• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jesteś za tym aby wprowadzić system rekompensat?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System Rekompensat
Czyli Jedynie brak KomentarzaCzerwonych ??

Odpisz
Niedługo powstanie cała masa nowych poków dlatego uważam, że ten system rekompensat bedzie przyjazny graczom Wink Strach sie bać robić jakiegoś poka w tym momencie

Odpisz
Niestety, wytrenowałeś pokemona i nie dostaniesz odszkodowania, ponieważ jak wydasz więcej pln na gre to masz nowego.

A tak serio to jest żałosne ze strony całego zespołu że nie ma systemu rek który jest w wielu grach i jest to bardzo logiczny system. Co admini, za mało pln od graczy?

Odpisz
(10.06.2019, 16:48)Neuron napisał(a): Niestety, wytrenowałeś pokemona i nie dostaniesz odszkodowania, ponieważ jak wydasz więcej pln na gre to masz nowego.

A tak serio to jest żałosne ze strony całego zespołu że nie ma systemu rek który jest w wielu grach i jest to bardzo logiczny system. Co admini, za mało pln od graczy?

Najpierw sugerujesz w 1 zdaniu że adminom zależy na pln, w drugim piszesz "a tak serio" sugerując że adminom jednak zależy na kasie więc zdecyduj się czy wszystko było na serio czy tylko drugie zdanie :>

Tylko mnie bawi jak ktoś zarzuca administracji że chodzi im tylko o kasę?
(10.06.2019, 16:48)Anakin napisał(a): Ja uważam, że system rekompensat jest jak najbardziej potrzebny. Albo takowy się pojawi, albo ZA KAŻDYM razem jak coś zostanie zmienione, to będzie płacz i zgrzytanie zębów, że komuś to nie na rękę i ktoś został skrzywdzony. W jakiej formie zostanie to wprowadzone? Obojętne.
A ja uważam że to że są nerfy i buffy nie świadczy że mają być rekompensaty Smile Praktycznie każda gra online w której występuje pvp i przedmioty doczekuje się zmian w przedmiotach/postaciach w tym przypadku poków czy ich ataków i nie spotkałem się z tym żeby administracja uwzględniała osoby które zostały przez to osłabione i wynagradzali im to bo idąc w drugą stronę to jeżeli znerfili jakiś atak to znakiem to że był zbyt mocny i został dzięki temu zbalansowany, więc dość że gracz grał na zbyt niezbalansowanym atakiem/zbyt mocnym to jeszcze za wykorzystywanie tego chce nagrody Big Grin skoro admini nerfią coś to tylko po to aby było bardziej sprawiedliwie względem innych.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 3 gości