pierwsze powinny być 2 oddzielne posty. Mankament, który mi raz zwrócili jak dałem 3 pomysły w 1 a po drugie jestem na tak

Odpisz
Dobra Dobra ale dodał bym jeszcze zwrot kosztów klucia bo w danym momecie przez ta łatke co ostatnio weszła 1 z graczy w moim stow jest do tyłu dobre 200kk kto mu to oddda skoro ADM od tak sb zmieniła ?

Odpisz
Tweety xD
Evil nie chcialem o tym mowic bo saam jestem jedna z tych osób ale tak. To boli. Wydalem 100kk na samice i drugie tyle aby zrobic samca full tm. Klułem z myślą aby zwrocily mi sie te pieniadze bo pokemon będzie grywalny. Co dostaje? Sredniaka ponizej przecietnej. Nie oszukujmy sie. W tym momencie nic nie przemawia za tym aby robic mimikyu, jedynie ze sie on komus z wygladu moze podobac. A kasa poszlaaaa...

Tak więc rekompensata dla inwestujących w klucie tez by byla spoko - nie oponowałbym
Chwila, ale co jest złego w tym że chcialbym odzyskac swoje pieniadze? Inwestycje sa ryzykami ktore trzeba brac pod uwage, ale sytuacja w której administracja z dupy nikomu nic nie mowiac zmienia zdolke to wg mnie nie jest sytuacja normalna i takiej w kwestii ryzyka nie bierze sie pod uwage. To coś w rodzaju ubezpieczenia. Robisz kozacką inwestycje np deweloperską stawiając nowe osiedle a chwile po wybudowaniu przechodzi przez nie tornado xd Oczywiscie przyklad grubymi nicmi szyty ale chodzi o to, że nie uważam aby moja inwestycja byla złą decyzją a przez administracke jestem praktycznie 200 w plecy bo kto ode mnie nawet shiny dzieciaka kupi? Nikt xd

Odpisz
A więc uważasz, że to Szwajcaria powinna oddać frankowiczom pieniądze, bo nikogo nie poinformowała?

Ubezpieczasz od Tornad tam gdzie one występują. Jeżeli nie ma takich ubezpieczeń, to wybierasz bezpieczny teren, którego na przykład nie zalewa co roku.

Odpisz
Velkoz masz żałosne komentarze, gra funkcjonowała świetnie kiedyś, zarobić ciężko było ale każdy sumiennie klikał a ty chcesz wszystko co pod ciebie nie myśląc o innych, czasami siedź cicho

Odpisz
A dlaczego pode mnie? Przecież to jest pod wszystkich.
Z tego co chwilowo widać, to tutaj gracze na forum są na tyle konserwatywni, że robią wszystko pod siebie, bo kiedyś to były czasy i nie potrzebujecie żadnych nowych graczy. To jest dopiero robienie pod siebie.

Odpisz
^ komentarze wyzej nie na temat.

Velkoz sugerujesz mi zatem ze nie powinienem inwestowac biorac pod uwage ze administracja i tak mi spieprzy tego poka? Taki argument to zaden argument. Juz i tak robie to z treningiem, wiec co mam robic w tej grze bedac 100% pewnym ze na tym nie strace duzej kasy?

Odpisz
@Radziu22
Odpowiadałem Tweety.
Tak. Nie powinieneś inwestować, jeżeli nie liczysz się z ryzykiem. Każdy widział, że to co wprowadzają jest OP. Każdy widzi, co robią czasem tanki, co robią zazwyczaj Shedinje, Power Swapy czy Prankster + Embargo. Tutaj jest ryzyko oczywiste, że to może zostać zbalansowane.

Odpisz
Ale dlaczego w ogole przez glowe mialo mi przejsc ze disguise zostanie znerfione skoro lepszy prankster i magic bounce od ponad roku sobie zwyczajnie funkcjonują? Przeciez to jest kpina co Ty w tym momencie insynuujesz :p
Ryzyko to bylo że kupi go masa osob i spieprzy mi interes co i tak sie w sumie stalo. Wspolczuje i sobiw i tym wszystkim osobom, dla ktorych 200kk to nieco wiecej niz dla mnie Wink

Odpisz
R22 powiem ci cos może uwierzysz moze nie
Disguise zostało znerfione tylko dlatego ze Gracz z Topki spłakal sie do Alexa lub hRs a poparł go 1 z kolorowych
Wiem ze czasem nie szło nam dobrze rozmowy ale wez pomysl tak logicznie ktore stow było by zagrozone jak by Disguise działało pierwotne

Odpisz
(10.02.2019, 13:30)Radziu22 napisał(a): Ale dlaczego w ogole przez glowe mialo mi przejsc ze disguise zostanie znerfione skoro lepszy prankster i magic bounce od ponad roku sobie zwyczajnie funkcjonują? Przeciez to jest kpina co Ty w tym momencie insynuujesz :p
Ryzyko to bylo że kupi go masa osob i spieprzy mi interes co i tak sie w sumie stalo. Wspolczuje i sobiw i tym wszystkim osobom, dla ktorych 200kk to nieco wiecej niz dla mnie  Wink

Może dlatego, że było to zgłaszane wielokrotnie i powstało na ten temat kilka tematów na forum?
A nieśmiertelny pokemon na pierwszy ruch? Przecież to zniszczy wszystkie Glass Cannony oprócz skill linków. Naprawdę nikt się nie domyślił? Nawet jak pisałem, jeszcze przed wprowadzeniem zdolności, żeby już zacząć myśleć jak je znerfić, bo za parę miesięcy przybędą takie tematy?

Odpisz
A sobie napiszę to co na ogólnym i wytłumaczę dlaczego dałem na nie Big Grin nie komentujecie tego bo wasze zdania generalnie się i tak nie liczą więc szkoda marnować czasu na kłótnie Big Grin
Jestem na nie ponieważ jest to dodatkowy "obowiązek" spływający na naszych moderatorów którzy od roku próbują całkowicie stracić swój autorytet i wiarygodność Big Grin To nie miejsce by cokolwiek wypominać ale ich nieaktywność i brak wkładu w grę już nudzi. Dawanie kolejnej władzy w ich ręce niesie ryzyko nieuczciwości, przekrętów i tego typu kontrowersji związanych z błędną/naciąganą wyceną Big Grin Nie ufam już nikomu że chce dobrze dla tej gry dlatego nie zgadzam się by ich władza rosła w siłę Big Grin pozdro z fartem admini i tak ich nie kontrolują

Ps. nie czytałem innych komentarzy tylko sam temat

Odpisz
Ciekawe czy dalej bedziesz tak szczekać jak twoje magic bounce sie zepsuje Sad Jak najbardziej popieram autora pomysłu, sam zrobiłem sobie samca z prawie full tmami i sh samiczką..

Odpisz
Tak. Dokładnie w ten sam sposób.
Mam Sylveona, którego trenowałem pod strategię z Detect, ale wejście Z-Kryształów ją kompletnie zepsuło. Nie płaczę ani nie chcę żadnej rekompensaty.
Co lepsze, gdyby wszedł do gry nerf Magic Bounce, w co wątpię, bo w tej chwili jest szczelina (niezgodność z oryginałem, która balansuje zdolność) w zdolności która pozwala ją zmienić i jedyne co w nim OP to Power Swap w połączeniu z tą zdolnością, to po prostu bym go sprzedał i robił jednego z ponad 70 pokemonów które mam na liście do treningu.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości